Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Mon 19 Nov 2018 - 1:18

Duke parë profilin :: Intriganti

Gjithcka mbi Intriganti

Vendbanimi Vendbanimi :
Elbasan
 
Postime Postime :
712
 
Gjinia Gjinia :
Male
 
Anëtarësuar Anëtarësuar :
30/08/2011
 
Mosha Mosha :
35
 
Hobi Hobi :
Futbolli
 
Intriganti
avatar

Rank: V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë
Intriganti friends
 
Intriganti has no friends yet