Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bota e Muzikës dhe Kinematografisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bota e Muzikës dhe Kinematografisë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Thu 21 Oct 2021 - 4:02

Bota e Muzikës dhe Kinematografisë


 • Bota e Muzikës dhe Kinematografisë

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Muzika Shqiptare


  Këtu mund të diskutoni rreth botës muzikore, rrymat e ndryshme dhe të rejat e saj, por gjithashtu mund të përmendi edhe evenimete të shkuara të muzikës...


  22 Temat
  3624 Mesazhet
  Sat 12 Jan 2019 - 2:19
  qershicka Ke muzike shqiptare po degjoni tani?
 • Videoklipe Shqip


  Videoklipe ShqipVideoklipet më të reja Shqiptare mund ti gjeni këtu në këtë kategori.
  153 Temat
  167 Mesazhet
  Tue 30 Jul 2013 - 1:18
  LaDescarada Dafina Zeqiri - Bloodah 2013
 • Muzika e Huaj


  Muzika e HuajKetu mund te postoni kenge te huaja dhe tekste kengesh te kengetareve te huaj gjithashtu te rejat nga muzika e huaj...
  15 Temat
  1027 Mesazhet
  Mon 17 Mar 2014 - 11:22
  WebMaster Nje kenge per nje antare...
 • Best of YouTube


  Best of YouTubeNë këtë kategori mund të gjeni video interesante dhe gjithashtu të postoni video të ndryshme nga YouTube etj.
  41 Temat
  111 Mesazhet
  Sat 15 Feb 2014 - 5:08
  LaDescarada Kamera e Fshehur - Chucky prank
 • Kinemaja Shqiptare


  Kinemaja ShqiptareKëtu keni mundësin që të postoni ose të lexoni artikuj të ndryshëm në lidhje me Kinematografin Shqiptare, që nga koha e ngritjes së Konostudios e deri në ditë ditet e sotme.
  35 Temat
  148 Mesazhet
  Tue 5 Feb 2013 - 4:20
  WebMaster Trashegimia kulturore, 'drejt zhdukjes' (FOTO)
 • Kinemaja Botërore


  Kinemaja BotëroreNë këtë kategori keni mundësin që të lexoni, postoni dhe të bashkëbisedoni për gjithçka në lidhje me kinematografin e huaj, si Hollywood-in, Bollywood-in. Filmat dhe Aktorët e huaj etj.
  25 Temat
  181 Mesazhet
  Mon 10 Jun 2013 - 4:06
  Golden Filmi i fundit qe keni pare?
 • TV Shqip


  TV ShqipNë këtë kategori keni mundesin të shikoni TV kanale Shqiptare falas, vetem duhet të regjistroheni, dhe të zgjedhni se cilin TV kanal Shqiptarë dëshironi ta shikoni, shikim të këndshem.
  3 Temat
  3 Mesazhet
  Wed 6 Mar 2013 - 7:00
  Alberti ORA NEWS - Live

 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur