Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gabimisht ftoi 21.000 veta në ditëlindje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gabimisht ftoi 21.000 veta në ditëlindje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gabimisht ftoi 21.000 veta në ditëlindje

3 posters

Shko poshtë

Gabimisht ftoi 21.000 veta në ditëlindje Empty Gabimisht ftoi 21.000 veta në ditëlindje

Mesazh nga Alberti Sat 25 Sep 2010 - 0:13

Gabimisht ftoi 21.000 veta në ditëlindje Thumbnail.php?file=22ditelindje4_916572985

Dëshmi e vërtetë se gjithnjë e më shumë njerëz të papunë dhe të vetmuar janë bërë të "varur" nga Facebooku dëshmon edhe rasti i fundit në Britani. Një tinejxhere formoi një grup me rastin e festimit të ditëlindjes së 14-të, ndërsa mijëra veta konfirmuan pjesëmarrjen në festë.

Rebecca Javelau, pasi themeloi grupin në Facebook, publikoi adresën dhe numrin e telefonit. Planifikoi të ftojë vetëm disa shokë, por vizitën në festën e saj modeste e konfirmuan 21.000 veta. ‘Party’ pritej të mbahej më 7 shtator në banesën e prindërve të saj në Hertfordshire.

Nëna e saj mbylli grupin në Facebook, ndërsa policia ia tërhoqi vërejtjen tinejxheres se duhet ta anulojë festën, si dhe angazhoi patrullime të rregullta policore në rast se mijëra njerëz të panjohur vendosin të vijnë në qytetin e tyre.

Praninë e tyre në këtë festë e konfirmuan edhe pronarët e profileve të rrejshëm të Justin Bieber, Stephen Hawking, Susan Boyle dhe Rick Astley. Më pas në Facebook u paraqitën edhe shumë grupe të reja që organizonin after-party ose pre-party për festën e ditëlindjes së Rebeccas, ndërsa administratorët e këtyre grupeve paraqiteshin si vajza të cilës i është shkatërruar festa e ditëlindjes. Në njërën prej këtyre faqeve thuhet se festa megjithatë do të mbahet, ndërsa tashmë 7.000 veta kanë konfirmuar pjesëmarrjen.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gabimisht ftoi 21.000 veta në ditëlindje Empty Re: Gabimisht ftoi 21.000 veta në ditëlindje

Mesazh nga Vizitor Sat 25 Sep 2010 - 0:15

[smile_1] nuk me ftoi dhe mua... [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gabimisht ftoi 21.000 veta në ditëlindje Empty Re: Gabimisht ftoi 21.000 veta në ditëlindje

Mesazh nga [M!mO] Thu 7 Oct 2010 - 23:52

huahuaha qe de, tna kish ftu edhe newe :P
[M!mO]
[M!mO]
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mitrowice
Postime Postime : 705
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : msn, muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gabimisht ftoi 21.000 veta në ditëlindje Empty Re: Gabimisht ftoi 21.000 veta në ditëlindje

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 4:24

i shgkreti,paska dal dificit para kohe me then te drejten
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gabimisht ftoi 21.000 veta në ditëlindje Empty Re: Gabimisht ftoi 21.000 veta në ditëlindje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi