Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Foto te Gjirokastres People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Foto te Gjirokastres People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foto te Gjirokastres

4 posters

Shko poshtë

Foto te Gjirokastres Empty Foto te Gjirokastres

Mesazh nga WebMaster Sat 25 Dec 2010 - 9:13

Foto te Gjirokastres Gjiro01
Foto te Gjirokastres 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Foto te Gjirokastres 30l12rc Pytje & Përgjigje Foto te Gjirokastres 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te Gjirokastres Empty Re: Foto te Gjirokastres

Mesazh nga WebMaster Sat 25 Dec 2010 - 9:14

Foto te Gjirokastres 2762071-Beautiful_Gjirokaster-Gjirokaster
Foto te Gjirokastres 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Foto te Gjirokastres 30l12rc Pytje & Përgjigje Foto te Gjirokastres 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te Gjirokastres Empty Re: Foto te Gjirokastres

Mesazh nga WebMaster Sat 25 Dec 2010 - 9:16

Foto te Gjirokastres Gjirokaster%20Old%20Town
Foto te Gjirokastres 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Foto te Gjirokastres 30l12rc Pytje & Përgjigje Foto te Gjirokastres 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te Gjirokastres Empty Re: Foto te Gjirokastres

Mesazh nga WebMaster Sat 25 Dec 2010 - 9:16

Foto te Gjirokastres Gjirokastra-castle500x333
Foto te Gjirokastres 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Foto te Gjirokastres 30l12rc Pytje & Përgjigje Foto te Gjirokastres 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te Gjirokastres Empty Re: Foto te Gjirokastres

Mesazh nga WebMaster Sat 25 Dec 2010 - 9:17

Foto te Gjirokastres Gjirokasterxx
Foto te Gjirokastres 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Foto te Gjirokastres 30l12rc Pytje & Përgjigje Foto te Gjirokastres 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te Gjirokastres Empty Re: Foto te Gjirokastres

Mesazh nga WebMaster Sat 25 Dec 2010 - 9:18

Foto te Gjirokastres Gjirokaster
Foto te Gjirokastres 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Foto te Gjirokastres 30l12rc Pytje & Përgjigje Foto te Gjirokastres 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te Gjirokastres Empty Re: Foto te Gjirokastres

Mesazh nga Vizitor Thu 30 Dec 2010 - 11:25

Foto te Gjirokastres Kalajagjirokaster

:puthje:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te Gjirokastres Empty Re: Foto te Gjirokastres

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 19 Jan 2011 - 10:44

Sapo gjeta keto foto ne pc..me shkoj mendja tek ti..prsh Luan..

Foto te Gjirokastres Gj1o

Foto te Gjirokastres Gj3c

Foto te Gjirokastres Gjirokaster
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te Gjirokastres Empty Re: Foto te Gjirokastres

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 19 Jan 2011 - 10:46

Foto te Gjirokastres 33842464

Foto te Gjirokastres Gj2h
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te Gjirokastres Empty Re: Foto te Gjirokastres

Mesazh nga An0nim Sat 21 Apr 2012 - 2:02

adhuroj origjinen time ... edhe jam shum krenar qe jam nje kolaq celebrate005 [QeSh] [QeSh] [QeSh] !!!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te Gjirokastres Empty Fshati Jone Lazarat !!!

Mesazh nga An0nim Sat 21 Apr 2012 - 2:04

Foto te Gjirokastres Lazarat-policia-komunitet-20-prill-2010
Foto te Gjirokastres Resizer.php%253Fimg%253Dhttp%25253A%25252F%25252Fold.balkaninsight.com%25252Fimages%25252Fcms-image-000011923
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te Gjirokastres Empty Re: Foto te Gjirokastres

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 22:35

qenka qytet shum i bukur gjirokastra

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foto te Gjirokastres Empty Re: Foto te Gjirokastres

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi