Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
[ 7 Mrekullitë e Botës Antike ] People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

[ 7 Mrekullitë e Botës Antike ]

Shko poshtë

[ 7 Mrekullitë e Botës Antike ] Empty [ 7 Mrekullitë e Botës Antike ]

Mesazh nga Alberti prej Sun 25 Jul 2010 - 22:42

1. Piramida e madhe e Keopsit,Egjypt
[ 7 Mrekullitë e Botës Antike ] EgyptandJordan2007027-300x225

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

[ 7 Mrekullitë e Botës Antike ] Empty Re: [ 7 Mrekullitë e Botës Antike ]

Mesazh nga Alberti prej Sun 25 Jul 2010 - 22:42


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

[ 7 Mrekullitë e Botës Antike ] Empty Re: [ 7 Mrekullitë e Botës Antike ]

Mesazh nga Alberti prej Sun 25 Jul 2010 - 22:42

3. Tempulli i Dianes ne Efes,Greqi
[ 7 Mrekullitë e Botës Antike ] Merida_diana

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

[ 7 Mrekullitë e Botës Antike ] Empty Re: [ 7 Mrekullitë e Botës Antike ]

Mesazh nga Alberti prej Sun 25 Jul 2010 - 22:42

4. Varri i Mausoleus ne Halikarnas,Greqi
[ 7 Mrekullitë e Botës Antike ] Lwdj7

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

[ 7 Mrekullitë e Botës Antike ] Empty Re: [ 7 Mrekullitë e Botës Antike ]

Mesazh nga Alberti prej Sun 25 Jul 2010 - 22:43

5. Fari i Aleksndrise,Egjypt
[ 7 Mrekullitë e Botës Antike ] Lighthouse

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

[ 7 Mrekullitë e Botës Antike ] Empty Re: [ 7 Mrekullitë e Botës Antike ]

Mesazh nga Alberti prej Sun 25 Jul 2010 - 22:43

6. Kopshtete e Varura te Babilonise,Irak
[ 7 Mrekullitë e Botës Antike ] The-hanging-gardens-of-babylon1

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

[ 7 Mrekullitë e Botës Antike ] Empty Re: [ 7 Mrekullitë e Botës Antike ]

Mesazh nga Alberti prej Sun 25 Jul 2010 - 22:43

7. Kolloseu i Rodit,Greqi
[ 7 Mrekullitë e Botës Antike ] 7colossus

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

[ 7 Mrekullitë e Botës Antike ] Empty Re: [ 7 Mrekullitë e Botës Antike ]

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi