Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
mir se erdhe Salmo People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mir se erdhe Salmo

Shko poshtë

mir se erdhe Salmo Empty mir se erdhe Salmo

Mesazh nga WebMaster prej Fri 29 May 2009 - 5:48

MIR SE ERDHE SALMO TE UROI NJE ARGETIM TE KENDSHEM NE KLEA LOVE

ME RRESPEKT KLEA :kis: :kis:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe Salmo Empty Re: mir se erdhe Salmo

Mesazh nga Salmo prej Fri 29 May 2009 - 5:52

mir se ju gjeta dhe faleminderit per mik pritjen
Salmo
Salmo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe Salmo Empty Re: mir se erdhe Salmo

Mesazh nga Salmo prej Fri 29 May 2009 - 5:54

ju falenderoj.dhe shpresoj te kaloj sa me mir ne pranin tuaj
Salmo
Salmo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe Salmo Empty Re: mir se erdhe Salmo

Mesazh nga Dollçe Vita prej Fri 29 May 2009 - 5:56

Mir se erdhe Salmo
Dollçe Vita
Dollçe Vita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 167
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe Salmo Empty Re: mir se erdhe Salmo

Mesazh nga WebMaster prej Fri 29 May 2009 - 5:57

mir se erdhe yllo kenaqesia ime lali


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe Salmo Empty Re: mir se erdhe Salmo

Mesazh nga Vizitor prej Fri 29 May 2009 - 6:02

mir se ju gjeta te gjithve.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe Salmo Empty Re: mir se erdhe Salmo

Mesazh nga WebMaster prej Fri 29 May 2009 - 6:03

mir se erdhe golden thash se ike apo ste iket hahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe Salmo Empty Re: mir se erdhe Salmo

Mesazh nga rifati prej Fri 29 May 2009 - 9:18

mire se erdhe
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe Salmo Empty Re: mir se erdhe Salmo

Mesazh nga Vizitor prej Fri 29 May 2009 - 9:53

pershendetjee salmo edhe pse nuk qenke ktu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe Salmo Empty Re: mir se erdhe Salmo

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 19:01

rose53 welcome.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe Salmo Empty Re: mir se erdhe Salmo

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi