Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
mir se erdhe luna People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mir se erdhe luna

Shko poshtë

mir se erdhe luna Empty mir se erdhe luna

Mesazh nga WebMaster prej Tue 2 Jun 2009 - 3:50

te uroi nje argetim te kendshem ne mesin tone


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe luna Empty Re: mir se erdhe luna

Mesazh nga luna prej Tue 2 Jun 2009 - 4:00

flm klea per mirseardhjen tende
luna
luna
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : vlor-itali
Postime Postime : 182
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/06/2009
Hobi Hobi : moda

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe luna Empty Re: mir se erdhe luna

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Tue 2 Jun 2009 - 4:49

mire se ke ardhur ne mesin tone znj.luna,kalo sa me bukur me ne
gjithe te mirat
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe luna Empty Re: mir se erdhe luna

Mesazh nga luna prej Tue 2 Jun 2009 - 4:55

grazie shaban per mikepritjen qe me jepni te gith
luna
luna
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : vlor-itali
Postime Postime : 182
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/06/2009
Hobi Hobi : moda

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe luna Empty Re: mir se erdhe luna

Mesazh nga Shaban Cakolli prej Tue 2 Jun 2009 - 4:57

je e deshiruar dhe e rrespektuar nga ana jone
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe luna Empty Re: mir se erdhe luna

Mesazh nga gesti prej Tue 2 Jun 2009 - 5:13

mir se erdhe luna besoj se do ja kaloj bukur bashk
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe luna Empty Re: mir se erdhe luna

Mesazh nga Aristogata prej Tue 2 Jun 2009 - 6:29

mir se erdhe luna.shpresoj tja kalosh sa me kendshem ne shoqerin tone[b][i]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe luna Empty Re: mir se erdhe luna

Mesazh nga CuN@BosS/ prej Tue 2 Jun 2009 - 9:31

miresenaerdhe moj cuce luna :lol:
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe luna Empty Re: mir se erdhe luna

Mesazh nga Vizitor prej Tue 2 Jun 2009 - 19:40

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
lunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kuje mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj nga ishe deri taniiii

mir se na erdheee lunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe luna Empty Re: mir se erdhe luna

Mesazh nga T_o_n_i prej Wed 3 Jun 2009 - 8:21

Mire se erdhe Luna.shpresoj tia kalofsh sa me kendshem ne shoqerin tone
Po na thuaj po yejet ky i le ti qe na erdha pa yeje
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe luna Empty Re: mir se erdhe luna

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 19:00

rose53 welcome.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe luna Empty Re: mir se erdhe luna

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi