Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Tue 22 Jan 2019 - 3:23

Duke parë profilin :: qershicka

Gjithcka mbi qershicka

Vendbanimi Vendbanimi :
Ku ka diell
 
Postime Postime :
1550
 
Gjinia Gjinia :
Female
 
Anëtarësuar Anëtarësuar :
15/09/2009
 
Mosha Mosha :
66
 
Hobi Hobi :
Mesuese .Muzika,letersia,turizmi
 
qershicka
avatar

Rank: Princeshë
Princeshë
qershicka friends
 
qershicka has no friends yet