Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse u tregove.. - Faqe 12 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse u tregove.. - Faqe 12 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse u tregove..

+61
Space
Aяtємιѕα
Klio
EMI
Eriku
Arabela
Emona
Selda
bobi 10
stralli
aLbinna.
Sergio
kasperi
Erza
Prada
Doktori
Ardii
**Jeta**
/:UserCode"
Dita
LaDescarada
dajti modh
sycka
Vig-ana
Princo
Xrisa
NIKO
OLAS
Neta E
Alberti
LADY D
Gangsta
Miti
LEO USA
kis-kis-ana
ALEX
rifati
anetar
Roksana
T_o_n_i
SUZI
EZMERE
bukuroshi
POETI
Gjakush Tana
SHIJAKU
ERMAL
migena
Lot i derdhur
metis
kleopatra
Aristogata
Shaban Cakolli
WebMaster
Bukuria shpirterore
jona
xhoel
mela
Vellai
alketa
Erisa
65 posters

Faqja 12 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Pse u tregove..

Mesazh nga Vizitor Fri 23 Jan 2009 - 5:12

First topic message reminder :

😢 😢 lule lule
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga EMI Sun 18 Dec 2011 - 23:23

kaq i pa bese.... [@@@@@@]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Klio Mon 19 Dec 2011 - 2:47

Kaq debil[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Arabela Mon 19 Dec 2011 - 3:00

Klio shkruajti:Kaq debil[You must be registered and logged in to see this image.]
upssss 00027003
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Klio Mon 19 Dec 2011 - 3:02

Arabela shkruajti:
Klio shkruajti:Kaq debil[You must be registered and logged in to see this image.]
upssss [You must be registered and logged in to see this image.]E mi se shaka po bej[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Arabela Mon 19 Dec 2011 - 3:06

kaq i pandjeshem,,,, :59654:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 19 Dec 2011 - 3:47

Mosmirenjohese dhe e kursyer ne cdo aspekt ne ata pak njerez qe te jepnin shume cka nese jo gjithcka..!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Arabela Mon 19 Dec 2011 - 7:36

Arabela shkruajti:kaq i pandjeshem,,,, :59654:
.
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Eriku Mon 19 Dec 2011 - 8:56

Kaq e ulet
Eriku
Eriku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 572
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga WebMaster Mon 19 Dec 2011 - 8:58

I pa llogjikuar
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Eriku Mon 19 Dec 2011 - 9:00

E poshter
Eriku
Eriku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 572
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga WebMaster Mon 19 Dec 2011 - 9:09

Pse u tregove i dobet ne karakter
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Eriku Mon 19 Dec 2011 - 9:11

Me mua e pabese
Eriku
Eriku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 572
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Space Mon 19 Dec 2011 - 20:49

kaq e dobet
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Space Sun 29 Jan 2012 - 7:38

kaq e pa shpirt
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Free spirit Sun 29 Jan 2012 - 7:39

kaq mosmirenjohes
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Space Sun 29 Jan 2012 - 7:47

e dobet....
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Maksi Sun 29 Jan 2012 - 7:50

kaq e ulet ???
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Free spirit Sun 29 Jan 2012 - 7:51

kaq mosbesues
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Maksi Sun 29 Jan 2012 - 7:52

si thellenxa ti ee
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Space Sun 29 Jan 2012 - 8:41

katile
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 21:36

,,kaq i pangopshem???
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Shkembi Thu 2 Feb 2012 - 13:43

kaq mizore

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Anakonda Fri 3 Feb 2012 - 4:59

Pse u tregove qa egoist qe lendove nje zemer te brisht.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse u tregove.. - Faqe 12 Empty Re: Pse u tregove..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 12 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi