Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ...

+9
Eliana
Єямєℓiиdå
Durrsaku
Gentta
Amazone
stralli
Ermanda
WebMaster
Poeti Dhimbjes
13 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ... - Faqe 2 Empty Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 10 Oct 2010 - 10:41

First topic message reminder :

Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ... - Faqe 2 Empty Re: Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ...

Mesazh nga Maksi Sun 12 Feb 2012 - 21:17

Dhe. Un te fla cdo gje
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ... - Faqe 2 Empty Re: Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ...

Mesazh nga Anakonda Wed 7 Mar 2012 - 4:12

Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote,sepse je e vetmja dhe dashuria e sinqerte qe ajo ka njohur ne jeten e saj.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ... - Faqe 2 Empty Re: Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ...

Mesazh nga Sasha Tue 10 Apr 2012 - 18:25

dashuria me e mbel qe kam perjetuar;o mrekullia e kesaj bote.
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ... - Faqe 2 Empty Re: Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ...

Mesazh nga Arabela Wed 11 Apr 2012 - 0:56

Xheni i Lencit shkruajti:dashuria me e mbel qe kam perjetuar;o mrekullia e kesaj bote.
ngadale se na emocionove dhe neve ,,se lene mo ate cunin tat,,, [You must be registered and logged in to see this image.] :lol!:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ... - Faqe 2 Empty Re: Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ...

Mesazh nga Anakonda Wed 11 Apr 2012 - 3:49

u fundos dhe aty do te mbese gjithmon sepse ti e meriton.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ... - Faqe 2 Empty Re: Ne shpirtin tim u fundos dashuria jote... ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi