Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Foto nga vendlindja ime People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Foto nga vendlindja ime People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foto nga vendlindja ime

+6
Daku
Darius
WebMaster
Ariel
Poeti Dhimbjes
Єямєℓiиdå
10 posters

Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 13 Dec 2010 - 4:32

Sot ne mengjes jam zgjuar me kete ide....po sjell disa foto nga vendlindja ime Tropoja.

Gjithashtu edhe ju jeni te mirepritur te sjellni foto nga vendlindjet tuaja.

Shpresoj te ju pelqejne.

Foto nga vendlindja ime Tropoj

Foto nga vendlindja ime Tr2d


Edituar për herë të fundit nga Ermelinda në Mon 13 Dec 2010 - 4:42, edituar 1 herë gjithsej
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 13 Dec 2010 - 4:33

Foto nga vendlindja ime Tropoj4

Foto nga vendlindja ime Tropoj5
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 13 Dec 2010 - 4:34

Ermelinda, pershendetje dhe urime per teme gjithashtu.
Foto shume te bukura dhe mjaft terheqese.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 13 Dec 2010 - 4:36

Foto nga vendlindja ime Trop1

Foto nga vendlindja ime Trop0
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 13 Dec 2010 - 4:37

Saimiri shkruajti:Ermelinda, pershendetje dhe urime per teme gjithashtu.
Foto shume te bukura dhe mjaft terheqese.

Flm Saimir...nuk di nese ekziston kjo teme..pasi nuk shikova por mendova ta hap
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 13 Dec 2010 - 4:38

Foto nga vendlindja ime Tropoj2

Foto nga vendlindja ime Tropj
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 13 Dec 2010 - 4:40

Ketu eshte shtepia ime...bosh.. :qajjjjjj:
Foto nga vendlindja ime Tropoj7
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Ariel Fri 17 Dec 2010 - 1:24

Bora sot ne mengjes ne Durres 17.12.2010


Foto nga vendlindja ime Dsc03314y
Foto nga vendlindja ime Dsc03303c
Foto nga vendlindja ime Dsc03315m
Foto nga vendlindja ime Dsc03298t
Foto nga vendlindja ime Dsc03332j
Foto nga vendlindja ime Dsc03330iz
Foto nga vendlindja ime Dsc03319c
Foto nga vendlindja ime Dsc03316w


Foto nga vendlindja ime 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 24 Dec 2010 - 1:39

Fotot ishin me te vertete te bukura ndaj ju falenderoj qe i keni sjell ketu
duke i ndare edhe me ne te tjeret.

Gjithsesi tema duke qene se i perket fotografive Shqiptare, e zhvendosa
tek Fotogaleria Shqiptare.

Ju faleminderit...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga WebMaster Fri 24 Dec 2010 - 1:45

Foto nga vendlindja ime Durresi~9
Foto nga vendlindja ime 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Foto nga vendlindja ime 30l12rc Pytje & Përgjigje Foto nga vendlindja ime 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 22 Jan 2011 - 9:58

Foto nga vendlindja ime 97534391
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 22 Jan 2011 - 9:58

Foto nga vendlindja ime 67017446
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 22 Jan 2011 - 10:00

Foto nga vendlindja ime Tropoj
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 22 Jan 2011 - 10:01

Foto nga vendlindja ime Troc
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 22 Jan 2011 - 10:04

Foto nga vendlindja ime 52932314
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Darius Sat 22 Jan 2011 - 10:06

Ermelinda shkruajti:Foto nga vendlindja ime Tropoj
kjo me pelqen shume vertet e bukur bravo Ermelinda..
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 22 Jan 2011 - 10:32

Flm shume Romeo.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Daku Sun 13 Mar 2011 - 15:21

Tropoja ka pejsazhe te mrekullueshme , gjynaf qe nuk shfrytezohet per Turizem mendoj se njerzit atje duhet ta kuptojne ca ju ka fal natyra dhe ta shfrytezojne dhe te perpiqen te rregullojne imazhin negativ qe ka ai qytet tek Shqiptaret.
- Pyt ke te duash ,ik ne Tropoje per qef do te thone Ca me duhet mua atje ..:)
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga kasperi Sun 3 Jul 2011 - 8:56

Foto nga vendlindja ime Prishtina-capital-of-kosovo
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 16 Nov 2011 - 2:46

Ndersa kjo eshte vendlindja ime...Foto nga vendlindja ime 1311
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga LaDescarada Thu 2 Feb 2012 - 3:23

Foto nga vendlindja ime Fotografija0496
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Maksi Sat 4 Feb 2012 - 3:08

Foto nga vendlindja ime Korca017al3Foto nga vendlindja ime Korca_peisazh7Foto nga vendlindja ime 9364071Foto nga vendlindja ime Dashnor_Diko__Korca
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga kasperi Tue 21 Feb 2012 - 6:45

Foto nga vendlindja ime 6720409
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Anakonda Fri 24 May 2013 - 21:30

Foto nga vendlindja ime 532435_214838468622198_276506339_n

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto nga vendlindja ime Empty Re: Foto nga vendlindja ime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi