Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Prezantimi i Anëtarëve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Sun 29 Nov 2020 - 2:34

Prezantimi i Anëtarëve

 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 •  
  nga rimi
  22 Përgjigjet
  422 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:29
 •  
  1, 2nga GocTirone
  76 Përgjigjet
  891 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:28
 •  
  nga Elisa 83
  13 Përgjigjet
  447 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:28
 •  
  nga E jotja
  35 Përgjigjet
  468 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:27
 •  
  nga Elkida
  18 Përgjigjet
  509 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:26
 •  
  nga endi
  7 Përgjigjet
  397 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:26
 •  
  nga NEnSy47
  23 Përgjigjet
  442 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:24
 •  
  nga WebMaster
  4 Përgjigjet
  386 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:24
 •  
  nga Chanel
  15 Përgjigjet
  527 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:23
 •  
  nga Grace
  8 Përgjigjet
  474 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:23
 •  
  1, 2nga BlEro25
  57 Përgjigjet
  1104 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:22
 •  
  nga Astrid
  32 Përgjigjet
  614 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:21
 •  
  nga FiSsii
  11 Përgjigjet
  456 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:21
 •  
  nga LoResA
  11 Përgjigjet
  419 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:20
 •  
  1, 2nga WebMaster
  40 Përgjigjet
  1491 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:19
 •  
  nga Mandi Vlore 728
  6 Përgjigjet
  443 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:19
 •  
  nga eGo0sTyle
  11 Përgjigjet
  588 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:18
 •  
  1, 2nga Sh. Girl
  72 Përgjigjet
  1421 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:18
 •  
  nga ak-47
  25 Përgjigjet
  550 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:17
 •  
  nga pal furtuna
  22 Përgjigjet
  486 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:17
 •  
  nga NuryAlb
  7 Përgjigjet
  354 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:16
 •  
  nga Edi 7
  17 Përgjigjet
  441 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:15
 •  
  1, 2nga Atin@
  78 Përgjigjet
  1093 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:14
 •  
  nga Darius
  12 Përgjigjet
  412 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:14
 •  
  nga WebMaster
  27 Përgjigjet
  417 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:13
 •  
  nga Onia
  10 Përgjigjet
  363 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:12
 •  
  1, 2nga Milingona
  40 Përgjigjet
  646 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:12
 •  
  nga altruisti
  9 Përgjigjet
  367 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:11
 •  
  nga tipi engjellor
  19 Përgjigjet
  375 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:11
 •  
  nga zemra_ime
  18 Përgjigjet
  377 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:10
 •  
  nga Shkembi
  29 Përgjigjet
  568 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:09
 •  
  1, 2nga Eloona
  45 Përgjigjet
  715 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:09
 •  
  nga juristja
  36 Përgjigjet
  499 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:08
 •  
  1, 2nga Andetta
  46 Përgjigjet
  1004 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:07
 •  
  1, 2, 3nga Oni
  99 Përgjigjet
  1354 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:07
 •  
  nga Kosovari
  25 Përgjigjet
  510 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:06
 •  
  nga e panjohura
  31 Përgjigjet
  543 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 19:05
 •  
  nga Vizitor
  34 Përgjigjet
  414 Shikime
  Vizitor  Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Mon 27 Feb 2012 - 1:38
 •  
  nga Anakonda
  38 Përgjigjet
  638 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat 18 Feb 2012 - 19:55
 •  
  1, 2nga Shuke
  42 Përgjigjet
  694 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat 18 Feb 2012 - 4:49
 •  
  nga *Sweety*
  24 Përgjigjet
  473 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat 18 Feb 2012 - 4:49
 •  
  nga Bledis
  10 Përgjigjet
  272 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat 18 Feb 2012 - 4:48
 •  
  nga STELIANA
  13 Përgjigjet
  344 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat 18 Feb 2012 - 4:47
 •  
  nga Kinxhi
  14 Përgjigjet
  364 Shikime
  Kinxhi Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat 18 Feb 2012 - 4:30
 •  
  nga avokati i erresires
  23 Përgjigjet
  389 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri 17 Feb 2012 - 22:38
 •  
  nga Geraldi
  7 Përgjigjet
  287 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri 17 Feb 2012 - 22:36
 •  
  nga Star Angel
  11 Përgjigjet
  288 Shikime
  Anakonda Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Sat 11 Feb 2012 - 19:34
 •  
  nga furian
  25 Përgjigjet
  288 Shikime
  EMI Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri 9 Dec 2011 - 23:11
 •  
  nga Almira
  36 Përgjigjet
  526 Shikime
  Almira Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Fri 9 Dec 2011 - 4:14
 •  
  nga WebMaster
  15 Përgjigjet
  532 Shikime
  Emona Mesazhi i funditShiko mesazhin e fundit
  prej Wed 22 Dec 2010 - 6:35
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Temë e re Temë e re
 • Kryetemë Kryetemë
 • E Rëndësishme E Rëndësishme