Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Sat 19 Jan 2019 - 22:24

Duke parë profilin :: valtori

Gjithcka mbi valtori

Vendbanimi Vendbanimi :
ne havana
 
Postime Postime :
2505
 
Gjinia Gjinia :
Male
 
Anëtarësuar Anëtarësuar :
13/12/2011
 
Mosha Mosha :
37
 
Hobi Hobi :
te ngacmoj inteligjentet
 
valtori
avatar

Rank: V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë
valtori friends
 
valtori has no friends yet