Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

+49
Arian 123
WebMaster
Esba
fioll
Malsori
Xhan
valtori
pexha
SpOrTiStI
Almira
il conte
mister.albania
Besa
Anakonda
EMI
Shkembi
Aяtємιѕα
Labja
Darius
Daku
Maksi
Eliana
Arabela
EpiKada
Docteur
Lolita
Durrsaku
Leo_uk
V-I-P
Dita
dajti modh
Albert
xhoni_bravo
LaDescarada
Ariel
Poeti Dhimbjes
Alberti
[M!mO]
kasperi
Emona
Prada
Elteme
aLbinna.
**Jeta**
Ambra
Aristogata
Tonii
xhoel
Bukurosh-Djal
53 posters

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Tue 11 May 2010 - 8:21

Ketu munde te bejn pyetje VAJZAT , ndersa DJEMT kan te drejt vetem te Pergjigjen... .
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga xhoel Tue 11 May 2010 - 8:42

jo fare [You must be registered and logged in to see this image.]
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Tonii Tue 11 May 2010 - 8:42

kush tha qe vetem per ate gje siduket anen e e paskan par te perveluarit e shekullit [You must be registered and logged in to see this image.]
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Tue 11 May 2010 - 8:43

**Te njojten gje ekerkoni dhe ju FEMRAT nga nje DJEMT

hahaha
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Tue 11 May 2010 - 8:46

hahahah hic mos ju vij keq te verteten thash Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? 61998

pse beni sikur sju interesojn femrat e ne fakt digjeni per to Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Icon_razz
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga WebMaster Tue 11 May 2010 - 8:47

pse djmte sjan real ne dashuri haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Tue 11 May 2010 - 8:48

pse genjeni kaq shume
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Aristogata Tue 11 May 2010 - 8:49

pse ne nje lidhje synimi juaj i par eshte per aventur
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Tue 11 May 2010 - 8:50

pse e keni te veshtire te thoni fjalen " te dua "
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Tonii Tue 11 May 2010 - 8:51

tani ndaini pyetjet ne pyetje per minorene (mezat) dhe ne ato per nje mosh me te pjekur
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Ambra Tue 11 May 2010 - 8:52

Cfare ju ben te ndiheni kaq shume superior ne lidhje me nje femer?
Ambra
Ambra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne boten time....
Postime Postime : 2348
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga WebMaster Tue 11 May 2010 - 8:53

se kuptoj toni pse ne jemi magjoren edhe ti je i rritur eshte tema e tille edhe ne per te ber pak humor me ju bem keto pyetje asgje me teper
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Tue 11 May 2010 - 8:54

pse tregoheni burracake kur sjeni te till Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Icon_razz
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Tue 11 May 2010 - 8:55

[quote="Arjana"]pse genjeni kaq shume[/quote
--------------------------------------------------
PSE GENJEJM oo pse tyben u mush femna more po duhet meju ndihmu tanav kapak se gjynah hahahahhahaha ARJANA hahahah hahaha
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Tonii Tue 11 May 2010 - 8:59

femra esht gjeja me e bukur qe zoti ja fali mashkullit, po ama ja fali mashkullit, e jo femeres mashkullin , prandaj dhe meshkujt jan me shum [You must be registered and logged in to see this image.]


Edituar për herë të fundit nga TONII në Tue 11 May 2010 - 9:04, edituar 1 herë gjithsej
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Tue 11 May 2010 - 9:02

Arjana shkruajti:pse e keni te veshtire te thoni fjalen " te dua "
-----------------------------------------------------------------------------------------
hmmmm "Te Dua" shum e lehte ta thuash, hap gojen dhe dalin fjalet...
Ta thua nga shpirti nuk dalin fjalet aq kollaj po se ndjeve, sikur te mbash gojen hapur ter diten.
:celebrate010_2
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Tue 11 May 2010 - 9:06

Ambra shkruajti:Cfare ju ben te ndiheni kaq shume superior ne lidhje me nje femer?
------------------------------------------------
ihaaaaaa Ndihem e përkëdhelur nga vëmendja e VAJZAV hahaha
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Tue 11 May 2010 - 9:08

pse edhe kur dashuroheni me te vertet nuk e pranoni kurr Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Confused
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Tue 11 May 2010 - 9:11

Arjana shkruajti:pse edhe kur dashuroheni me te vertet nuk e pranoni kurr Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Confused

un per vete kur jam dashuruar e kam pranuar
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Vajzat... Pysin_____Djemt... Pergjigjen ...?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Wed 23 Jun 2010 - 9:34

**Ktu kan te drejte vajzat te pysin djemt te pergjigjen dmth qfar do lloj pytjeje lidhur me jeten punen studimet thjeshet nje pytje [You must be registered and logged in to see this image.]
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga **Jeta** Thu 24 Jun 2010 - 7:44

Bukurosh pershendetje...a e more PM-n..qe e kerkove???
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Thu 24 Jun 2010 - 7:45

Po ahahah ama un te kerkova diq tjter neyse mir...!!! ;)
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Wajzat pyesin....Djemte pergjigjen!

Mesazh nga aLbinna. Sat 28 Aug 2010 - 2:18

Hajdee!


Qkaa shikonii me teper tek nje femer!?
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Elteme Sat 28 Aug 2010 - 2:19

Mendimi juaj ndaj femres ;)
Elteme
Elteme
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne toke
Postime Postime : 174
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/08/2010
Hobi Hobi : Te ngacmoj cunat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Aug 2010 - 2:22

DY TEMAT U BASHKUAN NE NJE
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga aLbinna. Sat 28 Aug 2010 - 2:23

Mire ana , se kema par :5454787:Psee tradhtonii djemaa :P
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Aug 2010 - 2:24

sepse kan faj vajzatt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Prada Sat 28 Aug 2010 - 2:26

aLbinna. shkruajti:Hajdee!


Qkaa shikonii me teper tek nje femer!?

atë qka duket
por me rendesi esht

karakteti edhe ndergjegjja e nje femre
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Aug 2010 - 2:28

TEMA U BASHKUA PER SE TRETI HERE,BENI KUJDES KUR HAPNI TEMAT,KERKONI NJEHERE NE FORUM NESE EKZISTON NJE TEME E NJEJTE PER MOS HAPUR TE NJEJTAT TEMA NGA DY TRE HERE....
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Prada Sat 28 Aug 2010 - 2:29

Elteme shkruajti:Mendimi juaj ndaj femres ;)

vajzat hjeshojn vendit atmosferen aty ku gjinden vajzat

lum lum
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Prada Sat 28 Aug 2010 - 2:32

aLbinna. shkruajti:Mire ana , se kema par :5454787:Psee tradhtonii djemaa :P

sepse atii mungon diqka tek ajo vajz
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Emona Fri 10 Sep 2010 - 4:00

Djema Qka Nuk Ju Pelqen Tek Nje Vajze????:P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga kasperi Fri 10 Sep 2010 - 4:02

mua nuk me pelqen ta kem large por sa ma afer
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Sep 2010 - 4:09

EmoNa shkruajti:Djema Qka Nuk Ju Pelqen Tek Nje Vajze????:P


zeri i trrashe... [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Emona Fri 10 Sep 2010 - 4:11

[You must be registered and logged in to see this image.] ...Taman Puan Me Pas zerin e trash Si burr [You must be registered and logged in to see this image.]

Cka Juu Ben Pershtypje ne Shikim Te Pare Nje femer?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga kasperi Fri 10 Sep 2010 - 4:13

mua syte dhe buzeqeshja me terheqe me shume ne rend te pare
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga [M!mO] Fri 17 Sep 2010 - 23:02

je acaruar ndonjeher nda ndonje wajz qe te ka pelqyer ?
[M!mO]
[M!mO]
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mitrowice
Postime Postime : 705
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : msn, muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Prada Fri 17 Sep 2010 - 23:06

[M!mO] shkruajti:je acaruar ndonjeher nda ndonje wajz qe te ka pelqyer ?po
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga [M!mO] Fri 17 Sep 2010 - 23:27

dhee.. si reagowe ne ato momentee ?
[M!mO]
[M!mO]
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mitrowice
Postime Postime : 705
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : msn, muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Alberti Sat 18 Sep 2010 - 1:52

[M!mO] shkruajti:je acaruar ndonjeher nda ndonje wajz qe te ka pelqyer ?

Po

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi