Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhe ROGERSA

Shko poshtë

mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga WebMaster prej Tue 28 Apr 2009 - 5:15

MIR SE ERDHE FLORI TE UROI TJA KALOSH SA ME MIRE NE FORUM KLEA LOVE


lule


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga leona prej Tue 28 Apr 2009 - 5:17

Flm klea mir se te gjeta :bounce:
avatar
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 30

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga Erza prej Tue 28 Apr 2009 - 5:18

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mir se erdhee yllo
avatar
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga naploni prej Tue 28 Apr 2009 - 9:55

rogerse prezantohu iher e pra mo se si dihet,, qe te urojme mireseardhjen ..juhjjjjj
avatar
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Tue 28 Apr 2009 - 9:56

mireseerdhe prezantou shpejt po deshe :oops:
avatar
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga mela prej Tue 28 Apr 2009 - 9:58

mire se erdhe Rogresa
avatar
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 106
Hobi Hobi : ING

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga Vizitor prej Tue 28 Apr 2009 - 9:59

mire se erdhe rogersa lule
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga Gerushi prej Tue 28 Apr 2009 - 10:00

Fal zotit emerin e pakse. :roll: .kete e dinkemi per ty juhjjjjj

Mire se na erdhe
:P
avatar
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga rifati prej Tue 28 Apr 2009 - 10:01

persh rogesa dhe mire se na gjete
avatar
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga leona prej Tue 28 Apr 2009 - 10:01

po si te prezantohem ju ma mesuat emrin mua:D
avatar
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 30

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga Gerushi prej Tue 28 Apr 2009 - 10:03

Rogersa shkruajti:po si te prezantohem ju ma mesuat emrin mua:D
Pse prezantim e quan ti kete emerin vetem ajde prezantim ajde :habit:
avatar
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga naploni prej Tue 28 Apr 2009 - 10:05

o goce ,, ne fillim pak per prezantim.. per veten..
si psh: nr e komes, dores, shpise, telit, etj,. edhe ku ma ke shpine,, lagjen, origjina, per moshen mos e thuj se e paske vu aty, edhe tjeter mo ka si per fillim,, a po ,, ku ma bon shkollen,., kaq si per fillim,, tjerat avash avash.. juhjjjjj
avatar
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga leona prej Tue 28 Apr 2009 - 10:06

ok me pysni pra juve tju pergjigjem se kam turp:S
avatar
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 30

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga mela prej Tue 28 Apr 2009 - 10:06

poprezantohu mi goc nga je me se merresh
ke plot gjona me na thon juhjjjjj
avatar
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 106
Hobi Hobi : ING

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga naploni prej Tue 28 Apr 2009 - 10:07

rogerse,, a bon me te pyt vec ty une,, se une kom turp per vete kshu faqe.. juhjjjjj. :twisted:
avatar
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga Aristogata prej Tue 28 Apr 2009 - 10:08

amon re se e trembet rogersen.ju turret te gjith sikur po aplikon per viz jasht shtetit.hahahah
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga naploni prej Tue 28 Apr 2009 - 10:10

aristogate,, as ti sje prezantu mi.. po ti kur do prezantohesh.. se po pres une..

ene rogerse pres prgj para se me na pa mela.. juhjjjjj
avatar
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga leona prej Tue 28 Apr 2009 - 10:10

num kembes 40.dora ska num.num shpije skam se se perdor shyqyr kan dal celularet.moshen e shikoni vet jam nga elb kam jetuar ne greqi me vite.ktu jam ne shkoll dhe............doni me?????????????
avatar
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 30

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga naploni prej Tue 28 Apr 2009 - 10:12

rogerse.. elb. ti mi,, juhjjjjj ene ke harru i numer i goc pa thone. :gezim:

se harrova me pyt.. beqare ma do mendja he,, se ne une beqar jom.. juhjjjjj.. :P
avatar
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga Aristogata prej Tue 28 Apr 2009 - 10:13

o napo un jom 18 vjec elbasanlije e kam shpin te shpia ime.nr e kembes 37 per 36.kaq mjafton ....?
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga leona prej Tue 28 Apr 2009 - 10:14

Kur sje e fejume as e martume beqare quhesh apo jo?po kur ke te dashur si quhet?
avatar
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 30

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga naploni prej Tue 28 Apr 2009 - 10:15

ehh cna mbyten elbasanllijet tani neve,, mire durrsaket qe e paten more ne krye,, po po del elbasani.. juhjjjjj

si nuk doli na njona ka katuni im, se vetem ajo me kup.. mu.. :gezim:

aristogate,, rrofsh.. jo per ni gjo po mpat ngel fiksim.. kup. ti kur flas une apo jo .. ;)
avatar
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga mela prej Tue 28 Apr 2009 - 10:15

e dashurume quhesh
avatar
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 106
Hobi Hobi : ING

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga naploni prej Tue 28 Apr 2009 - 10:16

rogerse kur ke te dashur.. hmmm.. ne kjo me te futme,, ene ato shpresa qe kisha mlan.. :P..

ate quje si dush ti .. ;)
avatar
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga leona prej Tue 28 Apr 2009 - 10:16

e po e dashuruar jam un pra
avatar
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 30

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga naploni prej Tue 28 Apr 2009 - 10:17

qofsh me shnet.. juhjjjjj
avatar
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga mela prej Tue 28 Apr 2009 - 10:18

cuno mo na e trem rogresen ok
po nga katunijot jom une mo ta kom thone 100 here po pse nuk do me e pranu ahahahahhahaha
avatar
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 106
Hobi Hobi : ING

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga leona prej Tue 28 Apr 2009 - 10:18

Ne fakt kam ven nje bast me te dashurin sot e spo di kush do fitoj po ma mer mendja se un:P.kush flet i pari ne tel ose me sms kush ngacmon ke.me pak fjal kujt nuk i rrihet me shum pa njeri tjetrin te shikojm
avatar
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 30

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga mela prej Tue 28 Apr 2009 - 10:20

shi shi naplono po te thot qe ti japshe numrine e telefonit me duket ahahahhaha
avatar
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 106
Hobi Hobi : ING

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga leona prej Tue 28 Apr 2009 - 10:21

joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
avatar
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 30

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga naploni prej Tue 28 Apr 2009 - 10:24

:gezim: qyqa u trem kjo..

se du mi jo ,, me harxhu lek kot.. juhjjjjj
avatar
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga mela prej Tue 28 Apr 2009 - 10:25

goce dhe me ia kerku ti ai nuk ta jep po he mos u trem shume :gezim:
avatar
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 106
Hobi Hobi : ING

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga mela prej Tue 28 Apr 2009 - 10:26

se harrove dhe ai nuk ta kerkon pa merak se ta tha dhe vet qe harxhon lek
avatar
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 106
Hobi Hobi : ING

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 19:04

rose53 welcome.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31648
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe ROGERSA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi