Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

+36
Gjeto Gjetani
Anakonda
il conte
Arabela
pishtimi
Alisa
chaos
Golden
esmerina
Prada
Maksi
Selda
Єямєℓiиdå
Leo_uk
dajti modh
kasperi
Katniss
Amazone
Albert
Darius
**Jeta**
Ariel
stralli
bobi 10
iliriana
[M!mO]
MaKaVeLi
Ajo goca
Emona
Sergio
Alberti
albushi
pexha
aLbinna.
Shaban Cakolli
WebMaster
40 posters

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Sep 2010 - 5:10

Ju uroj sa me shpejt me nje bashkim unik ne bote qe Shqiperi Kosove te behet nje rrespekte nga ana ime e gjith stafi i keti forumi
trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila


Edituar për herë të fundit nga Klea@Love në Fri 4 Mar 2011 - 11:46, edituar 2 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Sep 2010 - 5:24

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 17 Sep 2010 - 5:40

pasi qe jam kosovar ju flm per pershendetjen znj.klea,kjo pershendetje e ngrohet,urimet per bashkimin kombetar qe vijne nga ju jane mesazh i fuqishem,per nje mision qe kerkon zgjidheje te ceshtjes se plote kombetare. :puthje: fiori010
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga aLbinna. Fri 17 Sep 2010 - 6:49

edheee uynnn KOSOWAREE:p :lol!:edhee unn ju pershendesss juuuwee shumm :5454787:
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga pexha Fri 17 Sep 2010 - 6:51

pershendese edhe une shum
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga albushi Fri 17 Sep 2010 - 6:58

Kemi qene . jemi dhe do jemi gjithmon etnik . pershendetje per shiptarin pa dallim shteti qytei komune krahine jemi nje
albushi
albushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : GJakove
Postime Postime : 306
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/09/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Skijatore ne breg te detit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Alberti Fri 17 Sep 2010 - 9:34

Pershendetje per te gjithe.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Sergio Fri 17 Sep 2010 - 9:36

persh........ per Te gjith
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Emona Sat 18 Sep 2010 - 5:56

Oooo Faliminderit Per Pershendetjen

Pershendetj edh per ju...!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Sat 18 Sep 2010 - 6:14

Kjo pershendetje eshte shum speciale per juve edhe ju falenderoj shum per shoqerin tuaj ndihmen edhe komunikimin qe kemi me njeri tjetrin eshte gje shum me vlere per te gjithe edhe nje mesim qe edhe me nje komunikim shoqerie ecet gjithmon para duke u bazuar qe jemi nje komb
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Vizitor Sat 18 Sep 2010 - 6:16

pershendes kombin shqiptar dhe e lis zotin e madhrishum te bahet bashkimi kombetar
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Vizitor Sat 18 Sep 2010 - 6:48

PERSHENDETJE NGA ZEMRA IME PER JU O VELLEZER E MOTRA TE ATDHEUT TONE TE DASHUR

fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010

NDJEHEM KRENAR MES SHQIPETARIT
SIC I KA HIJE ADEM JASHARIT
NDJEHEM KRENAR MES KOSOVARIT
SI ZEMRA E FLAKTE E KETIJ VATANI

E.J.K.:puthje: :puthje: :puthje: :puthje: :puthje:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Sep 2010 - 2:31

pershendetje dhe ty shoki :429293:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Mon 20 Sep 2010 - 6:28

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 20 Sep 2010 - 6:45

pershendetje
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Mon 20 Sep 2010 - 6:47

Pershendetje te gjithve pershendetje mik i nderuar ju pershendes te gjithve duke ju uruar cdo te mire ne jet gjithashtu ne familje :5454787: :5454787: :5454787:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga albushi Mon 20 Sep 2010 - 7:00

Falmderit qe na pershendetni ne kosovarve . por as ne nuk ju kthejm me duar bosh edhe ne juve ju pershendesim rrespekte per te gjithe qe kan gjak shqiptari
albushi
albushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : GJakove
Postime Postime : 306
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/09/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Skijatore ne breg te detit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Vizitor Wed 22 Sep 2010 - 10:28

Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Wed 22 Sep 2010 - 10:31

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? 0635 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? 0635 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? 0635 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? 0635
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Vizitor Wed 22 Sep 2010 - 10:34

Luan_Valikardi shkruajti:Pershendetje vellezer

https://www.youtube.com/watch?v=wZU9qW82eBY


Me mbyti mallengjimi vellezer, kjo pershendetje del prej zemres se cdo Shqiptari.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Ajo goca Fri 8 Oct 2010 - 0:13

psh
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga MaKaVeLi Sun 10 Oct 2010 - 4:39

Su kon nevoja mu na pershendet :P ahhaha

Thnzzz shum Mac , edhe un ty te pershedes , po ashtu te gjith ata qe jan nga shqiperia juhjjjjj low muchhhh by : MaKaVeLi
MaKaVeLi
MaKaVeLi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : NY
Postime Postime : 11
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2010
Mosha Mosha : 32

https://www.facebook.com/TupacAmaruShakur1

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga [M!mO] Mon 11 Oct 2010 - 0:25

inshallah do zoti te bashkohemii sic na ka hijee
[M!mO]
[M!mO]
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mitrowice
Postime Postime : 705
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : msn, muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Vizitor Sun 17 Oct 2010 - 8:36

i pershendes shqiptart nga kosova shqiprija dhe ku jeton shqiptart :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293: :429293:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga iliriana Fri 22 Oct 2010 - 8:46

Pershendes edhe une shqiptaret kudo qe jane dhe gjithmone do jemi nje dhe vetem nje komb Shqiperi-kosove
iliriana
iliriana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 444
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga pexha Fri 22 Oct 2010 - 8:50

pershendetje te gjith shqiptareve se jami 10 milon
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Fri 22 Oct 2010 - 9:03

Ej ju lutem kjo eshte teme per pershendetje jo diskutime ju lutem ok te gjitha postimet jasht teme do te fshihen me rrespekt KLEA
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Fri 22 Oct 2010 - 9:05

Pershendetje motra edhe vellezer kudo qe ndodhen anemban botes Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? 8723 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? 8723 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? 8723 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? 8723 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? 8723
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga iliriana Fri 22 Oct 2010 - 9:07

pershendetje per gjithe motrat e vllezerit tane ne cdo cep te botes
iliriana
iliriana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 444
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga bobi 10 Fri 22 Oct 2010 - 9:07

pershendetje per te gjithe shqiptaret e maqedonise-kosoves,e shqiperise me ne krye klea.

klea pa me dale shpirti s'do rri une pa te takuar ty ne kosoven tende :roll:
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Fri 22 Oct 2010 - 9:09

Pse jo je i mirpritur ore jo ti po te gjithe se shpejti do jem ne Durres edhe uroj qe shumicen ti takoj Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? 187992
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga bobi 10 Fri 22 Oct 2010 - 9:14

Klea@Love shkruajti:Pse jo je i mirpritur ore jo ti po te gjithe se shpejti do jem ne Durres edhe uroj qe shumicen ti takoj Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? 187992


durres

aty e bej me kembe une,por mos harro qe te me largohesh pa mu taku me mua drejt kosoves tende Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? 187992
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Vizitor Fri 22 Oct 2010 - 9:22

PERSHENDETJE KOSOVA
PO THERRET SHQIPERIA
E JU VELLEZER E MOTRA
E GJITHE SHQIPTARIA....


JU DUAM FORT fiori010
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga stralli Wed 3 Nov 2010 - 21:00

Rreth flamurit të përbashkuar,
me një dëshirë,me një qëllim.
të gjithë atij duke ju betuar,
të lidhim besën për bashkim.

Ribashkimi i Shqipërisë alternativë e vetme. Përshendetje të gjithëve fiori010

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Vizitor Wed 3 Nov 2010 - 21:52

e pershendes kombin shqiptar dhe i deshiroj te ndodh sa me shpejt bashkimi kombetar
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Wed 3 Nov 2010 - 22:20

Ju pershendes te gjithve kudo qe jeni ane mban botes ..Me pelqyen keto vargje shume

Rreth flamurit të përbashkuar,
me një dëshirë,me një qëllim.
të gjithë atij duke ju betuar,
të lidhim besën për bashkim.

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? 646833 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? 646833 Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? 646833
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Alberti Wed 3 Nov 2010 - 22:49

Pershendetje te gjithve.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga aLbinna. Thu 4 Nov 2010 - 2:33

PERSHENDETJE :gocebukur:
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Ajo goca Thu 4 Nov 2010 - 2:36

pershendetje prankster67
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi