Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Të ndjejë sepse..

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Alberti prej Fri 12 Mar 2010 - 7:35

Te ndjej sepse ti je dashuria ime!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Neta E prej Fri 12 Mar 2010 - 11:10

Sepse jame e dashurar qmendurisht ne ty
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Mar 2010 - 11:11

me bere njolle ne zemer
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Neta E prej Fri 12 Mar 2010 - 11:12

Kam nevoj per ty
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Mar 2010 - 11:13

SEPSE AROMA JOTE NUK ME DEL NGA MENDJA
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Neta E prej Fri 12 Mar 2010 - 11:15

Jemi bashk te dy
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Doktori prej Fri 12 Mar 2010 - 11:29

te kam gjithqka
avatar
Doktori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1829
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/12/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : doktor

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Neta E prej Fri 12 Mar 2010 - 11:30

Te ndjej se te kam ktu brenda ne zemer
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Mar 2010 - 11:31

SE AKOMA NUK ME ESHTE THARE PUTHJA QE ME DHE
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Doktori prej Fri 12 Mar 2010 - 11:32

se jje bukuroshja imeee
avatar
Doktori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1829
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/12/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : doktor

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Alberti prej Sat 13 Mar 2010 - 0:40

sepse duhett `

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Kavaljeri prej Sat 13 Mar 2010 - 2:13

Sepse te dua,,,,,
avatar
Kavaljeri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne endrren e saj
Postime Postime : 1481
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Mosha Mosha : 32

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Alberti prej Sat 13 Mar 2010 - 2:35

Te ndjej sepse ashtu ma thot zemra!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Neta E prej Sat 13 Mar 2010 - 3:00

Te ardhuroj
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Sat 13 Mar 2010 - 3:23

me prek ndjenjat
avatar
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Alberti prej Sat 13 Mar 2010 - 4:24

Ne ndjej shume!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Mar 2010 - 5:22

te dashurojjj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Alberti prej Sat 13 Mar 2010 - 7:42

Te ndjej sepse te dua!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Gangsta prej Tue 16 Mar 2010 - 1:47

te dua sepse ti zgjon ndjenje te un
avatar
Gangsta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 618
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/10/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Tue 16 Mar 2010 - 2:22

sepse je futur ne cdo qelize te trupit tim
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Gangsta prej Tue 16 Mar 2010 - 2:22

se je pjes e imja
avatar
Gangsta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 618
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/10/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Tue 16 Mar 2010 - 2:23

sepse me kupton mua
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Gangsta prej Tue 16 Mar 2010 - 2:23

se je e imja dhe e askujt tjeter
avatar
Gangsta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 618
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/10/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Alberti prej Tue 16 Mar 2010 - 2:23

Sepse e ndjej !

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Tue 16 Mar 2010 - 2:24

sepse po vuan e ti si une
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Alberti prej Tue 16 Mar 2010 - 2:24

Sepse duhet..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Tue 16 Mar 2010 - 2:29

sepse une di te ndiej
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Neta E prej Tue 16 Mar 2010 - 3:22

Sepse me nevojitesh
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga V-I-P prej Tue 16 Mar 2010 - 3:24

sepse me ke hy ne zemer
avatar
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Neta E prej Tue 16 Mar 2010 - 3:28

Sepse jam vetem e jotja
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga /:UserCode" prej Tue 16 Mar 2010 - 3:29

Te njej sepse jeton ne Ks.
avatar
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga V-I-P prej Tue 16 Mar 2010 - 3:29

te ndjej se te dua [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Neta E prej Tue 16 Mar 2010 - 4:00

Se nuk resht se menduari per ty
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Alberti prej Tue 16 Mar 2010 - 4:17

Te ndjej sepse te kam mitrovicalike

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Tenisi

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Neta E prej Tue 16 Mar 2010 - 11:26

Te ndjej se poashtu dhe une ty te kam Mitrovicali
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Tue 16 Mar 2010 - 11:28

te ndjej se me duket se tekom pran
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Tonii prej Tue 16 Mar 2010 - 11:30

te ndiej sepse je aroma me e kendshme fiori010
avatar
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Neta E prej Tue 16 Mar 2010 - 11:30

Edhe shume afer vetes pse te kam larg
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Vizitor prej Tue 16 Mar 2010 - 11:33

te ndjej si me qen ne prahun timin
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Neta E prej Tue 16 Mar 2010 - 11:34

Si te jem pran gjoksit tende
avatar
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Të ndjejë sepse..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi