Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

+67
Neta E
valtori
Xhan
Arian 123
V-I-P
il conte
mister.albania
Samuela
Labja
Daku
Next
Anakonda
e panjohura
Klio
EMI
pishtimi
*Sweety*
Alisa
chaos
Єямєℓiиdå
Dori_sweet
FjoollaaH
esmerina
Space
T_o_n_i
Arabela
Maksi
Durrsaku
Docteur
jona_shk
Yll Qielli
Amazone
Korabi AL
CuN@BosS/
Gjeto Gjetani
Ajo goca
bobi 10
Shaban Cakolli
leta
Gjumashja
zymer
Golden
Roksana
Leo_uk
Prada
Naki
Arush
anna_uk
pexha
Elisaaa
Darius
Edi7
/:UserCode"
Yulia
Dua
Alberti
kasperi
Poeti Dhimbjes
Binni
xhoni_bravo
Bukurosh-Djal
LaDescarada
Aristogata
**Jeta**
Emona
Dita
WebMaster
71 posters

Faqja 11 e 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga WebMaster Tue 23 Mar 2010 - 9:10

First topic message reminder :

opaaaaaaaaaaaaaaaa dridhe like dridhe hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Emona Thu 18 Oct 2012 - 8:54

il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:

Dukato ketu eshte nje tip makine.... je farewww po Nafak... kujt i thone... j.i/.n

Haha ne fakt ne gegnish dukat i thon flori..nafak i thojne fatit ...''ai qe te ka fat me nje fjal toskrisht..''

..kuptove tani?

Kuptova.... domethene une jam me fat.... juhjjjjj Happy
Nuk edi ,a je a sje... :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga WebMaster Thu 18 Oct 2012 - 8:55

Ore hapni temen kafe dhe muhabet se i bot temat lemsh haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga il conte Thu 18 Oct 2012 - 8:55

Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:

Dukato ketu eshte nje tip makine.... je farewww po Nafak... kujt i thone... j.i/.n

Haha ne fakt ne gegnish dukat i thon flori..nafak i thojne fatit ...''ai qe te ka fat me nje fjal toskrisht..''

..kuptove tani?

Kuptova.... domethene une jam me fat.... juhjjjjj Happy
Nuk edi ,a je a sje... :P

Po si ta marr vesh une ... a do e kem kete fat apo jo...??? j.i/.n scaaaare
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Emona Thu 18 Oct 2012 - 8:56

Arabela shkruajti:
Emona shkruajti:
Arabela shkruajti:t Happy e keqen a do me besh dhe mua njehere grim se relaksohem kur me kref dikush floket e mirret me fytyren time,,, in.lov in.lov in.lov

Me ftyren mirrem veq floket bej vet..haha
ho mi si ben dhe ti,,, fareleunghie fareleunghie bej mire me mua se kam nje jave pa i krefur,,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p kizz

Qyqa po te kokshe bo si me jetu ne mal...paskam pune nje jave me flokt e tua ti'a kthej shkelqimin e humbur pa krehur 1 jave..:P...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Emona Thu 18 Oct 2012 - 8:57

il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:

Dukato ketu eshte nje tip makine.... je farewww po Nafak... kujt i thone... j.i/.n

Haha ne fakt ne gegnish dukat i thon flori..nafak i thojne fatit ...''ai qe te ka fat me nje fjal toskrisht..''

..kuptove tani?

Kuptova.... domethene une jam me fat.... juhjjjjj Happy
Nuk edi ,a je a sje... :P

Po si ta marr vesh une ... a do e kem kete fat apo jo...??? j.i/.n scaaaare

Kur nuk e di ti per veten tonde ne ke pas fat der tani si ta di un djale?!! iihhaa.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga il conte Thu 18 Oct 2012 - 8:58

Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:

Dukato ketu eshte nje tip makine.... je farewww po Nafak... kujt i thone... j.i/.n

Haha ne fakt ne gegnish dukat i thon flori..nafak i thojne fatit ...''ai qe te ka fat me nje fjal toskrisht..''

..kuptove tani?

Kuptova.... domethene une jam me fat.... juhjjjjj Happy
Nuk edi ,a je a sje... :P

Po si ta marr vesh une ... a do e kem kete fat apo jo...??? j.i/.n scaaaare

Kur nuk e di ti per veten tonde ne ke pas fat der tani si ta di un djale?!! iihhaa.

Bukuroshe ketu behet fjale per ty... jo per te tjerat... HUGO
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Arabela Thu 18 Oct 2012 - 9:01

Emona shkruajti:
Arabela shkruajti:
Emona shkruajti:
Arabela shkruajti:t Happy e keqen a do me besh dhe mua njehere grim se relaksohem kur me kref dikush floket e mirret me fytyren time,,, in.lov in.lov in.lov

Me ftyren mirrem veq floket bej vet..haha
ho mi si ben dhe ti,,, fareleunghie fareleunghie bej mire me mua se kam nje jave pa i krefur,,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p kizz

Qyqa po te kokshe bo si me jetu ne mal...paskam pune nje jave me flokt e tua ti'a kthej shkelqimin e humbur pa krehur 1 jave..:P...
[QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] jam bukuri naturore malore kodrinore une,,,sme plas per shkelqimin,,,,se kam frike se verboj pastaj,,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] :p :p :p :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Anakonda Thu 18 Oct 2012 - 16:48


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Samuela Sat 20 Oct 2012 - 8:42

Persh dhe nga une cuna
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga V-I-P Sat 20 Oct 2012 - 8:44

o zot me raft pika mua qe me pershendeti nje cupe....pershendetje ciu :P
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga WebMaster Sat 20 Oct 2012 - 9:27

Hahahaha sheshe paske ardhur ore vipi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga V-I-P Sat 20 Oct 2012 - 9:30

edhe erdha sa per te mar pershendetjen tende Neutral
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga WebMaster Sat 20 Oct 2012 - 9:39

Haha sheshe te kam munguar eeee kshu haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Arian 123 Sat 20 Oct 2012 - 9:42

Flm per pershendetjen shefa.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga WebMaster Sat 20 Oct 2012 - 9:44

Ska perse shefia ju ka me kimet ore Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 3152301721
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Anakonda Sat 20 Oct 2012 - 17:46

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Images?q=tbn:ANd9GcSPRt184EnyLR0dSy1U0Zcux5YtowBzqX16-BRohu5ZhH81KeDMPrcYcx8Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Images?q=tbn:ANd9GcTI-rYEKI4MD9rGWftytgJGrNNTPTOSxigMAB9un5nuisoiUByn
Per cunat e forumit Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 2018018551 Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 2018018551 Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 3152301721

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga il conte Sat 20 Oct 2012 - 23:10

Gangsterja shkruajti:Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Images?q=tbn:ANd9GcSPRt184EnyLR0dSy1U0Zcux5YtowBzqX16-BRohu5ZhH81KeDMPrcYcx8Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Images?q=tbn:ANd9GcTI-rYEKI4MD9rGWftytgJGrNNTPTOSxigMAB9un5nuisoiUByn
Per cunat e forumit Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 2018018551 Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 2018018551 Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 3152301721


Pershendetje dhe per ty ribele e vogel..... :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Anakonda Mon 22 Oct 2012 - 16:48

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Images?q=tbn:ANd9GcRpIyAopFkdlT9rWDZc-E2wCm0d6xbMhvOcDzTdcD-kHy4Mutnm

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga kasperi Mon 22 Oct 2012 - 22:21

Gangsterja shkruajti:Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Images?q=tbn:ANd9GcRpIyAopFkdlT9rWDZc-E2wCm0d6xbMhvOcDzTdcD-kHy4MutnmFlm Gangsta ,edhe une te pershendese ty dhe gocat e forumit simpatike qe i kemi.Respekt.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Arian 123 Mon 22 Oct 2012 - 23:05

Pershendetje Forumi.pershendetje ti qe je on.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Anakonda Thu 25 Oct 2012 - 23:57

Nje dite me kerkuan qe te zgjedh midis teje dhe botes,por cfar ta beja boten kur ti me miqesine tende me dhuron nje univers te tere..

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Anakonda Thu 25 Oct 2012 - 23:59

Si engjull te mrekullueshem
te mbajta fooort ne gjirin tim
te mbajta shtrengueshem
nuk te leshova deri ne agim.

Fjeta kinse por gjum nuk bera
ty duke te ledhatuar
u kenaqa dhe u shkriva e tera,
mu duk se bota kishte ndryshuar(cunave tforumit ishalla nuk e merrni per ters)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga WebMaster Fri 26 Oct 2012 - 0:01

Pershendetje cuna si ju eci dita sot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Anakonda Fri 26 Oct 2012 - 0:17

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Images?q=tbn:ANd9GcQX0_Y2o5WixmlCy63OCIA0xEaLd6--9xvVZLyALE9eNX5FCmaBXXkkfiM

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Nov 2012 - 2:04


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 2:13

2DX Ft. Kobra Mbret - Zhgenjime Nen Hije (New 2012)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Samuela Wed 14 Nov 2012 - 7:07

Persh cuna
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Nov 2012 - 19:36

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Images?q=tbn:ANd9GcQMx3XbY2hWZDigkYkSFcKCIxptRjBVq0MXZ2777HPGPGm9jxtP

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Xhan Sat 1 Dec 2012 - 1:55

Pershendetje nga un Xhan juve cunave te forumit ,,ishint cunat ma te miret qe kam par ndo nje here ,,,sju kom pa pernime po qeshtu llafe e muhabet um knaqet krejt PUCC
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga valtori Sat 1 Dec 2012 - 2:50

tani kush eshte me i mir xhan mos me fut ne nje thes me keta ketu mua je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Xhan Sat 1 Dec 2012 - 3:00

valtori shkruajti:tani kush eshte me i mir xhan mos me fut ne nje thes me keta ketu mua je farewww

Jo mor jo mos me fut as muan ne sherr me te tjeret te gjith jeni te mir por te ndryshem dikush zeshkaan e dikush me bjond :P
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga valtori Sat 1 Dec 2012 - 3:01

Xhan shkruajti:
valtori shkruajti:tani kush eshte me i mir xhan mos me fut ne nje thes me keta ketu mua je farewww

Jo mor jo mos me fut as muan ne sherr me te tjeret te gjith jeni te mir por te ndryshem dikush zeshkaan e dikush me bjond :P

moj ti prsh me te mirin kaq dihet se kush eshte pa emer je farewww je farewww

ok
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Xhan Sat 1 Dec 2012 - 3:06

valtori shkruajti:
Xhan shkruajti:
valtori shkruajti:tani kush eshte me i mir xhan mos me fut ne nje thes me keta ketu mua je farewww

Jo mor jo mos me fut as muan ne sherr me te tjeret te gjith jeni te mir por te ndryshem dikush zeshkaan e dikush me bjond :P

moj ti prsh me te mirin kaq dihet se kush eshte pa emer je farewww je farewww

ok

Ok.. Perqafffimeee pershendes me te mirin ::P
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga valtori Sat 1 Dec 2012 - 3:07

djallii Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 718836 Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 718836
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Neta E Tue 4 Dec 2012 - 23:03

Pershendes gjithe cunat e forumit
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Ailin Wed 19 Dec 2012 - 10:58

Maksin dhe Dajtin e madh...vetem keta njoh.... Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 2018018551
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga WebMaster Wed 19 Dec 2012 - 11:00

Hahaha cuna he ore ku e keni futur koken amon plasrt duke bredh ne forume hahaha hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga bekimi Wed 19 Dec 2012 - 11:09

pershendetje juve ne on

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Maksi Wed 19 Dec 2012 - 11:11

Ailin shkruajti:Maksin dhe Dajtin e madh...vetem keta njoh.... Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 2018018551
Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 2018018551 Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 2018018551 Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 2018018551 Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 2018018551 Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 2018018551
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Alberti Wed 19 Dec 2012 - 11:12

Mirmbrema.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit? - Faqe 11 Empty Re: Përshëndetje për të gjithë çunat e forumit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 11 e 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi