Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? - Faqe 8 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? - Faqe 8 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me vjen keq.?

+82
Xhan
Lazdrane
Princ
V-I-P
Besa
era85
Arabela
Anakonda
Andetta
Aяtємιѕα
Labja
Shkembi
EMI
Klio
EpiKada
Єямєℓiиdå
Selda
Yll Qielli
dajti modh
Daku
Durrsaku
klodian
Maksi
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
Darius
Anila
Ajo goca
Leo_uk
kasperi
Dua
Erza
alketa-fr
Elteme
Albert
pexha
bobi 10
a70
Blendi
Neta E
ErdD.
LaDescarada
Emona
Alberti
aLbinna.
Prada
Ambra
Binni
**Jeta**
leta
my name
jolanda
LADY D
fidani
Gangsta
Sexi
SUZI
engel_boy
Kris
Vellai
Miti
kleopatra
zafina
Kavaljeri
Roksana
jona
Gerushi
T_o_n_i
TONI TR
clod
migena
Shaban Cakolli
leona
BARBI
Lot i derdhur
gesti
Aristogata
Gjakush Tana
rifati
Next
Naki
WebMaster
86 posters

Faqja 8 e 25 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next

Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty U ndjeva keq se

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 5:22

First topic message reminder :

U ndjeva keq se Ju me keqkuptuat per nje domethenie tek shkrimet e temës...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 3:51

undjeva keq kur diken ekam respektu por ajo me jep dru
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Gjakush Tana Tue 1 Sep 2009 - 3:51

U ndjeva KEQ POR DUROVA!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 3:59

undjeva keq kur iku nga msn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 4:00

u ndjeva keq se kam qen e merzitur sod :(
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 4:03

undjeva keq se shum ka ndryshuu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 4:03

u ndjeva keq se kam shum halleeeeeeee :(
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 4:05

undjeva keq se po tallej me ua sot dikush
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 4:06

u ndjeva keq sod se shikova ca foto
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 4:30

undjeva keq shuummm
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Tue 1 Sep 2009 - 6:44

u ndjeva keq se thyevi besen qe me dha 😢
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 7:35

u ndjeva keq qe degjova diqka shum te dhimshme :(
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vellai Tue 1 Sep 2009 - 7:39

u ndieva keq se me tha nuk te dashuroj me flok :twisted:
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Roksana Tue 1 Sep 2009 - 7:40

u ndjeva keq yllo kur je pa flok ka me shum vend per te puthur ;)
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vellai Tue 1 Sep 2009 - 7:41

u ndieva keq se nuk kishte buz kuq te me puthte ke kok
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Roksana Tue 1 Sep 2009 - 7:43

u ndjeva keq se nuk e paskan puth vllain po te :5454787: un ty mo yllo :743843:
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 7:43

u ndjeva keq qe nuk eshte ai ketu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vellai Tue 1 Sep 2009 - 7:45

ROKSANA shkruajti:u ndjeva keq se nuk e paskan puth vllain po te :5454787: un ty mo yllo :743843:
xhdo puthie jote me shton jeten :loveu:
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga zafina Tue 1 Sep 2009 - 7:49

viola shkruajti:u ndjeva keq qe nuk eshte ai ketu
mos u merzit moj se do te vij juhjjjjj
zafina
zafina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 484
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Roksana Tue 1 Sep 2009 - 7:52

VLLAI shkruajti:
ROKSANA shkruajti:u ndjeva keq se nuk e paskan puth vllain po te :5454787: un ty mo yllo :743843:
xhdo puthie jote me shton jeten :loveu:

thnx yllo ;)
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vellai Tue 1 Sep 2009 - 7:54

ROKSANA shkruajti:
VLLAI shkruajti:
ROKSANA shkruajti:u ndjeva keq se nuk e paskan puth vllain po te :5454787: un ty mo yllo :743843:
xhdo puthie jote me shton jeten :loveu:

thnx yllo ;)
u ndieva keq se jeni qe te dyja shum kinge
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Kris Tue 1 Sep 2009 - 7:56

u ndjeva keq se me than se je semur
Kris
Kris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 65
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Tue 1 Sep 2009 - 7:58

u ndjeva keq se thyeve besen qe dhe :(
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vellai Tue 1 Sep 2009 - 7:58

pse cfar ke rushi??
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Roksana Tue 1 Sep 2009 - 8:00

ca ka nodh aris?
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Tue 1 Sep 2009 - 8:01

jojo asgje me rendesi :roll: flm qe pyetet
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vellai Tue 1 Sep 2009 - 8:02

juhjjjjj
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga zafina Tue 1 Sep 2009 - 8:03

u ndjeva keq qe kam dike te smur
zafina
zafina
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 484
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga engel_boy Tue 1 Sep 2009 - 11:28

U ndjeva keq qe e ndegjova kete lajm nga ti :S
engel_boy
engel_boy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Enderr,Ne Realitet,Ne ty
Postime Postime : 268
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Me von

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 15:40

u ndjeva keq seee nuk eshte diqka mir
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 20:34

kur nuk i njof njerzit sdi si te flas
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 20:36

u ndjeva keq.pse sesht gje e keqe te jesh komunikues juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 20:37

asnji nuk me beson qe un di te sillem dhe te vleresoj njerzit
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 20:38

u ndjeva keq se un ju besoj me biseden qe beme ketu,e ju se vleresoni kete aspak
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 20:39

prap me keqkuptuat
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 20:41

u ndjeva keq kur me detyron e ti nxjerr fjalet me cengel juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 20:43

kam respekt por duhet te mbaj distance
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 20:44

u ndjeva keq per mos besimin tuaj ndaj meje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 20:46

po te mos kisha besim nuk do komunikoja me kte lart
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 20:47

u ndjeva keq por cka te besh,keshtu jemi krijuar ne,kush hapet me shum ,kush me pak
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 1 Sep 2009 - 20:49

se ngaqe me pelqqen shoqeria e paster nuk arij dot te hyj ne kete shoqeri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 8 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 8 e 25 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi