Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? - Faqe 11 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me vjen keq.? - Faqe 11 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me vjen keq.?

+82
Xhan
Lazdrane
Princ
V-I-P
Besa
era85
Arabela
Anakonda
Andetta
Aяtємιѕα
Labja
Shkembi
EMI
Klio
EpiKada
Єямєℓiиdå
Selda
Yll Qielli
dajti modh
Daku
Durrsaku
klodian
Maksi
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
Darius
Anila
Ajo goca
Leo_uk
kasperi
Dua
Erza
alketa-fr
Elteme
Albert
pexha
bobi 10
a70
Blendi
Neta E
ErdD.
LaDescarada
Emona
Alberti
aLbinna.
Prada
Ambra
Binni
**Jeta**
leta
my name
jolanda
LADY D
fidani
Gangsta
Sexi
SUZI
engel_boy
Kris
Vellai
Miti
kleopatra
zafina
Kavaljeri
Roksana
jona
Gerushi
T_o_n_i
TONI TR
clod
migena
Shaban Cakolli
leona
BARBI
Lot i derdhur
gesti
Aristogata
Gjakush Tana
rifati
Next
Naki
WebMaster
86 posters

Faqja 11 e 25 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Next

Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty U ndjeva keq se

Mesazh nga Vizitor Mon 9 Mar 2009 - 5:22

First topic message reminder :

U ndjeva keq se Ju me keqkuptuat per nje domethenie tek shkrimet e temës...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Fri 27 Nov 2009 - 10:00

u ndjeva keq kur vertetova dicka
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Fri 27 Nov 2009 - 10:01

undjeva keqq kur me kundershtonn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Fri 27 Nov 2009 - 10:06

U NDJEVA KEQ NGA SJELLJA E DIKUJT
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Gangsta Fri 27 Nov 2009 - 12:42

u ndjeva keq kur te pash qe vuan
Gangsta
Gangsta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 618
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga fidani Fri 27 Nov 2009 - 12:44

U ndjeva keq qe smundem te ndihmoja:S [You must be registered and logged in to see this image.]
fidani
fidani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 1239
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Fitnesin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Sat 28 Nov 2009 - 0:18

u ndjeva keq kur me tregove per dike
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga LADY D Sat 28 Nov 2009 - 1:26

u ndjeva keq se me bejn disa njerez
LADY D
LADY D
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : itali
Postime Postime : 1025
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/11/2009
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Sat 28 Nov 2009 - 1:35

u ndjeva keq se me kan merzitur shoqen [You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Kavaljeri Sat 28 Nov 2009 - 1:42

Ndjehem keq kur ti ndjehesh keq
Kavaljeri
Kavaljeri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne endrren e saj
Postime Postime : 1481
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga jolanda Sat 28 Nov 2009 - 1:43

u ndjeva keq se kam kohe pa hyre ketu
jolanda
jolanda
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 36
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Sat 28 Nov 2009 - 2:18

undejva kee se me harrovee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Sat 28 Nov 2009 - 2:25

u ndjeva keq se vazhdon te genjesh
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga my name Sat 28 Nov 2009 - 4:21

U ndjeva keq se dikur humba dike
my name
my name
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 183
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Wed 2 Dec 2009 - 12:50

u ndjeva keq se ti me dukesh i njohur [You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Dec 2009 - 12:52

u ndjeva keq se i njohur me duket e mua Me vjen keq.? - Faqe 11 Icon_scratch
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Wed 2 Dec 2009 - 12:53

u ndjeva keq se nese eshte personi qe mendoj un hmmmmmm
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Dec 2009 - 13:17

u ndjeva keq se mos dalim te njohur te tre ne Me vjen keq.? - Faqe 11 Icon_mad
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Thu 3 Dec 2009 - 11:37

u ndjeva keq ndoshta motrushe
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 24 Mar 2010 - 11:50

u ndjeva keqq qe me marin per te keqq
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga leta Wed 24 Mar 2010 - 11:53

U ndjeva keq per nje lajm qe mora
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 24 Mar 2010 - 11:55

u ndjeva keq qe flasin tjeret per dik qe si perket
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga **Jeta** Wed 14 Apr 2010 - 7:42

Se mbrem nuk me kuptove.... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 14 Apr 2010 - 7:43

undjeva keqq per diqka
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 14 Apr 2010 - 7:43

se gjithmon me keqkupton
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 14 Apr 2010 - 7:44

se me kuptove keq
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 14 Apr 2010 - 7:45

se sme kupton dot
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 14 Apr 2010 - 7:59

undjeva keq se umerzti pa arsyee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Wed 14 Apr 2010 - 8:04

per dicka
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 14 Apr 2010 - 8:07

se dikush sme do Me vjen keq.? - Faqe 11 Icon_sad
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Wed 14 Apr 2010 - 8:09

se ashtu ishte puna
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 14 Apr 2010 - 8:10

se me fole rende
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Wed 14 Apr 2010 - 8:25

undjeva keq se me foli dikushh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Aristogata Wed 14 Apr 2010 - 8:27

u ndjeva keq nga disa sjellje
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga **Jeta** Tue 20 Apr 2010 - 12:02

U ndjeva keq se nuk ka njeri sonte ne forumi... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Vizitor Tue 20 Apr 2010 - 12:19

se po me provokoje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga **Jeta** Wed 21 Apr 2010 - 9:19

U ndjeva keq se ,ti nuk i kuptove shakat e mija... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Binni Wed 21 Apr 2010 - 9:21

U ndjeva keq se nuk munda te futem ne ket forum hmmm
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Ambra Wed 21 Apr 2010 - 9:22

U ndjeva keq sepse per nje moment nuk po arrija te gjeja vendi tim ne kete realitet qe ne rrethon.
Ambra
Ambra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne boten time....
Postime Postime : 2348
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga WebMaster Wed 21 Apr 2010 - 9:23

u ndjeva keq kur ka drejtesi edhe i shmangen njerezit
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga **Jeta** Thu 22 Apr 2010 - 11:24

U ndjeva keq se nuk ndiheshe mir ..... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me vjen keq.? - Faqe 11 Empty Re: Me vjen keq.?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 11 e 25 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi