Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt...

+4
Yll Qielli
WebMaster
ErdD.
Poeti Dhimbjes
8 posters

Shko poshtë

Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt... Empty Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 7 Oct 2010 - 3:07

A mendoni ju se ''Dashuria e vertete mund te mbahet gjalle vetem me respekt te mirefillte'' apo jeni kundra kesaj ideje?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt... Empty Re: Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt...

Mesazh nga ErdD. Sun 10 Oct 2010 - 2:27

Ehm Dashuriaa m`bahet nga besimi dashuria dhe RESPEKTI nese si ke kto 3-jaa dashuri T`vertet skaaa..
ErdD.
ErdD.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 55
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2010
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt... Empty Re: Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt...

Mesazh nga WebMaster Mon 7 Mar 2011 - 9:50

Dashuria e vertet hmm Jo vetem me rrespekt mbahet ajo duhet ta ndjesh ta perjetosh dita dites duhet te luftosh per nje dashuri te vertet edhe te sinqert
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt... Empty Re: Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt...

Mesazh nga Yll Qielli Mon 7 Mar 2011 - 10:04

dashuris se vertet nuk i mjafton vec respekti qe te mbahet gjall po gjithcka e para dashuria sinqeriteti vleresimi mire sjellja perkushtimi e shume e shume te tjera
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt... Empty Re: Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt...

Mesazh nga Arabela Mon 7 Mar 2011 - 10:08

kur eshte ndjenja e forte dhe e paster mbahet vete dashuria,,,kur zbehet ndjenja fillojne neglizhimet
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt... Empty Re: Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt...

Mesazh nga dajti modh Mon 7 Mar 2011 - 10:11

emanuelita shkruajti:dashuris se vertet nuk i mjafton vec respekti qe te mbahet gjall po gjithcka e para dashuria sinqeriteti vleresimi mire sjellja perkushtimi e shume e shume te tjera
keshtu mendoj dhe une 432965
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt... Empty Re: Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt...

Mesazh nga Selda Mon 7 Mar 2011 - 10:16

emanuelita shkruajti:dashuris se vertet nuk i mjafton vec respekti qe te mbahet gjall po gjithcka e para dashuria sinqeriteti vleresimi mire sjellja perkushtimi e shume e shume te tjera

shume bukur e the naqe mese e vertet kjo qe thu 432965
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt... Empty Re: Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt...

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 19:18

Jo vetem me respekt,por edhe me sinqeritet edhe ngrohtesi.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt... Empty Re: Dashuria e verte mund te mbahet gjalle vetem me respekt...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi