Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Tue 22 Jan 2019 - 4:30

Duke parë profilin :: EMI

Gjithcka mbi EMI

Vendbanimi Vendbanimi :
Tirane
 
Postime Postime :
9553
 
Gjinia Gjinia :
Female
 
Anëtarësuar Anëtarësuar :
12/09/2011
 
Hobi Hobi :
Te iki larg..
 
EMI
EMI

Rank: V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë
EMI friends
avatar
Shkembi

Offline Offline
avatar
Emona

Offline Offline
Esba
Esba

Offline Offline
T_o_n_i
T_o_n_i

Offline Offline
Maksi
Maksi

Offline Offline
 
See all friends (5)