Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

+22
Space
EMI
Dori_sweet
T_o_n_i
EpiKada
Єямєℓiиdå
xhoni_bravo
Gatula
Maksi
tironse
Tonii
Selda
bobi 10
enis
WebMaster
Arabela
dajti modh
Emona
Prada
Alberti
kasperi
Poeti Dhimbjes
26 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 5 Oct 2010 - 14:06

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga kasperi Tue 5 Oct 2010 - 16:24

[You must be registered and logged in to see this image.] keshtu kam deshire te zgjohem
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Alberti Tue 5 Oct 2010 - 21:32

Si kasperi hahah.,.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Vizitor Tue 5 Oct 2010 - 21:39

ne nje dhome gjumi te hapur buze dhe me pamje nga deti mendime mendime mendime :shumvap:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Alberti Tue 5 Oct 2010 - 21:52

Me 500 goca

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Vizitor Tue 5 Oct 2010 - 21:53

te zgjohem...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Vizitor Tue 5 Oct 2010 - 21:54

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Morning-coffee-1
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Prada Thu 17 Mar 2011 - 0:54

kasperi shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] keshtu kam deshire te zgjohem

kjo ska nevoj tme zgjoj se nuk kisha fjet kurr me ket ter naten kisha ndejt zgjuar
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Emona Thu 17 Mar 2011 - 1:14

[You must be registered and logged in to see this image.] Me Myten kat Sa imagjant madhe kon qesh...

Si kom deshir mem zgjuuuu hmmmmmmmm [You must be registered and logged in to see this image.]

Kshtu ''Quuuuuuuu Seee Te erdhaaaaaaa'' [You must be registered and logged in to see this image.] :lol!:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga dajti modh Fri 18 Mar 2011 - 17:43

celebrate015 hopphopp Te kam xhan :angelss: :512630: :54454: :54454: lule
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Arabela Wed 23 Mar 2011 - 6:49

te zgjohem pasi te jem ngopur me gjume,,me nje kafe ne dore,,,shikimin jashte lart nga qielli :485636: e keshtu te niset vagoni i mendimeve :0DQNbaIoEb: :0DQNbaIoEb: :560192:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga WebMaster Wed 23 Mar 2011 - 6:51

Kam deshire te zgjohem si keto dite me te puthurat e nipit te vogel qe eshte jeta ime o zot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Vizitor Wed 23 Mar 2011 - 6:54

me fjale te embla hopphopp
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga enis Wed 23 Mar 2011 - 7:16

duke me krujt koken ene duke me thene tek veshi.... qesh qesh
"zgjohu zemer se shkoi vone per pune''
qesh
enis
enis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Arabela Wed 23 Mar 2011 - 7:19

thuani si te doni por si zgjimi me puthje nuk ka kur je rene ne dashuri celebrate015 celebrate015 celebrate015 geeegge
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga bobi 10 Wed 23 Mar 2011 - 7:21

lutem lutem lutem cohu,edhe jastekun mbi koke une,rrembim jasteku edhe bum bum mbi koke [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Vizitor Wed 23 Mar 2011 - 7:23

skam deshire te zgjohem ne mengjes .. lepurushi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Arabela Wed 23 Mar 2011 - 7:27

ehhh mendja ne mengjes qesh qesh qesh qesh 00027003
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Selda Wed 23 Mar 2011 - 7:28

duke ardhur me nji kup kafe ne dore dhe duke me thane mirmengjes shpirti jem
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga enis Wed 23 Mar 2011 - 7:30

Selda shkruajti:duke ardhur me nji kup kafe ne dore dhe duke me thane mirmengjes shpirti jem

ere mire nuk doke shume ti qesh
000000000 harrove te thoje edhe me nje trendafil te kuq anash......
enis
enis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 423
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2011
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Vizitor Wed 23 Mar 2011 - 7:34

i perqafuar me ate qe me gjen mengjesi 589968
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Tonii Wed 23 Mar 2011 - 10:27

e kam besdi kur me zgjojn te tjeret
ndaj zgjohem vet
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga tironse Wed 23 Mar 2011 - 10:30

une me nje person qe me zgjo me delikatese edhe eren e kafes
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Arabela Wed 23 Mar 2011 - 10:32

Tonii shkruajti:e kam besdi kur me zgjojn te tjeret
ndaj zgjohem vet
edhe une :10578:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Maksi Wed 23 Mar 2011 - 10:33

vetem kam vite qe zgjohem
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Vizitor Wed 23 Mar 2011 - 10:34

me i gjo te bute ne dore qesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Gatula Wed 23 Mar 2011 - 10:40

Tironci shkruajti:me i gjo te bute ne dore qesh

qesh qesh qesh qesh

Po du me u zgju vet se kom nerva me me zgju 00027003
Gatula
Gatula
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te perbindshave
Postime Postime : 28
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 01/03/2011
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga xhoni_bravo Wed 23 Mar 2011 - 11:17

te zgjohem nga cicerima e zogjve vet kush me zgjon :pushkatim:
xhoni_bravo
xhoni_bravo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran albania
Postime Postime : 4241
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/07/2010
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Selda Wed 23 Mar 2011 - 12:28

fillon zilja tu turfullu sa dhe me ken ne gjum te dekes zgjohem e shoh ora 6 jeeeeeeeeeeee du me e thy aty ore qesh
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 23 Mar 2011 - 12:41

Jam mesuar te zgjohem vete gjithmone..ose ndonjehere rralle me zgjon mami.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Selda Thu 24 Mar 2011 - 0:18

kisha dasht me me zgju nrysh por ca me ba me zgjon zilja e ores tu ba zhurme celebrate005
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 26 Mar 2011 - 2:32

Ate gjumin e mengjesit e kam fiksim, me duket me i embel se mjalti ndaj se kam hic qejf te me zgjojn...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga EpiKada Wed 30 Mar 2011 - 1:37

nqs me zgjojne e kam inat ate person per sa te jete jeta...
kur duan te me zgjuajne une fle me shume e se leshoje krevatin
dua te zgjohem vete me pak fjale..
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga WebMaster Tue 13 Sep 2011 - 12:41

Nje kafe nje spremuta edhe nje krosant ose biskota vdes hahahaha Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! 426788
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga dajti modh Tue 13 Sep 2011 - 12:42

tja coj KLEAS ke krevati keto per mengjes Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! 426788 po nai gje tjeter don Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga WebMaster Tue 13 Sep 2011 - 12:44

:[hahgahgahagha Asgje tjeter Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! 426788
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga dajti modh Tue 13 Sep 2011 - 12:45

ok edhe pak muzike ne sfond celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Arabela Tue 13 Sep 2011 - 18:33

,,direkt kafe,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga T_o_n_i Thu 15 Sep 2011 - 0:50

te me zgjojn me shperthim tritoli
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Dori_sweet Thu 15 Sep 2011 - 0:52

me nje puthje
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?! Empty Re: Si keni deshire te zgjoheni apo te ju zgjojne ne mengjes?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi