Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012

+2
WebMaster
Edi7
6 posters

Shko poshtë

Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012 Empty Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012

Mesazh nga Edi7 Tue 7 Sep 2010 - 9:20

Ndeshja e radhës e përfaqësuese kombëtare të futbollit ka përfunduar me fitoren 1-0 për Shqipërinë kundrejt Luksemburgut.
Takimi i vlefshëm për Euro 2012 është dominuar nga kuqezinjtë të cilët megjithëse kanë zhvilluar qarkullimin e topit, nuk kanë arritur të shkojnë me shumë se një gol avantazh.
Goli i fitores për Shqipërinë u shënua në minutën e 37-të nga Hamdi Salihi.
Me këtë fitore, Shqipëria kap kuotën e tri pikëve në grupin D. .

Edi7
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : sh.b.sh
Postime Postime : 596
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/08/2010
Hobi Hobi : futbolli..femrat..makinat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012 Empty Re: Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012

Mesazh nga WebMaster Tue 7 Sep 2010 - 9:36

urraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :puthje: :puthje:
Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012 30l12rc Pytje & Përgjigje Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012 Empty Re: Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012

Mesazh nga Vizitor Tue 7 Sep 2010 - 9:39

[smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] sa tifoze te medha jane vajzat shqiptare, na i morren ne kthese me duket... [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]

Urime edhe me teje...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012 Empty Re: Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012

Mesazh nga Binni Tue 7 Sep 2010 - 9:42

hmmmm Deshtaaa te Fiton shqipriaa 3:0 me nerva
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012 Empty Re: Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012

Mesazh nga Vizitor Tue 7 Sep 2010 - 9:47

Vella me ate Mundial qe pame si vjet, une deshta Shqiperia te mirrte Boterorin!
Po shyqyr dhe 1-0, mbase marrim Europianin. :lutemm:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012 Empty Re: Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012

Mesazh nga Tonii Tue 7 Sep 2010 - 10:26

nje ndeshje e merzitshme nje loj qe smund ti percaktosh nje emer, dhe te mendosh qe u corientua shpeshher loja me nje kundershtar si luksenburgu me futbollist amator , megjithse gjithsesi tre pikshi na gezon
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012 Empty Re: Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012

Mesazh nga LaDescarada Tue 7 Sep 2010 - 23:07

Nejse une lojen se kom kqyr se skom pas qysh me kqyr amo krysorja i kan mor 3 pike edhe pse rezultati 1:0 nuk me ka knaqur 00027003
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012 Empty Re: Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012

Mesazh nga Anakonda Sun 8 Apr 2012 - 1:09

suksese te metejshme ju urojm;e ju mos me qendroni me fytyra te merzitshme nuk thoni shyqyr.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012 Empty Re: Shqipëri-Luksemburg, 1-0, kuqezinjtë arrijnë tri pikë në Euro 2012

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi