Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Iran, Sakineh do të ekzekutohet nesër People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Iran, Sakineh do të ekzekutohet nesër People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran, Sakineh do të ekzekutohet nesër

2 posters

Shko poshtë

Iran, Sakineh do të ekzekutohet nesër Empty Iran, Sakineh do të ekzekutohet nesër

Mesazh nga Vizitor Wed 3 Nov 2010 - 5:10

Iran, Sakineh do të ekzekutohet nesër ImagesSipas mediave ndërkombëtare gruaja, e cila u shpall fajtore nga organet e drejtësisë iraniane për tradhëti dhe për bashkëpunim në vrasjen e bashkëshortit të saj, do të ekzekutohet me gurë
43-vjecarja iraniane Sakineh që tërhoqi vëmendjen e gjithë botës do të ekzekutohet nesër.Sipas mediave ndërkombëtare gruaja, e cila u shpall fajtore nga organet e drejtësisë iraniane për tradhëti dhe për bashkëpunim në vrasjen e bashkëshortit të saj, do të ekzekutohet me gurë, një prej ndëshkimeve më të rënda me vdekje që përdoret në vendin islamik.

Lajmin e bëri të ditur Komiteti Ndërkombëtar kundër ekzekutimit me vdekje.

Cështja e Sakineh mobilizoi mbarë botën perëndimore, duke bërë që autoritetet iraniane të pezullonin për pak kohë dënimin me vdekje.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Iran, Sakineh do të ekzekutohet nesër Empty Re: Iran, Sakineh do të ekzekutohet nesër

Mesazh nga bobi 10 Wed 3 Nov 2010 - 6:15

ka ligj
ka maliq

pse do e vriste burrin ajo eeeeeeee 00027003

ky lloj ekzekutimi s'arrin te hyj ne imagjinate,ajo vdekje e ngadalte :sa inattttt:

por ndodh,edhe ligjet i perkasin kushtetutes se atij vendi pa i lejuar amerikes e askujt qe kujtojne qe mbjellin paqe me futjen e hundeve ne cilindo shtet.

keq me vjen per ate zonjken,por keq me vjen per ate qe ka ik :pushkatim:
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Iran, Sakineh do të ekzekutohet nesër Empty Re: Iran, Sakineh do të ekzekutohet nesër

Mesazh nga WebMaster Wed 3 Nov 2010 - 7:35

Tani sapo pashe lajmet per mua nuk eshte e drejte ky ezekucion ..Politika eshte politike edhe slejoin te nderhy amerika per nje motiv sepse asnje nuk duan pace nga asnjera pale ..Por me vjen keq per kete femren me te vertet sidomos per kete vdekje te lehte ku ajo do e perjetoj me minuta edhe sekonda ..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Iran, Sakineh do të ekzekutohet nesër Empty Re: Iran, Sakineh do të ekzekutohet nesër

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi