Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse u tregove.. - Faqe 11 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse u tregove.. - Faqe 11 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse u tregove..

+61
Space
Aяtємιѕα
Klio
EMI
Eriku
Arabela
Emona
Selda
bobi 10
stralli
aLbinna.
Sergio
kasperi
Erza
Prada
Doktori
Ardii
**Jeta**
/:UserCode"
Dita
LaDescarada
dajti modh
sycka
Vig-ana
Princo
Xrisa
NIKO
OLAS
Neta E
Alberti
LADY D
Gangsta
Miti
LEO USA
kis-kis-ana
ALEX
rifati
anetar
Roksana
T_o_n_i
SUZI
EZMERE
bukuroshi
POETI
Gjakush Tana
SHIJAKU
ERMAL
migena
Lot i derdhur
metis
kleopatra
Aristogata
Shaban Cakolli
WebMaster
Bukuria shpirterore
jona
xhoel
mela
Vellai
alketa
Erisa
65 posters

Faqja 11 e 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Fri 23 Jan 2009 - 5:12

First topic message reminder :

😢 😢 lule lule
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Sat 23 Oct 2010 - 11:51

ashtu me pelqen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga LaDescarada Sat 23 Oct 2010 - 22:20

aq i pashpirt
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Neta E Sun 24 Oct 2010 - 1:20

AQ KATIL
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga stralli Thu 4 Nov 2010 - 3:54

...aq e padurueshme dhe ike...

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Neta E Thu 4 Nov 2010 - 7:25

Pse u tregove i LIG
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Alberti Thu 4 Nov 2010 - 10:58

Pse u tregove e padrejte?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga WebMaster Thu 4 Nov 2010 - 11:28

Pse u tregove i heshtur edhe i dhe fund te gjithave mundesive
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Nov 2010 - 11:55

tolerante kur se meritonte
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga WebMaster Thu 4 Nov 2010 - 11:56

Pse u tregove ne ate menyre
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Nov 2010 - 11:57

pse u tregove e durueshme kur pe mospefilljen e tij
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga WebMaster Thu 4 Nov 2010 - 12:01

Pse u tregua ai kur ne njeren ane thote ashtu ne tjetren thote ashtu [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Nov 2010 - 12:05

pse u tregove dinake me te se se priste ate gje Pse u tregove.. - Faqe 11 398758
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga bobi 10 Thu 4 Nov 2010 - 12:07

e ngathet
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga WebMaster Thu 4 Nov 2010 - 12:09

Pse u tregove ne ate reagim kaq i pa llogjikueshem
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Nov 2010 - 12:17

inatcor Pse u tregove.. - Faqe 11 61998
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga WebMaster Thu 4 Nov 2010 - 12:18

Pse u tregove me frike ori tolerenate edhe ska me
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Nov 2010 - 12:19

pse u tregove e dobet mbaj karakterin tend Pse u tregove.. - Faqe 11 187992
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga bobi 10 Thu 4 Nov 2010 - 12:22

pse ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,frikacake
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Nov 2010 - 12:25

sherraxhi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga bobi 10 Thu 4 Nov 2010 - 12:26

sherrxhipse s'meson por paragjykon
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Nov 2010 - 12:26

ironik
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga bobi 10 Thu 4 Nov 2010 - 12:31

pse u tregove mosmirenjohes drejt zemres sime qe tu fal [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Nov 2010 - 12:33

ziliqar
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga bobi 10 Thu 4 Nov 2010 - 12:38

e pashpirt [You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Nov 2010 - 12:41

shfrytezues
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga bobi 10 Thu 4 Nov 2010 - 12:42

e keqe
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Nov 2010 - 12:44

keqperdores
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga bobi 10 Thu 4 Nov 2010 - 12:48

e pa afte
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Nov 2010 - 12:49

i nxituar
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga bobi 10 Thu 4 Nov 2010 - 12:49

e pa lexuar
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Nov 2010 - 12:50

indirekt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Neta E Fri 5 Nov 2010 - 6:23

Inatqor
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga **Jeta** Mon 7 Mar 2011 - 13:06

Pse u tregove aq mendjeleht....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga WebMaster Mon 7 Mar 2011 - 13:07

Pse u tregove kaq i ulur
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Selda Mon 7 Mar 2011 - 13:07

pse u tregova legen e nuk fole ashtu sic duhet e sic flasin burrat lot
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Emona Sun 18 Dec 2011 - 6:59

Kalon te kategoria Dashuria Romanca

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga WebMaster Sun 18 Dec 2011 - 7:32

I pa llogjikshem
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Arabela Sun 18 Dec 2011 - 22:24

pse u tregove i keq,,,per nje arsye zhele?? edhe une po te dua behem e keqe ,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga WebMaster Sun 18 Dec 2011 - 23:21

Pse u tregove femi edhe pse nuk me intereson me sjellja jote gjithashtu si te sjellesh do te gjesh .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Eriku Sun 18 Dec 2011 - 23:22

Pse u tregove katile
Eriku
Eriku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 572
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 11 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 11 e 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi