Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Anketë: Mustafa 70.9%, Sejdiu 29.1%  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Anketë: Mustafa 70.9%, Sejdiu 29.1%  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anketë: Mustafa 70.9%, Sejdiu 29.1%

Shko poshtë

Anketë: Mustafa 70.9%, Sejdiu 29.1%  Empty Anketë: Mustafa 70.9%, Sejdiu 29.1%

Mesazh nga Binni Sat 6 Nov 2010 - 12:59

Anketë: Mustafa 70.9%, Sejdiu 29.1%  F.1106215316851_m

Një hulumtim i bërë nga qendra për studime humanistike ‘Gani Bobi’ si fituese të zgjedhjeve të 12 dhjetorit ka nxjerr si parti të parë Lidhjen Demokratike të Kosovës, nëse në krye të saj do të jetë kryetari i tanishëm i Prishtinës, Isa Mustafa.

Hulumtimi, mostra e të cilit është 900 respondent, dhe i cila është realizuar gjatë periudhes 23 tetor - 1 nëntor 2010, tregon se qytetarët e Kosovës do të votonin në 70.9 për qind që kryetar i LDK-së të zgjidhet Isa Mustafa, ndërsa 29.1 për qind do të votonin për Fatmir Sejdiun.

Se kush do të jetë kryetar i LDK-së, Fatmir Sejdiu, Isa Mustafa apo ndonjë tjetër, do të kuptohet të dielën, më 7 nëntor, në kuvendin zgjedhor të kësaj partie.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi