Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Sat 15 Dec 2018 - 8:05

Duke parë profilin :: Anila

Gjithcka mbi Anila

Vendbanimi Vendbanimi :
Ku ka dashuri
 
Postime Postime :
1643
 
Gjinia Gjinia :
Female
 
Anëtarësuar Anëtarësuar :
24/10/2010
 
Mosha Mosha :
29
 
Hobi Hobi :
sporti
 
Anila
avatar

Rank: Princeshë
Princeshë
Anila friends
 
Anila has no friends yet