Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Tue 22 Jan 2019 - 3:37

Duke parë profilin :: Besa

Gjithcka mbi Besa

Vendbanimi Vendbanimi :
Ne zemren e trojeve shqipatre
 
Postime Postime :
1402
 
Gjinia Gjinia :
Female
 
Anëtarësuar Anëtarësuar :
15/10/2011
 
Mosha Mosha :
32
 
Hobi Hobi :
muzika,leximi
 
Besa
Besa

Rank: Princeshë
Princeshë
Besa friends
 
Besa has no friends yet