Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

3 posters

Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 23 Dec 2010 - 0:26

Meqe qenka hap kjo kategori..ne kete teme mund te sillni foto te vjetra te qyteteve shqiptare..si kane qene dikur.

Tirana..

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Untitled
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Re: Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 23 Dec 2010 - 0:27

Tirana perseri..

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 11135_200018782437_199993117437_295
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Re: Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 23 Dec 2010 - 0:28

Tirana

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 10959_210755835476_110372075476_4102738_5825888_n
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Re: Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 23 Dec 2010 - 0:28

Tirana

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Tiranaevjeter
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Re: Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 23 Dec 2010 - 1:05

Shkodra..

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Shkodra%20e%20vjeter
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Re: Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 23 Dec 2010 - 1:07

Shijaku..

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Shijaku_1964
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Re: Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 23 Dec 2010 - 1:08

Peqini..
Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Historia-e-64-qyteteve-t%C3%AB-Shqip%C3%ABris%C3%AB
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Re: Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 23 Dec 2010 - 1:09

Tirana

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Tirana-vjeter
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Re: Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 23 Dec 2010 - 1:10

Ish kisha Shen Gjergjit ne Korce

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Kishaortodshengjerjikor
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Re: Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 23 Dec 2010 - 1:11

Peqini

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Oret-e-shqiperise
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Re: Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 23 Dec 2010 - 1:16

Vlora

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Vlora-vjeter2
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Re: Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 23 Dec 2010 - 1:17

Tirana

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 N1418521067_30085985_1845
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Re: Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 23 Dec 2010 - 1:18

Perseri Tirana

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 N1418521067_30067692_2045
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Re: Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 23 Dec 2010 - 1:19

Shkupi i vjeter

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Shkupi_i_vjeter
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Re: Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Daku Sun 13 Mar 2011 - 15:47

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 S43squ

Ish Pazari Vjeter i Tirones perballe Xhamise dhe Sahatit sot Pallati Kultures , foto e vitit 1913.


Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 2d1u1rc

Durrsak Plako 1913

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 24l7tsl

Katolike nga Dukagjini Shkoder 1913
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Re: Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Daku Sun 13 Mar 2011 - 15:54

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 E8r1ty

Porti Durresit 1913

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 2i7v9yx

Shtepia e Esat Pash Toptanit 1913

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 S6u7ue

Femer Katolike Shkodrane 1913


Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 2ppk7rl

Xhamia Sulejman Pashes Tirane 1913
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Re: Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 22:37

aaahgahahhaha cfare qytetesh,nuk paskan qen me te njejten gjalleri sic jan tani

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990 Empty Re: Foto te vjetra te qyteteve te shqiperise ne vitet 1960-1990

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi