Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje nga une Anila..

+19
-Arber-
Korabi AL
Leo_uk
Ariel
Sergio
Sweet_Girl
Alberti
AlBora
Elisaaa
Єямєℓiиdå
aLbinna.
pexha
Emona
Poeti Dhimbjes
bobi 10
Golden
Prada
WebMaster
Anila
23 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Sun 24 Oct 2010 - 6:07

First topic message reminder :

mire se ju gjej :lol!:
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 2 Nov 2010 - 7:08

bobi 10 shkruajti:lum lum anilush

sa t'dua une s'te do askush :roll:
sa me do une e di,
po vaje te tjetra ti... 00027003
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga bobi 10 Tue 2 Nov 2010 - 7:09

Anila shkruajti:
bobi 10 shkruajti:lum lum anilush

sa t'dua une s'te do askush :roll:
sa me do une e di,
po vaje te tjetra ti... 00027003

per ty kam lindur une
te dua te dua shume :o
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga WebMaster Tue 2 Nov 2010 - 7:10

[You must be registered and logged in to see this image.] Pershendetje Anila


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Emona Tue 2 Nov 2010 - 7:11

Arusheeeeeee [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 2 Nov 2010 - 7:12

Tapalushe shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] Pershendetje Anila
flm e dashur..
te pershendes dhe une y shume..:5454787:
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 2 Nov 2010 - 7:13

EmoNa shkruajti:Arusheeeeeee [You must be registered and logged in to see this image.]
xemla me mungove sote
eja te pime kaffe
te pres ne oren 19..oo
do bejme karagaqa...pocalka.....
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Emona Tue 2 Nov 2010 - 7:15

Anila shkruajti:
EmoNa shkruajti:Arusheeeeeee [You must be registered and logged in to see this image.]
xemla me mungove sote
eja te pime kaffe
te pres ne oren 19..oo
do bejme karagaqa...pocalka.....

:roll: Sa do doja te isha aty me ty moj ... te benim llafeeee e muhabet pa ndal si me paree. :roll:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 2 Nov 2010 - 7:16

po eja,o e coi arushin te te merr.por kujdes litarin he... [smile_1]
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga bobi 10 Tue 2 Nov 2010 - 7:22

:gocebukur: :puthje: fiori010


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Vizitor Tue 2 Nov 2010 - 7:23

:o :o :o :o
pershendetje anila
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 2 Nov 2010 - 7:25

bobi 10 shkruajti: :gocebukur: :puthje: fiori010
flm :5454787: backe ty...
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 2 Nov 2010 - 7:25

flm sorkadhe,....
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Leo_uk Tue 2 Nov 2010 - 7:27

halo anila.. :o
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Tue 2 Nov 2010 - 7:27

halo leo_uk..pershenetje
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Emona Thu 4 Nov 2010 - 6:41

Anila shkruajti:po eja,o e coi arushin te te merr.por kujdes litarin he... [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] Ta Hangshin macat ty me ate Litar ku ma kujtovee.
Moj Ka frik do me keputet litari ne duar mua qka bej pastaj :P [You must be registered and logged in to see this image.]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Sat 6 Nov 2010 - 1:08

Lepurushe shkruajti:
Anila shkruajti:po eja,o e coi arushin te te merr.por kujdes litarin he... [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] Ta Hangshin macat ty me ate Litar ku ma kujtovee.
Moj Ka frik do me keputet litari ne duar mua qka bej pastaj :P [You must be registered and logged in to see this image.]
oj je ajo qe mendoj apo kam endrra para syve..
te kisss ty qume..dhe eja te kepusim litarin bashke...
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Korabi AL Mon 29 Nov 2010 - 1:02

Pershendetje Anila fiori010
Korabi AL
Korabi AL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ku di gje un
Postime Postime : 230
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/11/2010
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : eouhai

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Thu 2 Dec 2010 - 20:46

pershendetje dhe ty Korab...
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Ariel Thu 2 Dec 2010 - 23:09

Mirmengjes Anila tytepuuth tytepuuth
si e ke nis diten sot.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga -Arber- Fri 3 Dec 2010 - 5:46

macoooooooo pershendetje tytepuuth

-Arber-
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 27
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 01/12/2010
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga bobi 10 Fri 3 Dec 2010 - 5:47

kush do na e beje portretin ne dyve [You must be registered and logged in to see this image.]

propozoj Saimiri une pasi ka talent ne ate fushe


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Vizitor Fri 3 Dec 2010 - 5:52

mrama ANILLA fiori010
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Fri 3 Dec 2010 - 22:27

Ariel shkruajti:Mirmengjes Anila tytepuuth tytepuuth
si e ke nis diten sot.
gjesi arile
them mire mire
flm
tytepuuth
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Fri 3 Dec 2010 - 22:27

-Arber- shkruajti:macoooooooo pershendetje tytepuuth
macok persh... :5454787:
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Fri 3 Dec 2010 - 22:28

bobi 10 shkruajti:kush do na e beje portretin ne dyve [You must be registered and logged in to see this image.]

propozoj Saimiri une pasi ka talent ne ate fushe
dhe une i kam kerkuar saimirit kete......
geeegge :5454787:
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Fri 3 Dec 2010 - 22:29

kushtrimi shkruajti: mrama ANILLA fiori010
Miemengjesi Kushtrim :5454787:
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anakonda Tue 28 Feb 2012 - 19:11

rose53 mireserdhe.............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Sun 13 Jan 2013 - 2:15


Popullariteti: 12

Re: Pershendetje nga une Anila..
nga bobi 10 prej Tue Nov 02, 2010 7:09 pm

+
----
-
Anila shkruajti:
bobi 10 shkruajti:
lum lum anilush

sa t'dua une s'te do askush :roll:

sa me do une e di,
po vaje te tjetra ti... 00027003


per ty kam lindur une
te dua te dua shume :o
hahahahahahaha caste te kenshme kemi pasur dikur,,hmmmmmmmmmmmmmmmmmm tani lexoj postimet e vjetra sa qesh o zotttttttttttttttttttttttt haghgahaghaghagha
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga fioll Sun 13 Jan 2013 - 2:24

Per ju Anila shpresoj tju pelqejn ...
[You must be registered and logged in to see this image.]
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Anila Sun 13 Jan 2013 - 2:36

Woooooowwwwwwwwwwwwwwwwwwww hmmmmmmmmmm po si spe pelcen o goc.... flm shume nga ti.... :5454787:
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga seriozi Tue 5 Mar 2013 - 5:45

mirsevjen Anila
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:18

KALOFSH SA MA BUKUR

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga une Anila.. - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje nga une Anila..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi