Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Tue 18 Sep 2018 - 6:44

Duke parë profilin :: kleopatra

Gjithcka mbi kleopatra

Vendbanimi Vendbanimi :
Tiran
 
Postime Postime :
467
 
Anëtarësuar Anëtarësuar :
29/06/2009
 
Mosha Mosha :
29
 
Hobi Hobi :
Garat me makina
 
kleopatra
avatar

Rank: I/e Regjistruar
I/e Regjistruar
kleopatra friends
 
kleopatra has no friends yet