Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje nga une Anila..

+19
-Arber-
Korabi AL
Leo_uk
Ariel
Sergio
Sweet_Girl
Alberti
AlBora
Elisaaa
Єямєℓiиdå
aLbinna.
pexha
Emona
Poeti Dhimbjes
bobi 10
Golden
Prada
WebMaster
Anila
23 posters

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Sun 24 Oct 2010 - 6:07

First topic message reminder :

mire se ju gjej :lol!:
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Prada Tue 26 Oct 2010 - 2:42

Anila shkruajti:
Prada shkruajti:pershendetje dhe mir se erdhe e nderuara mikesh anlila kalofshe sipas qejfit me respekt PRADA----dhe KLEDI atje tek veni i jot

dikun tjeter
hgahgahgahgahaghaghagahgahaghaghagahgahaghaghagha
o te vrava une o do vdes une..
prada prada ,,hahgahgahga
flm i nderuar,t pershendes dhe uen ty,mendoj se do ja kalojm dhe ketu bukur e kenshem... :|


eee kete as mos e ve ne dyshim mikeshaa anila padyshim qe dot kalojmi mir :tokeee: :tokeee: :tokeee: :tokeee: :tokeee:
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 26 Oct 2010 - 2:43

flm prada..te jesh dhe ti mire ashtu siq sillesh mire me te tjeret,,
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Elisaaa Tue 26 Oct 2010 - 2:46

Mir se ke ardhur Anila te uroi argetim te kendeshem me te gjith se bashku ketu
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 26 Oct 2010 - 3:20

flm elisa.te pershendes dhe une ty e nderuar..
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Emona Tue 26 Oct 2010 - 3:57

Arushhhhhhhhhhh Qysh t'kom un ty sot mii?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Prada Tue 26 Oct 2010 - 5:38

pershendetje anila

anila deshta tet pyesja diqka per dikun tjeter por ja qe pm ike te ndaluara ke ndaluar vet apo i ke te ndaluar nga stafi
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 26 Oct 2010 - 5:42

Prada shkruajti:pershendetje anila

anila deshta tet pyesja diqka per dikun tjeter por ja qe pm ike te ndaluara ke ndaluar vet apo i ke te ndaluar nga stafi
nuk e di pm se si perdoret.por se kam ndaluar une,,
fol qa ke per te then..
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Prada Tue 26 Oct 2010 - 5:43

Anila shkruajti:
Prada shkruajti:pershendetje anila

anila deshta tet pyesja diqka per dikun tjeter por ja qe pm ike te ndaluara ke ndaluar vet apo i ke te ndaluar nga stafi
nuk e di pm se si perdoret.por se kam ndaluar une,,
fol qa ke per te then..


mo guxu mo fol shefi :vahidrk: :vahidrk: :vahidrk:
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Vizitor Tue 26 Oct 2010 - 5:44

pershendetje anila fiori010
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 26 Oct 2010 - 5:47

flm kushtrim,pershendetje dhe ty..
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Emona Tue 26 Oct 2010 - 5:48

Xemla cka po bon moj ?

Si je sote?

:5454787: :5454787: :5454787:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 26 Oct 2010 - 5:50

EmoNa shkruajti:Xemla cka po bon moj ?

Si je sote?

:5454787: :5454787: :5454787:
shpilti ja po rri e shikoj,por me dhembe koka sote shume..
po ty si te kam xemla..ndoj te re
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Prada Tue 26 Oct 2010 - 5:51

xemele na habite me at avatorin tuaj

dot behet hit avatori i juaj

hahahahahahahah
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 26 Oct 2010 - 5:53

Prada shkruajti:xemele na habite me at avatorin tuaj

dot behet hit avatori i juaj

hahahahahahahah
une nuk shof avatar,,as avatarin time e as te askujte..se di pse
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Emona Tue 26 Oct 2010 - 5:54

Anila shkruajti:
EmoNa shkruajti:Xemla cka po bon moj ?

Si je sote?

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
shpilti ja po rri e shikoj,por me dhembe koka sote shume..
po ty si te kam xemla..ndoj te re


:roll: xemla uroj tet kaloj [You must be registered and logged in to see this image.]

Mire te them Hic asgje

Nga ty te re ndone gje?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Prada Tue 26 Oct 2010 - 5:55

Anila shkruajti:
Prada shkruajti:xemele na habite me at avatorin tuaj

dot behet hit avatori i juaj

hahahahahahahah
une nuk shof avatar,,as avatarin time e as te askujte..se di pse

shikoje se ke probleme me PC tuj zvogloje pamjen e forumit ne desktop tuaj
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Emona Tue 26 Oct 2010 - 5:55

Anila shkruajti:
Prada shkruajti:xemele na habite me at avatorin tuaj

dot behet hit avatori i juaj

hahahahahahahah
une nuk shof avatar,,as avatarin time e as te askujte..se di pse


:scratch: Si jo moj Ndoshta ke linje e dopt xemla

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 26 Oct 2010 - 5:56

te re asigjo,vetem qe me rikthehet ndojhere dhimbja.
mundohem te harroj cdo gje qe ka ndodh,por ndojhere te vie merzitje,lote e hidherim,,
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 26 Oct 2010 - 5:56

avatar per bes nuk shof te askujte ,e as timin..
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Emona Tue 26 Oct 2010 - 5:58

Anila shkruajti:te re asigjo,vetem qe me rikthehet ndojhere dhimbja.
mundohem te harroj cdo gje qe ka ndodh,por ndojhere te vie merzitje,lote e hidherim,,

:( :( Ah moj xemla cka te them mundohu te harosh qka ke perjetuar dhe te vazhdosh jete para je e re ende ke e ter jete qe t pret...Lere te kaluren pas ...T'kom yll motla mos e merzit veten [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Prada Tue 26 Oct 2010 - 6:08

e fort e fort esht anila mos u beni merak kjo ka mundur shum e shum gjera e gjera te tjera e kjo qe esht e leht per anilen
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Wed 27 Oct 2010 - 2:54

pershendeje dhe gy pexha..kenaqesia e imja
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga AlBora Wed 27 Oct 2010 - 5:48

pershendetje anila :puthje:
AlBora
AlBora
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : prishtina
Postime Postime : 2297
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga bobi 10 Wed 27 Oct 2010 - 5:49

une s'di te te pershendes ty

une di te Te kam xhan ty


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Wed 27 Oct 2010 - 5:51

flm albora.pershendetje dhe tyBobi kurse uen di te pranoj keto qe ti di te me dhuron...
te rikthj dhe une me mija here kisssss e love e kisss e lovee..
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Alberti Wed 27 Oct 2010 - 7:55

Mire se ke ardhur :5454787: :5454787:

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Sweet_Girl Wed 27 Oct 2010 - 8:12

MirSeeKeArdhh Anilaa.. :D Pershdnetje per ty
Sweet_Girl
Sweet_Girl
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ass N`ToKëë As N`QieeLll :P
Postime Postime : 18
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : VallzzZiiMi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Thu 28 Oct 2010 - 6:29

mire se te gjej sSweet_Girl
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Sergio Sat 30 Oct 2010 - 1:36

mir se ke ardh dhe me vjenn mir se ke zgjedhur forumin klealove do e gjeshh miqesinn tende ne foruminn klealove do kenaqesh me neve ne forumin klealove
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Mon 1 Nov 2010 - 5:21

BeLti shkruajti:Mire se ke ardhur :5454787: :5454787:
mire se te gjej dhe ty :|
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Mon 1 Nov 2010 - 5:22

Sergio shkruajti:mir se ke ardh dhe me vjenn mir se ke zgjedhur forumin klealove do e gjeshh miqesinn tende ne foruminn klealove do kenaqesh me neve ne forumin klealove
flm i ndeuar.mire se te gjej,dhe une mendoj se do ja kaloj bukur ne mesin e juaj :|
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Emona Mon 1 Nov 2010 - 6:14

[You must be registered and logged in to see this image.] Kuej mojjj arush.. Sa me mori mali per tyy 😢

Te perqfoj un tyyyyyyy cum cummmm motlaaaaaaaaaa [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Mon 1 Nov 2010 - 7:00

EmoNa shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] Kuej mojjj arush.. Sa me mori mali per tyy 😢

Te perqfoj un tyyyyyyy cum cummmm motlaaaaaaaaaa [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
xemla me ishte prishur neti
po si te kam ty...dhe mua me mori malli moj per ty..te ti puc folte ato faqe e kuqe ty alusha ime
:5454787: :5454787: :5454787: :5454787: :5454787: :5454787: :5454787:
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga bobi 10 Mon 1 Nov 2010 - 7:01

une s'pershendes

une vij e te mbush me :5454787: :luleperty58962


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Mon 1 Nov 2010 - 7:06

bobi 10 shkruajti:une s'pershendes

une vij e te mbush me :5454787: :luleperty58962
flm,ty tu mbushte zemra plot dashuri.... :5454787:
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Alberti Mon 1 Nov 2010 - 7:42

:5454787: anlia heheh

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Ariel Tue 2 Nov 2010 - 0:36

Mire se erdhe Anila


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 2 Nov 2010 - 7:04

BeLti shkruajti::5454787: anlia heheh
flm belti....:5454787:
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 2 Nov 2010 - 7:05

Ariel shkruajti:Mire se erdhe Anila
mire se te gjej Ariel...
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga bobi 10 Tue 2 Nov 2010 - 7:07

lum lum anilush

sa t'dua une s'te do askush :roll:


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi