Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

+4
Anakonda
Durrsaku
Emona
Poeti Dhimbjes
8 posters

Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 6 Dec 2010 - 7:45

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum,
dhe nuk do te futeni me ne te ardhmen ne ketu!
Perpara se te largoheni nga forumi, cfare do te kishit deshire
qe t'i thonit anetarit/es se mesiperme?!


Sinqerisht:
Saimiri...


Edituar për herë të fundit nga Saimiri në Tue 7 Dec 2010 - 15:13, edituar 1 herë gjithsej
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga Emona Tue 7 Dec 2010 - 1:52

:scratch: ..Qe Kisha Nderin Dhe Kenaqesin Qe u Njoha Me nje njeri si ty Qe Lexova dhe shikova Poezit dhe pikturat tua...Qe Pata rasti Te Replikoj Me juu Dhe te Fitoni Respektin dhe Miqesin tende.
Do Mbetesh gjithmon Nje mik I nderuar dhe I respektuar Nga Un.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 7 Dec 2010 - 15:21

''Me bere pershtypje qe heren e pare qe t'a lexova emrin (nickun) kur erdha
ne kete forum, pasi ishte nje emer tejet i vecante dhe i padegjuar nga une
me pare.
Po ashtu pershtypje te vecante me bene menjehere edhe postimet e tua,
ne te shpaloseshin idete dhe mendimet e tua ne lidhje me gjithshka qe
kemi bashkebiseduar neper tema te ndryshme ketu ne forum, dhe keshtu
qe arrite te fitoje shume shpejt, por me merite respektin tim personal,
qe i tille do te mbetet perjete ne mua.
Edhe nese jeta nuk do te n'a e dhuroje ndoshta kurre me shansin te flasim
me se bashku, dua te te bej te qarte, se do te mbetesh ne kujtesen time
si nje mikeshe vecante, ashtu sikurse te veacnte ke edhe emrin...

Perzemersisht me shume respekt:
Saimiri...''
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga Emona Tue 11 Oct 2011 - 7:52

Me sa shoh tema s'koka Perdor fare...Sa keq:S

---------------

Samirit do i thosha,Jam irnjohs kohes dhe formuit qe pata rastin te njihja nje person si ty..ishte kenaqesi te jem mike jota dhe te replikoja me ty...Mbetesh perher i veqant dhe mik me vlera.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga Durrsaku Tue 11 Oct 2011 - 8:00

do i pershendesja te gjithe anetaret e forumit pa perjashtim dhe me ndonje qe kam debatuar fort se dhe debati ka bukurine e vet, dhe do ti thoja se do me mungonin shume se ne keto kohe kur kam punuar afer komp ju keni qene shoke qe kam komunikuar shume ndoshta dhe me shume se ato qe kam ne realitet, per nje gje me vjen keq qe fytyrat tona nuk u treguan kurre se ndoshta do u shihnim ne rruge ndonje dite e mund ta pinim nje kafe me kenaqesi, YOU ARE THE BEST FRIENDS flm per kenaqesine qe me dhate me komunikuar me ju
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 8:50

do kisha nderin qe te postoja sa me shume mesazhe,dhe qe njoha aq njerez interesante dhe kalova disa caste te bukura.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga Emona Sun 1 Apr 2012 - 12:51

Me vjen mire qe te njoha si antare.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga Anakonda Mon 2 Apr 2012 - 0:47

do shkruaja sa me shum mesazhe qe te pakten te tjeret te mos me harronin

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga WebMaster Mon 2 Apr 2012 - 0:48

Do i jepja fund nje virtualiteti qe asnjehere ska pasur rendesi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga Anakonda Mon 2 Apr 2012 - 1:56

do i jepja fund pagjumesiuse,duke vrar trurin sesi tu pergjigjem temave te forumit

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga tipi engjellor Tue 3 Apr 2012 - 11:05

po do i pershedesja te gjithe....
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga WebMaster Tue 3 Apr 2012 - 11:17

Do i falenderoja te gjithe per bashkpunimin e tyre ne kete forum edhe shoqerin qe ndani me mua .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 3 Apr 2012 - 12:22

... do t'jua beja te ditur te gjitheve qe po largohem dhe do t'i falenderoja per castet dhe bisedat e embla dhe miqsore qe me kane ofruar deri me sot.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga Anakonda Tue 3 Apr 2012 - 17:33

Do pergjigjesha tere seriozitet,e do ta mbaja mire me anetaret e tjere.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga WebMaster Fri 29 Mar 2013 - 11:52

Me sinqeritet te madh do te thoja qe mos mer flake kur njerezit nuk i njeh edhe mos degjo te tjeret se gjithmon ben rrugen e shkurter ne jeten tende duke degjuar shum mendo llogjuko me mendjen tende edhe do ecesh gjithmon para keshilla e dikujt te jet nje mesim edhe nuk do te thote qe duhet ta degjosh.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 29 Mar 2013 - 13:30

Mbetshi mire, nga ktu po largohem por shkruhemi ne fcb[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:23

zot i madh sa me zor banna ca postimi as nmend mos ta qoj

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 20:46

do pershendesja klean qe me dha mundesin te jem e njeher ketu ne ket forum, ku mir keq jam munduar tu pershtatem anatareve edhe pse me shumicen kam shku keq do ju kerkoja falje antareve qe i kam ofenduar dhe do ndjehesha keq se nket forum jam ndjer mir dhe esht forumi ku un kam ber me shum postime

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ... Empty Re: Supozoni se sot/nte eshte hera e fundit per ju ne kete forum: ... ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi