Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto.

+4
Amazone
LaDescarada
WebMaster
Poeti Dhimbjes
8 posters

Shko poshtë

Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. Empty Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto.

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 1 Jan 2011 - 17:05

Sa panda gjenden ne foton me poshte sipas jush?!


Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. Panda2iglq1
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. Empty Re: Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto.

Mesazh nga WebMaster Sat 1 Jan 2011 - 23:21

Hahaha saimiri i kam hapur syte o zot po per mua jan 6
Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. 30l12rc Pytje & Përgjigje Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. Empty Re: Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto.

Mesazh nga LaDescarada Sun 2 Jan 2011 - 8:59

garant gabim e kom po nejse...them se 10 i numrova
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. Empty Re: Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto.

Mesazh nga Amazone Sun 2 Jan 2011 - 9:03

8 mendoj se jane .......
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. Empty Re: Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto.

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Jan 2011 - 9:05

8 them dhe une
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. Empty Re: Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto.

Mesazh nga Ariel Tue 4 Jan 2011 - 0:30

Mua me dolen 9


Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. Empty Re: Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto.

Mesazh nga bobi 10 Tue 4 Jan 2011 - 0:37

7


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. Empty Re: Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto.

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Jan 2011 - 0:46

do na e thuash saimiri se sa jane geeegge geeegge mireseerdheet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. Empty Re: Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto.

Mesazh nga kasperi Tue 4 Jan 2011 - 0:53

7 edhe nga une ,medoj keshtu
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. Empty Re: Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto.

Mesazh nga Amazone Tue 4 Jan 2011 - 7:32

Sajmo do na thuash sa jane........
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. Empty Re: Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto.

Mesazh nga Vizitor Tue 4 Jan 2011 - 7:36

vetem dy jane panda te tjerat jane skulptura [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. Empty Re: Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto.

Mesazh nga kasperi Tue 4 Jan 2011 - 7:37

Ariel shkruajti:Mua me dolen 9
mom mos numero me se mos po te shtohen [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. Empty Re: Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto.

Mesazh nga Ariel Fri 14 Jan 2011 - 0:06

Jo ri jo se 9 jane..

Dy te dukshmet
Dy ke gjethet
Kater ke trungu pemes
Dhe Nje ke barku i pandes madhe...Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. Empty Re: Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto.

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 9:43

o jam verbuar o ska mundesi,por mua me dalin 6.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto. Empty Re: Numeroni se sa Panda gjenden ne kete foto.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi