Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

+36
Gjeto Gjetani
Anakonda
il conte
Arabela
pishtimi
Alisa
chaos
Golden
esmerina
Prada
Maksi
Selda
Єямєℓiиdå
Leo_uk
dajti modh
kasperi
Katniss
Amazone
Albert
Darius
**Jeta**
Ariel
stralli
bobi 10
iliriana
[M!mO]
MaKaVeLi
Ajo goca
Emona
Sergio
Alberti
albushi
pexha
aLbinna.
Shaban Cakolli
WebMaster
40 posters

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 Empty Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Sep 2010 - 5:10

First topic message reminder :

Ju uroj sa me shpejt me nje bashkim unik ne bote qe Shqiperi Kosove te behet nje rrespekte nga ana ime e gjith stafi i keti forumi
trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila trendafila


Edituar për herë të fundit nga Klea@Love në Fri 4 Mar 2011 - 11:46, edituar 2 herë gjithsej
Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 30l12rc Pytje & Përgjigje Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Nov 2012 - 19:35

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 Images?q=tbn:ANd9GcQ5_kNsxVKAPxdzYTjbyfkPD5hWJWPQsktlKo0I0hpuT5eRepob5w

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Malsori Tue 8 Jan 2013 - 23:21

Pershendetje te gjitheve
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Leo_uk Fri 18 Jan 2013 - 23:11

Ku jeni bre? Keni up krejt.. A jini normal a si? Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 3189159776
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga WebMaster Thu 28 Feb 2013 - 12:48

Ku jeni mo te mblidhemi si kemi qen se jemi shperndare si misri ..Ju uron shendet edhe mbarsi kudo qe te jeni Perqafffimeee
Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 30l12rc Pytje & Përgjigje Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga seriozi Tue 5 Mar 2013 - 5:52

kot bashkimi kombetar e krkon populli , kur politiakanet shqiptetare ne Shqiperi, kosove. Maqedoni . Mal te Zi, nuk kane deshire me u kan Sqiperia e bashkuar.
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga seriozi Tue 5 Mar 2013 - 5:55

aLbinna. shkruajti:edheee uynnn KOSOWAREE:p :lol!:edhee unn ju pershendesss juuuwee shumm Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 1199265026
me too Kosovar ;)
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga seriozi Tue 5 Mar 2013 - 5:57

[M!mO] shkruajti:inshallah do zoti te bashkohemii sic na ka hijee
In sha Allah do bahkohemi kosove shqiperi dhe trojet tjera. AMIN
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Anakonda Wed 22 May 2013 - 18:26


Prsh Kalofshi Sa Me Bukur....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova? - Faqe 5 Empty Re: Përshëndetje speciale për Motrat & Vellëzerit nga Kosova?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi