Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Diku ne nje skute te shpirtit tend . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Diku ne nje skute te shpirtit tend . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diku ne nje skute te shpirtit tend .

+23
Durrsaku
dajti modh
Arabela
Space
Maksi
Gjeto Gjetani
**Jeta**
Amazone
Anila
kasperi
Albert
CuN@BosS/
bobi 10
Aristogata
Doktori
Alberti
pexha
AlBora
stralli
Ermanda
WebMaster
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
27 posters

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 10 Oct 2010 - 10:49

Diku ne nje skute te shpirtit tend ... ...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 10 Oct 2010 - 10:50

Diku ne nje skute te shpirtit tend, harrove dashurin time qe te pata dhuruar, dhe as qe u kujtove te me jepje mbrapa kur ike prej meje...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 10 Oct 2010 - 22:00

..lash driten e syve te mi..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 11 Oct 2010 - 1:12

Diku ne nje skute te shpirtit tend, jam i sigurte qe ende jetojn te fshehura kujtimet dhe perjetimet tona, ashtu sikurse jetojn edhe ne skutat e shpirtit tim...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 11 Oct 2010 - 3:37

..e kam folen pergjithmone.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga WebMaster Mon 11 Oct 2010 - 3:42

Diku ne nje skute te shpirtit tend gjendet akoma nje dashuri per mua edhe pse ti e mohon
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Vizitor Mon 11 Oct 2010 - 3:43

do kete vend gjithmone per mua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga WebMaster Mon 11 Oct 2010 - 6:14

Diku ne nje skute te shpirtit tend e di qe ndodhem une
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 13 Oct 2010 - 1:19

... eshte varri i atyre kujtimeve te bukura, qe dikur i perjetuam sebashku.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Vizitor Thu 14 Oct 2010 - 6:30

ruama gjithmone nje vend te vockel :137765: :137765:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga WebMaster Thu 14 Oct 2010 - 6:31

Ndodhet vetmia
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 14 Oct 2010 - 12:42

... fshihet nen vellon e venitur, nje dashuri e mbetur tashme jetime.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Vizitor Thu 14 Oct 2010 - 13:57

Diku ne nje skute
te shpirtit tend, harruar...
nga une dhe nga bota ishte..
E mora per dore
dhe e nxorra ne drite
ne fillim mbuloi syte,
e vrau dielli dhe u terhoq
pastaj u derdh si krua,
u Cudit q'e desha aq shume,
ndriCim fytyres me dha,
lumturi me fali,
e me tha te dua.
Kerkojeni edhe ju
ne e paCi harruar diku
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Ermanda Sun 17 Oct 2010 - 21:59

Me ler te fundosem edhe mos te dal me [You must be registered and logged in to see this image.]
Ermanda
Ermanda
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne shtepine e Burrit
Postime Postime : 109
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/09/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Infermjere

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga stralli Sun 17 Oct 2010 - 22:24

A ka vend edhe për mua moj hyjneshë....

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 20 Oct 2010 - 3:36

... perpelitet pa shpresa dashuria e humbur.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga AlBora Wed 20 Oct 2010 - 7:15

jam e sigurte qe ende jetojn te fshehura kujtimet dhe perjetimet tona
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga pexha Wed 20 Oct 2010 - 7:16

mendoje qe nje kujtim te mire e kam me ty
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Alberti Wed 20 Oct 2010 - 7:20

...ka dicka aty.. shiko haha..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Doktori Sun 24 Oct 2010 - 9:47

jam unn
Doktori
Doktori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1829
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/12/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : doktor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 24 Oct 2010 - 9:49

... ka mbetur e thyer ne dysh nje dashuri e pakurorezuar.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga WebMaster Sun 24 Oct 2010 - 9:53

Ka mbetur nje e boshatisur se as vet se di kur do te mbushet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Aristogata Sun 24 Oct 2010 - 9:54

jeton kujtimi im
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 24 Oct 2010 - 9:55

... gjenden ende gjurmet e nje dashurie te shkuar dhe te lene ne harrese.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Alberti Sun 24 Oct 2010 - 10:06

..qendron vetem ti.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Vizitor Mon 25 Oct 2010 - 5:53

fshihet deshira jote per te mposhtur dicka ne menyre instiktive
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga pexha Mon 25 Oct 2010 - 7:43

eshte jea qe kame vuajet per ty
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Vizitor Mon 25 Oct 2010 - 7:46

duhet te ngelur pak dashuri per mua :(
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga pexha Mon 25 Oct 2010 - 7:48

mbetet vetume kujtimi qe kame pase
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga WebMaster Wed 27 Oct 2010 - 21:16

Ekziston nje shpirt luftarak qe po mundohet te jetoj me gjith forcen e saj :(
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga stralli Wed 27 Oct 2010 - 23:12

...e di se në atë pjesë qëndroj,të cilën e fsheh truri, i ngujuar kam mbetur aty si një copë guri....! mendime

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga AlBora Thu 28 Oct 2010 - 8:57

ke kujtimin per mua
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Vizitor Thu 28 Oct 2010 - 9:35

do kete vend e per mua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Aristogata Fri 3 Dec 2010 - 8:46

fle imazhi im
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 4 Dec 2010 - 2:23

Diku ne nje skute te shpirtit tend, mendova se ende do te kete mbetur
nje rreze drite qe mundet te ndricoje serish nje shpirt, por me kot sepse
ajo drite ishte fikur me kohe...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga bobi 10 Sat 4 Dec 2010 - 2:26

Enden pjese te ngurta metalesh,edhe disa jane te pasterti krejt-disa te pavlera metale-mos them gur i bere therrime.

Ajo qe veten pyes eshte,,,,,,,,,,,,,,,

do ti kthesh KRISTAL,apo do ti besh balte.

Kjo varet nga TI
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Vizitor Sat 4 Dec 2010 - 8:54

,,,,zien deri ne derdhje fantazia
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 4 Dec 2010 - 13:48

E verteta fshihet qe ta kuptoj se askush s'do me kerkoje . Futem kaq thelle ne nje liber ose film qe per ca kohe te largohem nga realiteti ku jetoj . Edhe pse 1 ne 10000 shpresa mbijeton qe nje dite edhe une do jetoj ate jete qe shoh e lexoj aty , e pranoj . Krijoj nje buzeqeshje fallco sa here qe duket sikur lotet do shperthejne , dhe mezi pres te shkoj diku ku jam vetem dhe mund te le cdo ndjenje te lire..te qaj. Sa here degjoj kengen tone te preferuar e degjoj si kolonen zanore te jetes tone dhe filloj e enderroj , enderroj gjera qe do doja te ndodhnin , enderroj njerez qe kam takuar por mbeten vetem kujtim , enderroj jeten qe se kam jetuar kurre . Por vjen nje dite qe valet e realitetit me perplasin aq fort dhe mi mer te gjitha kto enderra , me sjell ne realitetin tim ku pretendon qe ti pavarsisht cdo kujt dhe cdo gjeje te kesh forcen dhe vullnetin per ti mare ato endrra me vete ketu..ne shpirtin tend
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 4 Dec 2010 - 13:49

jam une qe po te pres ..
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Vizitor Sun 5 Dec 2010 - 1:45

esh dicka e forte qe nuk me le te ik mhmmmm1
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Diku ne nje skute te shpirtit tend . Empty Re: Diku ne nje skute te shpirtit tend .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi