Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

+11
Doktori
Neta E
**Jeta**
krushku
gorgona
Lot i derdhur
T_o_n_i
rifati
Aristogata
Shaban Cakolli
WebMaster
15 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga WebMaster Sun 12 Jul 2009 - 3:36

Shpesh here ne i kontrollojme telefonat njeri-tjetrit, si mendoni ju eshte gabim apo jo?mendimi im eshte ky

Nese e humbi besimin do ti them lamtumire dhe nuk kam nevoj qe te ia kontrolloje telefonin,po nese deshiron te ma kontrolloje tel.nese nuk ndihem fajtor,e ka te drejten ta kontrolloj nese dyshon,pasi qe nuk jemi te njejte
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Shaban Cakolli Sun 12 Jul 2009 - 3:44

kontrolli mbi gjerat personale nuk eshte i drejte per asnjeren pale
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Aristogata Sun 12 Jul 2009 - 3:47

ne rastet kur dyshon per dicka eshte mese normale por ,,,,pa te drejt ,,,thjesht per xhelozi te tepruar kjo eshte munges besimi
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 4:50

nuk thm se osht gabim pa te drej se ne mes dy te dashuruarve nuk ka sekret nuk ka genjeshtra
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 4:52

jooooooo..nuk eshte e drejte,,,
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 5:11

është shum e drej tja kontrollosh pa dyshime bile
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 5:17

eshte e drejt por , une mendoj ne dashurin qe kam ndaj njeres edhe besimin skam nevoj ti bej kontroll
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 6:14

nuk eshte e drejte
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga rifati Sun 12 Jul 2009 - 6:56

varet se cmardhenje ke po ne pergjithesi eshte gabim
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga T_o_n_i Sun 12 Jul 2009 - 7:03

KLEA shkruajti:
mendimi im eshte ky

Nese e humbi besimin do ti them lamtumire dhe nuk kam nevoj qe te ia kontrolloje telefonin,po nese deshiron te ma kontrolloje tel.nese nuk ndihem fajtor,e ka te drejten ta kontrolloj nese dyshon,pasi qe nuk jemi te njejte

Bashkohem me mendimin tend Klea
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga rifati Sun 12 Jul 2009 - 7:27

NUK ESHTE MIRE CUNIT ME J A KONTROLLU PO GOCES 24 ORE NEN STO ME KONTROLL
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Aristogata Sun 12 Jul 2009 - 7:29

cunat jan te rrezikshem ndaj me mir me ja kontrollu se si dihet se jan te poshter hahaha
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga rifati Sun 12 Jul 2009 - 7:31

ooooooooooooo ca bojne gocat 10 numra i mbajne e cojne sms naten vone
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Aristogata Sun 12 Jul 2009 - 7:36

po cunat qe mbajn nga 200 numra dhe ja bejn gruas eshte shok pune ahahahaha
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 8:20

kur arrin ne kete pike do te thote qe nuk ke besim me tek partnerja apo partneri
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 8:29

aristogata shkruajti:po cunat qe mbajn nga 200 numra dhe ja bejn gruas eshte shok pune ahahahaha
:gezim: :gezim: :gezim: :gezim: :gezim: :gezim: :gezim: :gezim:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga WebMaster Sun 12 Jul 2009 - 8:30

ja pres duart se le te ma kontrolloi sepse duhet te kete besim tek une :gezim:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Lot i derdhur Sun 12 Jul 2009 - 8:31

varet sa besim ke te partneri
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 8:31

gje e thjesht me duket normal qe mir osht mos te ket sekrete askund
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 8:45

tregon mosbesim,,sme duket e drejte
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 9:42

gabimmmmmmmmmm,por na pelqen ta bejm ate
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Sun 12 Jul 2009 - 9:54

nuk me duket gabim shum e drej osht te dim te gjitha sekrete e njeri tjetrit
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Mon 13 Jul 2009 - 1:30

mmmmm po spata besimmm, qa me duhet telefoni
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga gorgona Tue 24 Nov 2009 - 6:09

Nuk mendoj se eshte e drejte te kontrollosh telefonin e tjetrit, pastaj nuk besoj se po e gjete telefonin ne rregull e fitove besimin ne te.
Nese humbet besimi tek njeri - tjetri mes nje çifti me mire te mos rrine bashke.
gorgona
gorgona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e babit
Postime Postime : 1263
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Studente...Balet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga krushku Tue 24 Nov 2009 - 6:41

une them qe eshte shum gabim.
krushku
krushku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 704
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Fri 27 Nov 2009 - 10:13

eshte gabim...............kjo do te thote qe ske besim tek vetvetja ne radhe te pare
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Aristogata Mon 15 Mar 2010 - 9:38

ne rastet kur dyshon per dicka eshte mese normale por ,,,,pa te drejt ,,,thjesht per xhelozi te tepruar kjo eshte munges besimi
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga **Jeta** Mon 15 Mar 2010 - 12:04

Nese veren ndonji ndryshim tek partneri,duhet ta kontrollosh edhe ne detaje,se aty fshihen tradhetin me se shumti... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Neta E Wed 17 Mar 2010 - 1:34

Eshte mese e drejt
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Wed 17 Mar 2010 - 1:36

po e kotrolloj mobilin po dhe trupin e gotokes
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Neta E Wed 17 Mar 2010 - 1:38

kushtrimi shkruajti:po e kotrolloj mobilin po dhe trupin e gotokes
Po i dashur dhe tendin dhe ti timin
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Wed 17 Mar 2010 - 1:39

po e dashur dhe timin pse jo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Neta E Wed 17 Mar 2010 - 1:40

Po patjeter qe eshte e drejt
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Wed 17 Mar 2010 - 1:41

po e dashur un per ty jom betu se nuk te trathtoj deri ne vdekje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Neta E Wed 17 Mar 2010 - 2:00

Po e drejt shume
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Aristogata Sat 24 Apr 2010 - 7:57

vetem ateher kur eshte e nevojshme
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Sat 24 Apr 2010 - 7:59

gabim se un per vere e kam shum shum personale celularin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Sat 24 Apr 2010 - 8:06

bobobo mekat i madh Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Icon_neutral
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga WebMaster Sat 24 Apr 2010 - 8:07

eshte mosbesim ndaj personit qe ke pran
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Vizitor Sat 24 Apr 2010 - 9:15

inati im keta lloj meshkujsh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte? Empty Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi