Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse u tregove.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse u tregove.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse u tregove..

+61
Space
Aяtємιѕα
Klio
EMI
Eriku
Arabela
Emona
Selda
bobi 10
stralli
aLbinna.
Sergio
kasperi
Erza
Prada
Doktori
Ardii
**Jeta**
/:UserCode"
Dita
LaDescarada
dajti modh
sycka
Vig-ana
Princo
Xrisa
NIKO
OLAS
Neta E
Alberti
LADY D
Gangsta
Miti
LEO USA
kis-kis-ana
ALEX
rifati
anetar
Roksana
T_o_n_i
SUZI
EZMERE
bukuroshi
POETI
Gjakush Tana
SHIJAKU
ERMAL
migena
Lot i derdhur
metis
kleopatra
Aristogata
Shaban Cakolli
WebMaster
Bukuria shpirterore
jona
xhoel
mela
Vellai
alketa
Erisa
65 posters

Faqja 1 e 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Fri 23 Jan 2009 - 5:12

😢 😢 lule lule
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Fri 23 Jan 2009 - 5:21

spo kuptoj asgje :roll:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Erisa Fri 23 Jan 2009 - 5:35

Pse u tregove... kaq i mire Gerushiiiii
Erisa
Erisa
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Munich, Germany
Postime Postime : 169
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 33

http://hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga alketa Fri 23 Jan 2009 - 6:42

pse u tregove kaq i paedukateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee??????????????????
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vellai Fri 23 Jan 2009 - 6:45

mos e vrisni mendjen si tregohen te tjeret. nji qe nuk tregon anet e mira te tija
duhet qe ti rini large
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Erisa Fri 23 Jan 2009 - 8:15

Pse u tregove.... i pa drejte e dole nga temaaaa
Erisa
Erisa
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Munich, Germany
Postime Postime : 169
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 33

http://hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga mela Fri 23 Jan 2009 - 8:45

pse u tegove i pa drejt
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga xhoel Fri 23 Jan 2009 - 8:47

jo une jam shume i drejt si drapri :gezim:
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Fri 23 Jan 2009 - 9:31

pse tregoheni kaq melankolik apo te dobet :lol!:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga alketa Fri 23 Jan 2009 - 9:56

pse u tregove fodull
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Fri 23 Jan 2009 - 10:02

upssssssssssssssssssssssssssss
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Fri 23 Jan 2009 - 10:02

me falllllllllllllllllllllllllllll ate gjysmennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga jona Tue 3 Feb 2009 - 19:31

pse cunat tregohen kaq budallenj me fmrattttttt
jona
jona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 261
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Bukuria shpirterore Tue 3 Feb 2009 - 19:46

Pse u tregove aq egoist ndaj meje
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 48

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga WebMaster Tue 3 Feb 2009 - 22:50

pse u tregove kshu me mua rrespekti spasak vend mo ne shoqeri vetem me te futme sot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga WebMaster Fri 12 Jun 2009 - 5:46

PSE U TREGOVE NJERI I LASHTE EDHE STREGON TE VERTETEN
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 12 Jun 2009 - 5:49

pse nuk tregove po pyet veten,apo kend
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga WebMaster Thu 16 Jul 2009 - 7:59

pse u tregove femi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Thu 16 Jul 2009 - 8:28

pse u tregova aq e dashur dhe i ndihmova ata mosmirnjohes :inat: :inat:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga WebMaster Thu 16 Jul 2009 - 8:31

pse u tregove kshu ti eeeeeeeeee nuk duhet nganjehere mesim per her tjeter motra
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Thu 16 Jul 2009 - 8:33

e di motra e di po kam fajin un qe tregohem e mir me te gjith :( po mend per her tjeter juhjjjjj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 16 Jul 2009 - 8:34

pse u tregove i pabese e me lendove shume 5466
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Thu 16 Jul 2009 - 8:35

pse u tregove mosmirnjohes bashk me ate mosmirnjohsen tjeter kur un ju ndihmova aq shum :inat:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 16 Jul 2009 - 9:51

pse u tregove kaq e keqe me mua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 16 Jul 2009 - 9:53

pse u tregove katil me mua se mritoja kete :(
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 16 Jul 2009 - 9:54

pse u tregove e marre me mua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 16 Jul 2009 - 9:57

pse u tregove idiot :gezim:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 16 Jul 2009 - 10:01

pak si e terbu me mua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 16 Jul 2009 - 10:03

pse u tregove mendje lehte :scratch:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 16 Jul 2009 - 10:13

pse u tregove kaq e mire me mua dhe une pa dashje rash mrena me ty [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 16 Jul 2009 - 13:14

pse u tregove kaq mendje lehte mos ta perseris me :P
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga kleopatra Thu 16 Jul 2009 - 21:58

pse u tregove kaq egoist!
kleopatra
kleopatra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tiran
Postime Postime : 467
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Garat me makina

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 16 Jul 2009 - 22:21

pse u tregove aq i dobet aq tradhtar
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Jul 2009 - 0:02

pse u tregove kaq i dashur me mua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Jul 2009 - 0:05

Pse u tregove aq i pa shpirt :(
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Jul 2009 - 0:14

pse u tregove kaq katil
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Jul 2009 - 0:14

Pse tregohesh jo real.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Fri 17 Jul 2009 - 0:17

pse u tregove kaq mosbesues
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Jul 2009 - 0:25

pse u tregove aq zemer gur e sme fole as mu msn mos duhet te lutem e un tani 😢
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga metis Fri 17 Jul 2009 - 0:41

pse u tregove kaq e poshter
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi