Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Amerikanët bluajnë Angolën  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Amerikanët bluajnë Angolën  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerikanët bluajnë Angolën

2 posters

Shko poshtë

Amerikanët bluajnë Angolën  Empty Amerikanët bluajnë Angolën

Mesazh nga LaDescarada Tue 7 Sep 2010 - 1:05

SHBA-të kanë shënuar fitore të jashtëzakonshme me 55 pikë epërsi ndaj Angolës, për t’u kualifikuar në çerakfinale të Botërorit të basketbollit, Turqia 2010.
Ndeshja përfundoi në çerekun e parë, kur amerikanët shkatërruan afrikanët. Vërtet SHBA-të si fizkisht ashtu dhe teknikisht ishin superiorë ndaj Angolës dhe çdo fjalë është e tepërt. Vetëm vlen të shtohet se ky është një turpërim më tepër që i bën SHBA kombëtareve. SHBA 121-66 Angola, rezultat tmerrues, i gërshetuar nga ngulitje dhe goditje të sakta nga distanca.

Radhën në murin amerikan të ekzekutimeve në çerekfinale do ta ketë Russia apo Zelanda e Re, të cilat takohen sonte mbrëma.


Amerikanët bluajnë Angolën  Doc4c7d42d56e9d5679866621
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Amerikanët bluajnë Angolën  Empty Re: Amerikanët bluajnë Angolën

Mesazh nga Anakonda Tue 9 Oct 2012 - 5:17

pse ri shefe shefe kta Nba lujn shum bukur...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi