Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

+5
bobi 10
Emona
WebMaster
Tonii
negrimyftiu
9 posters

Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga negrimyftiu Mon 9 Aug 2010 - 10:43

Cilat jane mendimet tuaja per nje te tille fenomen !?

negrimyftiu
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiranme
Postime Postime : 35
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/08/2010
Hobi Hobi : te lezoj romane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga Tonii Mon 9 Aug 2010 - 10:51

po skan pun tjeter ato jan mesuar me shum preferenca
ndahen per qejf ore se merziten me po te njejtin njeri
e bejn per hobi per shumllojshmeri variacionesh
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Aug 2010 - 11:06

Nuk jam dakort me kete sepse grate i shtyn burri te arri ne tradheti menyra se si sillen burrat ketu jasht shtetit vetem ai qe e perjeton mundet ta di edhe ketu tek une ku jetoj sot ju hypin ne dry disa grave qe eshte gje qe nuk behet ,,Nje ,,E dyta ke burra te martuar qe kan ncjerruar grate ne rruge te italise po ta dini me gjith femi ne shpi prandaj ska faj gjithmone gruaja,,,Flasim realitetin
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga negrimyftiu Mon 9 Aug 2010 - 11:14

po te shofesh ne internet ndarjet dhe negjykata gjygjtaret japim mendime te ndryshme.....

negrimyftiu
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiranme
Postime Postime : 35
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/08/2010
Hobi Hobi : te lezoj romane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga Tonii Mon 9 Aug 2010 - 11:17

megjithse po flasim per jasht por dua te permend nje dicka lidhur me ndarjet ne shqipri vetem ne tiran ne gjykat rregjistrohen me shum ndarje sesa nr i celebrimeve brenda nje viti
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga negrimyftiu Mon 9 Aug 2010 - 11:22

eshte evertete mendimi juaj ,,por une diskutoj per njerz qe kane kulture dhe edukate dhe jo per ate gategori njerzish qe jetojne kot ne shekullin dymije edhjete,,,,,

negrimyftiu
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiranme
Postime Postime : 35
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/08/2010
Hobi Hobi : te lezoj romane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga Tonii Mon 9 Aug 2010 - 11:27

ka dhe shum cifte qe bejn divorc te cilet jane me arsim te lart ,
pikerisht pse jane ne vitin 2010 ata e shohin te arsyeshme te ndahen pasi nuk jan me te gjykuar nga opinjoni sikur ka qen dikur para 20 viteve , qe sbehej fjal te ndaheshe ne shqipri te quanin imoral e tjera ndersa tani i terrboj parja robt dhe sdin cfar bejn , jan ber evropian si i thon llafit e kan normale te ndahen
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga negrimyftiu Mon 9 Aug 2010 - 11:43

bashkejetesa jashte shtetit ka prodhuar me shum jete gjatesi martese dhe me pak elmime zemrash,,,,,,,

negrimyftiu
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiranme
Postime Postime : 35
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/08/2010
Hobi Hobi : te lezoj romane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Aug 2010 - 11:45

Me duket negrimyftiu e ke mar si gje personale ...Po te them se e vertet edhe kjo qe thua po mundohemi te shohim ne te dyja anet se ku eshte gabimi qe ndodhen keto gjera
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga negrimyftiu Mon 9 Aug 2010 - 11:50

flas sipas stastitikave ne internet dhe personale ,,.,,

negrimyftiu
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiranme
Postime Postime : 35
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/08/2010
Hobi Hobi : te lezoj romane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Aug 2010 - 12:09

Aha haha ok se un nuk futem ne ate gadegori akoma po te them qe flas ne anen e asaj qe shikoj ketu ku jetoj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga negrimyftiu Mon 9 Aug 2010 - 12:19

te urroj sinqerishtqe ti kesh kuptuar ashtu si i keni shpreur jufaliminderit.

negrimyftiu
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiranme
Postime Postime : 35
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/08/2010
Hobi Hobi : te lezoj romane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Aug 2010 - 12:21

Patjeter qe e them sepse e mendoj keshtu po e them me bindjen qe shikoj realitetin me sy hapur ketu ku jetoj nuk do te thote vetem ne internet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga negrimyftiu Mon 9 Aug 2010 - 12:27

me fal qfar shteti jetoni dhe jetoni ne famile ,,apo .. manastir.

negrimyftiu
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiranme
Postime Postime : 35
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/08/2010
Hobi Hobi : te lezoj romane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Aug 2010 - 12:28

Jetoj ne Milano edhe me familje ketu e 18 vjete
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Aug 2010 - 12:38

Hahaha e ke shum gabim nuk jam e trembur fare ..sepse njeriu mundet te jetoj si tja doje cefi por keto esperienca mua sme kan rene as qe sja arri te me bien ....Por them nga fakti i nje shoqes time qe ka humbur jeten ne menyre me te keqe qe ekziston ne kete bote ..Prandaj flas realitetin mbase edhe ben dem po kjo eshte jeta te bazohesh tek nje realitet asgje me teper
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Aug 2010 - 12:39

Kerko Gadegorine e intervistave aty behen pyetjet personale kjo teme eshte serjoze me duket asurde ta perzi ne pyetje personale me rrespekt Klea
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Aug 2010 - 12:55

Ska perse me gjith deshire u pergjigja flm shume gjithashtu edhe ty shendet edhe mbarsi ne jete
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga negrimyftiu Mon 9 Aug 2010 - 12:57

naten klea@ love

negrimyftiu
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiranme
Postime Postime : 35
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/08/2010
Hobi Hobi : te lezoj romane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Aug 2010 - 12:58

Gjum te embel keto biseda jasht teme do ti fshi shpresoj mos te ngeli hadri Le te filloj bisedimi ne kete teme rrrespekte
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Aug 2010 - 13:02

Gjum te embel dua te them qe jam Durrsake e shqiperise [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga negrimyftiu Mon 9 Aug 2010 - 13:07

mefal por me duket bisda meju sikur po lezoj nje roman shum te bukur ekam sinqerisht ,,,,,

negrimyftiu
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiranme
Postime Postime : 35
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/08/2010
Hobi Hobi : te lezoj romane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Aug 2010 - 13:09

[You must be registered and logged in to see this image.] flm po e mar si kompliment kete
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga negrimyftiu Mon 9 Aug 2010 - 13:11

te lutem mos thjesht si kopliment......

negrimyftiu
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiranme
Postime Postime : 35
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/08/2010
Hobi Hobi : te lezoj romane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Aug 2010 - 13:13

Edhe un e mora si kompliment flm mos ki merak [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga negrimyftiu Mon 9 Aug 2010 - 13:16

te falenderoj shume per bashkebisedimin naten.......

negrimyftiu
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiranme
Postime Postime : 35
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/08/2010
Hobi Hobi : te lezoj romane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga WebMaster Mon 9 Aug 2010 - 13:18

Ska perse kenaqesia ime per komunikimin me ty flm qe je ber pjestar i keti forumi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga Emona Tue 10 Aug 2010 - 2:30

Jo Gjithmone Ndodhe Kjo Ndarja mundet me ndodhe Per shum arsye Jo qe gjen veten ne mes te parave...!!


Ju Lutem Mos Beni Chit-Chat ne Teme!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Aug 2010 - 7:37

Gjithmon femra eshte luftetare e dashurise edhe sexsit ..Mendoj se shumica hyn ne internet te kaloj kohen edhe disa hyn per te perjetuar nje gje te ndryshme me ate qe perjeton qe ka pran saj mbase eshte qe femra nuk gjen ate ndjenje nga partneri i saj edhe e kerkon ne internet ka shume qe e bejne kete gje ne internet nuk e kuptojne se bien gjithmon ne kthetrat e mashkullit edhe pse gabojne
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga WebMaster Sat 14 Aug 2010 - 3:53

Te gjitha shkrimet jasht teme u fshin nga mua
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga bobi 10 Wed 22 Dec 2010 - 11:24

Tonii shkruajti:megjithse po flasim per jasht por dua te permend nje dicka lidhur me ndarjet ne shqipri vetem ne tiran ne gjykat rregjistrohen me shum ndarje sesa nr i celebrimeve brenda nje viti
Sa u cudita me kete lajm te Toni [You must be registered and logged in to see this image.] .

y lajm qenka si ajo e JOSIF VISIRANIVIC STALIN,

1 i vdekur tragjedi
5000 statistike.

Hec shoqeria shqiptare se jeni drejt emancipimit [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga WebMaster Tue 15 Jan 2013 - 4:47

Duhet gjithmone te shikojme
nga te dyja anet pse lindin keto ndarje mos harroni
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga Erion N Tue 15 Jan 2013 - 5:29

po ca jane keto tema me ndarje dhe martesa haha ato ndahen jashte shtetit sepse kane me shume liri dhe te drejte fjale keshtu qe dhe plus si rreh dot burri si ne shqiperi se e futin ne burg dhe normale qe do shpertheje gruaja haha
Erion N
Erion N
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Boston
Postime Postime : 597
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Shume--> pasion kitarat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga Ariel Tue 15 Jan 2013 - 10:06

Tani...sipas mendimit tim...grate jashte ndahen sepse njohin dhe vleresojne shume vehtveten....ato ecin me parimin...zoti me ka sjelle ne kete jete vetem...e dua dhe e respektoj vehten time dhe slejoj askend te abuzoj me te.

Aq mire e bejne qe nuk sakrifikojne vehten e tyre...se njeriu nje jete ka... nuk ka pse ta shperdoroje prej nje njeriu qe nuk te vlereson dhe nuk te respekton.

Ne kete aspekt u them BRAVO.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga Arian 123 Tue 15 Jan 2013 - 10:44

Une mendoj se jashte femrat gjejne lirine qe me pare e kishin humbur.Prandaj ndahen.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga Arabela Sat 19 Jan 2013 - 2:28

toleranca ne nivele shume te uleta,,,nuk besoj se esh ne faktin qe kane gjetur vetveten po pikerisht ne faktin qe nuk dine me kush jane dhe kush dhe si duan te jene,,dhe kjo nga influencat e shumtaperreth,,,,si jashte po ashtu dhe ne shqiperi,,,pastaj mendoj se kjo esh nje ceshtje shume e gjere qe rast per rast do krijonte nje pamje shume me te qarte te shkaqeve,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare  !!! Empty Re: Eshte e vertete qe shumica e grave jasht shtetit ndahen sepse skane gjetur vetveten me pare !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi