Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Sat 19 Jan 2019 - 21:42

Duke parë profilin :: il conte

Gjithcka mbi il conte

Postime Postime :
5371
 
Gjinia Gjinia :
Male
 
Anëtarësuar Anëtarësuar :
02/09/2011
 
Mosha Mosha :
37
 
Hobi Hobi :
cinema & calcio.formula uno
 
il conte
avatar

Rank: V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë
il conte friends
 
il conte has no friends yet