Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

+49
Arian 123
WebMaster
Esba
fioll
Malsori
Xhan
valtori
pexha
SpOrTiStI
Almira
il conte
mister.albania
Besa
Anakonda
EMI
Shkembi
Aяtємιѕα
Labja
Darius
Daku
Maksi
Eliana
Arabela
EpiKada
Docteur
Lolita
Durrsaku
Leo_uk
V-I-P
Dita
dajti modh
Albert
xhoni_bravo
LaDescarada
Ariel
Poeti Dhimbjes
Alberti
[M!mO]
kasperi
Emona
Prada
Elteme
aLbinna.
**Jeta**
Ambra
Aristogata
Tonii
xhoel
Bukurosh-Djal
53 posters

Faqja 3 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Tue 11 May 2010 - 8:21

First topic message reminder :

Ketu munde te bejn pyetje VAJZAT , ndersa DJEMT kan te drejt vetem te Pergjigjen... .
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Dita Wed 25 May 2011 - 7:43

jeni zhgenjyer ndonjehere nga ndonje vajze
Dita
Dita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqiperi
Postime Postime : 818
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga V-I-P Wed 25 May 2011 - 7:44

un per vete nuk jam zhgenjy nga vajzat por vajzat nga une :284971:
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Emona Wed 25 May 2011 - 7:45

Cka Ju Ben Pershtypje ne Takim te Pare me Nje vajze?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga V-I-P Wed 25 May 2011 - 7:47

qe nuk jan vetvetja 724516
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Emona Wed 25 May 2011 - 7:48

Per cka ndjeni me shum Mall?


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga V-I-P Wed 25 May 2011 - 7:53

vetem per dashnoren e vetme qe pata te cilen ma shtypi makina. :59654:
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga dajti modh Wed 25 May 2011 - 7:53

Dita shkruajti:jeni zhgenjyer ndonjehere nga ndonje vajze
jo se kam pas ate fat rose53
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Dita Wed 25 May 2011 - 7:55

sa beni per shoqerin
Dita
Dita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqiperi
Postime Postime : 818
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga dajti modh Wed 25 May 2011 - 8:01

Dita shkruajti:sa beni per shoqerin
.. varet nga rrethanat ..dhe sa eshte e afert .. po bejm dicka .. ooooooo
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Dita Wed 25 May 2011 - 8:02

jeni dashuruar ndonjehere ne jeten virtuale
Dita
Dita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqiperi
Postime Postime : 818
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga dajti modh Wed 25 May 2011 - 8:05

Dita shkruajti:jeni dashuruar ndonjehere ne jeten virtuale
uuffff me mire mos me e kujtu 724516 excited excited Men
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Dita Wed 25 May 2011 - 8:07

sa donzhuan jeni
Dita
Dita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqiperi
Postime Postime : 818
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Leo_uk Wed 25 May 2011 - 8:07

dajti modh shkruajti:
Dita shkruajti:jeni dashuruar ndonjehere ne jeten virtuale
uuffff me mira mos me e kujtu 724516 excited excited Men

edhe ti grupi? Men Men Men Men :884615: :884615: qesh qesh qesh qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga dajti modh Wed 25 May 2011 - 8:10

Dita shkruajti:sa donzhuan jeni
aspak ..lulet me pelqejne po vec u marr ere ose ja dhuroj asaj rose53 celebrate005 rose53
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga WebMaster Wed 25 May 2011 - 8:11

Ne qa moshe e ke bo puthjen e pare qesh


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga dajti modh Wed 25 May 2011 - 8:13

Klea@Love shkruajti:Ne qa moshe e ke bo puthjen e pare qesh
kur thillova me kuptu ngjyrat Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 426788 celebrate015
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Leo_uk Wed 25 May 2011 - 8:14

Klea@Love shkruajti:Ne qa moshe e ke bo puthjen e pare qesh

une akoma s'kam puth.. qesh qesh
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Durrsaku Wed 25 May 2011 - 8:15

1 vjec kam puthur per here te pare mamin tim hahahahaha
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga WebMaster Wed 25 May 2011 - 8:15

dajti modh shkruajti:
Klea@Love shkruajti:Ne qa moshe e ke bo puthjen e pare qesh
kur thillova me kuptu ngjyrat Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 426788 celebrate015

cilen ngjyre ke dalluar me mire edhe te pelqej apo jo hahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga dajti modh Wed 25 May 2011 - 8:19

Klea@Love shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Klea@Love shkruajti:Ne qa moshe e ke bo puthjen e pare qesh
kur thillova me kuptu ngjyrat Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 426788 celebrate015

cilen ngjyre ke dalluar me mire edhe te pelqej apo jo hahaha
roze apo pink e kam fiksim ate ngjyre Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 426788 Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 426788 luletyyyyy
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Lolita Wed 25 May 2011 - 9:01

Leo_uk shkruajti:
dajti modh shkruajti:
Dita shkruajti:jeni dashuruar ndonjehere ne jeten virtuale
uuffff me mira mos me e kujtu 724516 excited excited Men

edhe ti grupi? Men Men Men Men :884615: :884615: qesh qesh qesh qesh

pse edhe ti mo? opsss
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Durrsaku Wed 25 May 2011 - 9:02

po me nje vajze yll fare qe e dua shume e kam mike tani
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Lolita Wed 25 May 2011 - 9:03

statusi juaj?
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Docteur Wed 25 May 2011 - 12:56

Lolita shkruajti:statusi juaj?
in love
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Emona Thu 26 May 2011 - 7:32

Leo_uk shkruajti:
Klea@Love shkruajti:Ne qa moshe e ke bo puthjen e pare qesh

une akoma s'kam puth.. qesh qesh


Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 426788 Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 426788

Ti Qenke rast ''Unik'' Ore Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 426788 00027003 Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 426788 Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 426788

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Emona Thu 26 May 2011 - 7:33

Cila eshte mosha me mire Per Martes sipas Juve Djema!?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Durrsaku Thu 26 May 2011 - 7:34

31 vjec
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga EpiKada Sun 29 May 2011 - 21:14

nje karakteristike qe duhet te kete nje femer per te terhequr ty?
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Durrsaku Sun 29 May 2011 - 21:43

te jete simpatike e komunikueshme
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Arabela Sun 29 May 2011 - 22:34

nqs nje femer u ploteson nga te gjitha anet a do kinit prape se prape deshire te venit me nje femer tjeter?? apo eshte gjenetike e percaktuar kjo gje tek ju meshkujt??
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Durrsaku Sun 29 May 2011 - 22:35

mashkulli eshte krijese gjahtare qe kur eshte krijuar dhe une them po dhe kam shkuar por kjo nuk ndikon ne ate qe ndjej per ate qe dua seksi eshte seks dashuria eshte dashuri
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Arabela Sun 29 May 2011 - 22:40

Aleks shkruajti:mashkulli eshte krijese gjahtare qe kur eshte krijuar dhe une them po dhe kam shkuar por kjo nuk ndikon ne ate qe ndjej per ate qe dua seksi eshte seks dashuria eshte dashuri
me gjithe mend e ke??? :sa inattttt: :sa inattttt: :sa inattttt: :sa inattttt: :sa inattttt: :sa inattttt:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Durrsaku Sun 29 May 2011 - 22:42

po nuk jam hipokrit dhe po te them nqs e merr vesh ajo per kete qe kam bere nuk do i kerkoja falje se une per vete nuk do e falja
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Arabela Sun 29 May 2011 - 22:46

Aleks shkruajti:po nuk jam hipokrit dhe po te them nqs e merr vesh ajo per kete qe kam bere nuk do i kerkoja falje se une per vete nuk do e falja
nuk po flas me tej se mu nfriten qimet e kokes perpjete nerva nerva nerva
te ma bej mua pra kete qe thua ti,,,dhe 10 femije te kem nuk ka shanse as 0,00000000001 te qendroj me mua Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 451818 Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 451818 Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 451818 Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 451818 Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 451818
po ti nuk ke frike qe po ta marri vesh do e humbesh ate femer??? :485636:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Durrsaku Sun 29 May 2011 - 22:49

mbase por tani jam shkeputur dhe ca ti bej me ka ngele ai pak ujk qe tenton te shkeputet paksa nga dora
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Arabela Sun 29 May 2011 - 22:55

Aleks shkruajti:mbase por tani jam shkeputur dhe ca ti bej me ka ngele ai pak ujk qe tenton te shkeputet paksa nga dora

shpresoj mos te diktoj gje ajo se do me vinte keq per ju,,edhe pse nuk jam dakord me ty,,,por me vjen mire nga ana tjeter qe e paske kuptuar dhe po drejtohesh anes se drejte ,,,se duhur ,,dhe per kete respekte,,,sepse njeriu gabon normalisht por kur e kupton dhe perpigfjet ta korrigjoj eshte shenje e mire shume rrespekte rrespekte rrespekte rrespekte
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Durrsaku Sun 29 May 2011 - 22:57

nje pyetje kam per ty por pergjigjen e dua me sinqeitet ti me mendje e ke tradhetuar ndonjehere te dashurin them vetem ne mendime sinqerisht
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Arabela Sun 29 May 2011 - 23:06

Aleks shkruajti:nje pyetje kam per ty por pergjigjen e dua me sinqeitet ti me mendje e ke tradhetuar ndonjehere te dashurin them vetem ne mendime sinqerisht

me mendime per dicka po,,nuk eshte mekat te simpatizosh dike qe zoteron veti per tu admiruar.varet pastaj cfare quan ti tradheti ne mendime,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Docteur Sun 29 May 2011 - 23:24

tradheti ne mendime eshte se ske pas rast me fol me te se do kishe kalu ne vepra
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga dajti modh Mon 30 May 2011 - 8:06

Epi shkruajti:nje karakteristike qe duhet te kete nje femer per te terhequr ty?
. simpatike e zgjuar dhe te kete nje shpirt te mire celebrate005 celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ? - Faqe 3 Empty Re: Vajzat pyesin - Djemt përgjigjen ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi