Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 19 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 19 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

+72
Robi dashuris
serxho kasa
Princ
bekimi
Lazdrane
Xhan
mister.albania
Sasha
Gon!
LaDescarada
Maksi
Idda
Fata
Star Angel
Space
Eriku
Labja
Shkembi
Besa
Aяtємιѕα
Daku
Emona
Next
Anakonda
zymer
Erti
Dori_sweet
dajti modh
Milingona
Arabela
EMI
Klio
Durrsaku
stralli
Darius
Ambra
Tonii
Anila
Ajo goca
AlBora
[M!mO]
Єямєℓiиdå
bobi 10
Elvira-
Poeti Dhimbjes
kasperi
Bleta
**Jeta**
Anonim
Alberti
fidani
Neta E
bebushi
Lolita
zafina
Roksana
Kavaljeri
SUZI
Lot i derdhur
qershicka
Shaban Cakolli
leona
rifati
gesti
Gjakush Tana
Aristogata
Kotelja
xhoel
clod
CuN@BosS/
anetar
WebMaster
76 posters

Faqja 19 e 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 19 Empty Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Feb 2009 - 11:36

First topic message reminder :

Shumezo valet e detit me yjet qe jane ne qiell...dhe do te zbulosh sa te dua.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 19 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga WebMaster Mon 18 Mar 2013 - 5:57

Kur une te jem denuar nga harresa eja dhe me bej te vuaj edhe nje here,
eja se dua ta kem plagen e fresket qe edhe kujtimet per ty te jene te fresketa,
eja edhe nje here dhe me ç'meso se me kane mesuar aq shume sa desh mu zbraz zemra nga ndjenjat,
eja te bashkohemi edhe nje here qe ta kuptoj sa te forte me ka bere ndarja.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 19 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Lolita Mon 18 Mar 2013 - 7:25

dashuria o miku im esht nje det qe do kalosh nese varka te fut uj duhet notin te mesosh
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 19 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Arian 123 Mon 18 Mar 2013 - 8:06

Nëse rrezikon mund të humbasësh, nëse nuk rrezikon ke humbur gjithësesi
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 19 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Lolita Mon 18 Mar 2013 - 10:08

Mbaje mend...Gjatë jetës tënde do të takosh shumë maska dhe pak fytyra...!
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 19 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga just talia Mon 15 Apr 2013 - 8:30

dashuria eshte si ajri ate smund ta prekesh e as ta shikosh,por mund ta ndiesh ne zemer.
kjo shprehje me ka mbetur ne mendje qe kur pash filmin "nje shetitje e pa haruar"
just talia
just talia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 32
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 19 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 19:32

Më mirë të mos kesh fare, se sa ta humbësh dashurinë.(Hebeli)

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 19 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 19:32

Dashuria e Vertete dhe e Sinqerte nuk shuhet kurre per jete...

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 19 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 19:32

Kush nuk e ka njohur dashurine, nuk e ka njohur as vetveten.

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 19 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 19:33

Dashuria e vertete eshte kur zemra dhe mendja jote thone te njejten gje!

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 19 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Thjeshtësia Thu 18 Jul 2013 - 22:09

Une te ndjej, te ndjej gjithnje, edhe kur nuk je...

Fabio Volo
Thjeshtësia
Thjeshtësia
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 31
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/07/2013
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 19 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Anakonda Fri 19 Jul 2013 - 21:35

──██────(▒)(▒)
──██───(▒)(♥)(▒)
─▄██▄▄█─(▒)(▒)
───
▄███▄
──███─███─(▒)(▒)
──▀██▄██▀(▒)(♥)(▒)
────███───(▒)(▒)
───────
▀██─██▀
────────
██─██─(▒)(▒)
────────
▀█▄█▀(▒)(♥)(▒)
──────────▀───(▒)(▒)
────────────██▀▀▀█
──(▒)(▒)──────██▄█──(▒)(▒)
─(▒)(♥)(▒)─────██▀█─(▒)(♥)(▒)
──(▒)(▒)──────██▄▄▄█(▒)(▒)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 19 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Shkembi Sun 3 Feb 2019 - 8:55

Të dua moj qëne hahaha

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine - Faqe 19 Empty Re: Thenie dhe fjale te bukura per Dashurine

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 19 e 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi