Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse u tregove.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse u tregove.. - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse u tregove..

+61
Space
Aяtємιѕα
Klio
EMI
Eriku
Arabela
Emona
Selda
bobi 10
stralli
aLbinna.
Sergio
kasperi
Erza
Prada
Doktori
Ardii
**Jeta**
/:UserCode"
Dita
LaDescarada
dajti modh
sycka
Vig-ana
Princo
Xrisa
NIKO
OLAS
Neta E
Alberti
LADY D
Gangsta
Miti
LEO USA
kis-kis-ana
ALEX
rifati
anetar
Roksana
T_o_n_i
SUZI
EZMERE
bukuroshi
POETI
Gjakush Tana
SHIJAKU
ERMAL
migena
Lot i derdhur
metis
kleopatra
Aristogata
Shaban Cakolli
WebMaster
Bukuria shpirterore
jona
xhoel
mela
Vellai
alketa
Erisa
65 posters

Faqja 2 e 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Fri 23 Jan 2009 - 5:12

First topic message reminder :

😢 😢 lule lule
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Fri 17 Jul 2009 - 0:42

pse u tregove kaq mosmirnjohes
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga metis Fri 17 Jul 2009 - 0:44

pse u tregove e nxituar :twisted:
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Fri 17 Jul 2009 - 0:45

pse u tregove mendjemadh
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga metis Fri 17 Jul 2009 - 0:46

pse u tregove kaq kok fort
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Fri 17 Jul 2009 - 0:49

PSE U TREGOVE EGOIST
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga metis Fri 17 Jul 2009 - 0:50

pse e kuptove gabim?
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Fri 17 Jul 2009 - 0:52

pse me ngatrrove ?
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga metis Fri 17 Jul 2009 - 0:56

pse menon gabim?pse?????
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Fri 17 Jul 2009 - 1:05

pse je kaq i keq ?pse?
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga metis Fri 17 Jul 2009 - 1:07

pse menojn dissa se jam i keq?pse?
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Fri 17 Jul 2009 - 1:08

pse i ngjan dikujt
pseeeeeeeeeeeee?
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga metis Fri 17 Jul 2009 - 1:08

pse me ke kaq inat pse???
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Fri 17 Jul 2009 - 1:11

pse mendon qe te kam inat pse?
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga metis Fri 17 Jul 2009 - 1:14

:silent: :pale: ................... Pse me shan kaq shum?
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Fri 17 Jul 2009 - 1:15

pse tregohesh mosmirnjohes
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga metis Fri 17 Jul 2009 - 1:17

pseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nuk durove ta folja si ish?????
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Fri 17 Jul 2009 - 1:19

pseeeeeeeeee u solle ashtuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga metis Fri 17 Jul 2009 - 1:20

pse e ke kuptu gabim? 😢
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Fri 17 Jul 2009 - 1:22

pse u tregove aq genjeshtar
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga metis Fri 17 Jul 2009 - 1:22

pse fol kot?pse??
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Fri 17 Jul 2009 - 1:26

pse te djeg ty
pse?
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga metis Fri 17 Jul 2009 - 1:26

:roll:
metis
metis
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 83
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Jul 2009 - 2:09

Pse u tregove i pa bes.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Fri 17 Jul 2009 - 2:16

pse u tregove i padrejt
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Jul 2009 - 2:30

pse e tregove veten tende,se kush je
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Jul 2009 - 2:32

Pse u tregove i pa sjellshem
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Lot i derdhur Fri 17 Jul 2009 - 2:36

pse po tregohesh genjeshtar
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga migena Fri 17 Jul 2009 - 3:03

pse tregohesh shum misterioz
migena
migena
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : asgje kundi
Postime Postime : 270
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009
Hobi Hobi : duke kerkuar burre

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Sat 18 Jul 2009 - 23:52

pse u tregove aq mosmirnjohes


Edituar për herë të fundit nga aristogata në Sat 18 Jul 2009 - 23:56, edituar 1 herë gjithsej
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Sat 18 Jul 2009 - 23:53

pse u tregove,,as vete se di
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga ERMAL Sun 19 Jul 2009 - 0:47

kaq e poshter :evil:
ERMAL
ERMAL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1485
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga SHIJAKU Sun 19 Jul 2009 - 3:08

pse u tregova keshtu me mua embelsira se te kam dashur shum
SHIJAKU
SHIJAKU
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 56
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Sun 19 Jul 2009 - 3:11

pse u tregove kaq idijot
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Sun 19 Jul 2009 - 4:59

pse u tregove aq mosbesues
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Lot i derdhur Sun 19 Jul 2009 - 7:30

pse u tregova kaq i mir me di sa njerez
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Fri 31 Jul 2009 - 7:05

pse u tregove aq mosmirnjohes
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga WebMaster Fri 31 Jul 2009 - 7:06

PSE U TREGOVE NJERI ME DY FYTYRA AMON
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Fri 31 Jul 2009 - 7:08

pse tregove mediokritet :|
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Fri 31 Jul 2009 - 7:09

aq e ulet, pse nxitohesh sa her te kam then
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aristogata Fri 31 Jul 2009 - 7:12

pse u tregove njeri xheloz sa her te kam then
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 2 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi