Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje nga une Anila.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje nga une Anila.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje nga une Anila..

+19
-Arber-
Korabi AL
Leo_uk
Ariel
Sergio
Sweet_Girl
Alberti
AlBora
Elisaaa
Єямєℓiиdå
aLbinna.
pexha
Emona
Poeti Dhimbjes
bobi 10
Golden
Prada
WebMaster
Anila
23 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Sun 24 Oct 2010 - 6:07

mire se ju gjej :lol!:
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga WebMaster Sun 24 Oct 2010 - 6:10

Pershendetje Anila edhe mire se erdhe ne shoqerin tone te urojme argetim te kendshem ne kete shoqeri


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Sun 24 Oct 2010 - 6:14

Klea@Love shkruajti:Pershendetje Anila edhe mire se erdhe ne shoqerin tone te urojme argetim te kendshem ne kete shoqeri
flm klea
mire se ju gjej,dhe eshte kenaqesia ime qe ju gjej juve..
shpresoj,mendoj dhe une se do ja kaloj shume shume mire ne mesin e juaj..
ju flm shume
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga WebMaster Sun 24 Oct 2010 - 6:16

Mire se erdhe kenaqesia ime qe u bere Anetare e keti forumi [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Sun 24 Oct 2010 - 6:18

Klea@Love shkruajti:Mire se erdhe kenaqesia ime qe u bere Anetare e keti forumi [You must be registered and logged in to see this image.]
flm e dashur..
cdo e mire per ty.. :gocebukur:
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga WebMaster Sun 24 Oct 2010 - 6:19

Gjithashtu Anila [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Sun 24 Oct 2010 - 6:21

do me duhet pak kohe,ce ta mesoj forumin. :o
por kam durim per kete.
me rendesi eshte pjesmarrja ketu ne mesin e juaj.. :|
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga WebMaster Sun 24 Oct 2010 - 6:23

Kohe kemi plot po sot e ndryshova nuk eshte edhe shum veshtire per te gjitha mos ki dert pyet [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Prada Sun 24 Oct 2010 - 6:24

WWWWWWW AAAAAAAA UUUUUUUUU KUSH NA ERDHI

:tokeee: :tokeee: :tokeee: :tokeee: :tokeee: :tokeee: :tokeee: :tokeee: :tokeee: :tokeee:

:fiori074: :luleperty58962 :fiori074: :fiori074: :fiori074: :fiori074: :fiori074: :fiori074: :fiori074: :fiori074:

Te kam xhan Te kam xhan Te kam xhan Te kam xhan Te kam xhan Te kam xhan Te kam xhan Te kam xhan Te kam xhan Te kam xhan

:1256: :1256: :1256: :1256: :1256: :1256: :1256: :1256: :1256: :1256:

rrespekte rrespekte rrespekte rrespekte rrespekte rrespekte rrespekte rrespekte rrespekte rrespekte

QASTE TE KENDSHME NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Vizitor Sun 24 Oct 2010 - 6:34

Anila mire se erdhe mes nesh fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010 fiori010
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Golden Sun 24 Oct 2010 - 7:00

[You must be registered and logged in to see this link.]

Te deshiroj qendrim te kendshem ketu! [You must be registered and logged in to see this image.]

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga bobi 10 Sun 24 Oct 2010 - 9:08

Anila shkruajti:mire se ju gjej :lol!:
pac kemben e mbare Anila.

ti je ajo lomshia ime perballe qe me the..

s'mundem te behem pjese e klealove [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 24 Oct 2010 - 9:46

Mire se erdhe mes nesh Anila, dhe uroj qe tia kalosh sa me bukur.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Mon 25 Oct 2010 - 5:01

ju flm te gjithve ,jeni shume te embel
:puthje:
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga WebMaster Mon 25 Oct 2010 - 5:12

Mire se erdhe Anila [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Emona Mon 25 Oct 2010 - 5:42

ooooooooooooo kush um ka ardh mu tkuuuuuuuuuuuuuuu

Anilaaaa Shpilto T'Pershendes Mire serdhe ne shoqerin tone Kalofsh bukur ktu motlaaaaa
:puthje: :puthje: :puthje: :puthje: :5454787: :5454787: :5454787: :5454787: :5454787: kisss :5454787: :5454787:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Mon 25 Oct 2010 - 5:47

EmoNa shkruajti: ooooooooooooo kush um ka ardh mu tkuuuuuuuuuuuuuuu

Anilaaaa Shpilto T'Pershendes Mire serdhe ne shoqerin tone Kalofsh bukur ktu motlaaaaa
:puthje: :puthje: :puthje: :puthje: :5454787: :5454787: :5454787: :5454787: :5454787: kisss :5454787: :5454787:
si ku je qe me ke humbur si parja kuqe oj ..
te puth forte dhe une tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
love you tu thre 00027003
:gocebukur:
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Emona Mon 25 Oct 2010 - 5:51

[You must be registered and logged in to see this image.] Ja moj ktu jom ska humbur joooo ktu me gjen gjithmone [smile_1]

For you[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Mon 25 Oct 2010 - 5:53

EmoNa shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] Ja moj ktu jom ska humbur joooo ktu me gjen gjithmone [smile_1]

For you[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

lyp emonen larte e poshte .mona ketu na ka zen rroj..
hahahahhaa
pise je ti,iken e stregon ku je...ka me ta qa ballin :sa inattttt: :pucfolt: 441763
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Emona Mon 25 Oct 2010 - 5:55

[You must be registered and logged in to see this image.] Oriiiii si stkom tregu senuk te takoj kurr on se te kish thirre moti ty ktu zoti u vrafet muuuuuuu Hahhahah

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Mon 25 Oct 2010 - 5:59

EmoNa shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] Oriiiii si stkom tregu senuk te takoj kurr on se te kish thirre moti ty ktu zoti u vrafet muuuuuuu Hahhahah
hahahahaha
ama zoti te vrafte ty mu ne whackbutt 00027003 [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]
shtligo kaloja mire dhe big kisssss for youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :| :| :| :| :| :| :| :| :| :|
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Vizitor Mon 25 Oct 2010 - 6:02

mir se erdhe ANILA ne mesin ton fiori010
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Mon 25 Oct 2010 - 6:08

kushtrimi shkruajti:mir se erdhe ANILA ne mesin ton fiori010
flm i nderuar. dhe mire se te gjej... :o
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Vizitor Mon 25 Oct 2010 - 6:10

Pershendetje Anila... mire se erdhe ne dashurine Shqiptare :o

Te uroj te kalosh nder fantazite me te bukura ne shoqerine tone te kendshme :o

:999999:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Mon 25 Oct 2010 - 6:14

Luan_Valikardi shkruajti:Pershendetje Anila... mire se erdhe ne dashurine Shqiptare :o

Te uroj te kalosh nder fantazite me te bukura ne shoqerine tone te kendshme :o

:999999:

:o :o :o
FLM I NDERUAR ,MENDOJ DHE UNE SE DO KALOJA SHUME MIRE ME JU,DHE DO SHOHIM SE BASHKU ATO FANTAZITE E FORUMIT,POR NE THENJE TE MIRE..
FLM..MIRE SE JU GJETA :o
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Vizitor Mon 25 Oct 2010 - 6:16

Sigurisht, behet fjale per endrra...

Me respekt nga Luani...

:shock:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Emona Mon 25 Oct 2010 - 6:28

Anila shkruajti:
EmoNa shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] Oriiiii si stkom tregu senuk te takoj kurr on se te kish thirre moti ty ktu zoti u vrafet muuuuuuu Hahhahah
hahahahaha
ama zoti te vrafte ty mu ne [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
shtligo kaloja mire dhe big kisssss for youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] Thnx xemlaaaaaaa [You must be registered and logged in to see this image.]

Ori si te duket ty ktuu?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga pexha Mon 25 Oct 2010 - 6:29

mire se erdhe pellumbesh klm me neve :gocebukur:
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Mon 25 Oct 2010 - 6:34

Emona tani une po mesohem motla.me duhet pak kohe ta ushtroj forumin love.. :o
pexha mire se te gjeta dhe ty :|
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga pexha Mon 25 Oct 2010 - 6:35

flm kame knaqesine qe te shofe ktu
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga bobi 10 Mon 25 Oct 2010 - 6:37

:5454787:


pershendetje anila


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Emona Mon 25 Oct 2010 - 6:38

[You must be registered and logged in to see this image.] ..xemla ushtrohesh senuk eshte i veshtire Puc ty

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Mon 25 Oct 2010 - 6:39

bobi10 :5454787: :puthje:
flm te prsh dhe une ty
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Mon 25 Oct 2010 - 6:39

emona flm xemla do mesohem,,kissssssssss
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga aLbinna. Mon 25 Oct 2010 - 8:45

OOO YLLEE , pershendetjee!
paske te njejtinn emer me motrenn timeee aahahaha :|

emer i kendsheemmmm :5454787:


Mire se ke ardhee , Kalofshe mire me ne
:pucfolt:
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 25 Oct 2010 - 9:08

Mire se erdhe
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 26 Oct 2010 - 2:32

aLbinna. shkruajti:OOO YLLEE , pershendetjee!
paske te njejtinn emer me motrenn timeee aahahaha :|

emer i kendsheemmmm :5454787:


Mire se ke ardhee , Kalofshe mire me ne
:pucfolt:
flm albina
dhe ma pershendet motren tende.
ashtu siq emrat qe kemi ,jemi dhe te kenshme vete :P
flm e dashur
klm,,
te pershendes dhe une ty
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 26 Oct 2010 - 2:33

Ermelinda shkruajti:Mire se erdhe
mire se te gjeta
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Prada Tue 26 Oct 2010 - 2:35

pershendetje dhe mir se erdhe e nderuara mikesh anlila kalofshe sipas qejfit me respekt PRADA----dhe KLEDI atje tek veni i jot

dikun tjeter
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 26 Oct 2010 - 2:40

Prada shkruajti:pershendetje dhe mir se erdhe e nderuara mikesh anlila kalofshe sipas qejfit me respekt PRADA----dhe KLEDI atje tek veni i jot

dikun tjeter
hgahgahgahgahaghaghagahgahaghaghagahgahaghaghagha
o te vrava une o do vdes une..
prada prada ,,hahgahgahga
flm i nderuar,t pershendes dhe uen ty,mendoj se do ja kalojm dhe ketu bukur e kenshem... :|
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi