Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Sat 19 Jan 2019 - 22:49

Duke parë profilin :: Aristogata

Gjithcka mbi Aristogata

Vendbanimi Vendbanimi :
made in albania
 
Postime Postime :
47912
 
Gjinia Gjinia :
Female
 
Anëtarësuar Anëtarësuar :
11/03/2009
 
Mosha Mosha :
27
 
Hobi Hobi :
poezia
 
Aristogata
avatar

Rank: WebMaster
WebMaster
Aristogata friends
avatar
mimialbanie

Offline Offline
avatar
xhoel

Offline Offline
avatar
WebMaster

Offline Offline
Alberti

Offline Offline
avatar
Binni

Offline Offline
Melaqja

Offline Offline
avatar
f1ssy

Offline Offline
avatar
Ardii

Offline Offline
 
See all friends (9)