Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

+3
gesti
Aristogata
suela
7 posters

Shko poshtë

erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni Empty erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga suela Mon 29 Jun 2009 - 5:53

:gezim: o zot ku kam ardhur une he zemrushe kishe te drejt ishalla mesoi si perdoret ky forum... mir jeni te gjith
suela
suela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : gjermani katunare e rame
Postime Postime : 95
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Hobi Hobi : basketboll

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni Empty Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga Aristogata Mon 29 Jun 2009 - 6:36

mir se na erdhe suela ,patjeter qe do mesosh si perdoret ky forum me ndihmen time dhe te kleas :tepuc:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni Empty Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga gesti Mon 29 Jun 2009 - 6:37

ej po mua me mesoni
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni Empty Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga T_o_n_i Mon 29 Jun 2009 - 6:44

Mire se na erdhe Suela :pacim:
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni Empty Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga kleopatra Mon 29 Jun 2009 - 6:52

o zot e paskam kemben e mar pse nuk thoni ore mir se erdhe suela
kleopatra
kleopatra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tiran
Postime Postime : 467
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Garat me makina

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni Empty Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga marinela Wed 1 Jul 2009 - 5:02

erdha edhe une me pranoni edhe mua
marinela
marinela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mendjen ne usa
Postime Postime : 150
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/06/2009
Hobi Hobi : kengetare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni Empty Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga Aristogata Wed 1 Jul 2009 - 5:07

patjeter,te gjith jan te mirpritur ne kete forum per aq koh sa do egzistoj respekti dhe shoqerizimi
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni Empty Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga marinela Wed 1 Jul 2009 - 5:08

flm admine shpresoi se do jem gjithmone aktive se eshte i mrekullushem se paskam dite :bobe:
marinela
marinela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mendjen ne usa
Postime Postime : 150
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/06/2009
Hobi Hobi : kengetare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni Empty Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga Anakonda Mon 12 Mar 2012 - 18:54

patjeter rose53 welcome.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni Empty Re: erdha edhe une ne mesin tuai me pranoni

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi