Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A thua i pëlqeni atij/ose asaj

+59
Anila
Leo_uk
klodian
bobi 10
pexha
xhoni_bravo
enigma
Prada
Elisaaa
aLbinna.
Ajo goca
V-I-P
leta
Bukurosh-Djal
mondi
Erza
lezhjani
Tonii
Dua
Dita
xhylianna
Alberti
Doktori
dardani
/:UserCode"
MaNgUpJa
LaDescarada
**Jeta**
Binni
dajti modh
xhuliana
sycka
fidani
Kavaljeri
NIKO
Erjona gerl
LADY D
gorgona
Engjelli SHqiptar
Neta E
Lolita
goce_nice
Miti
Roksana
qershicka
borebardha
Gjakushi
interesant
T_o_n_i
Vellai
mergimtarja
MIMOZA
kleopatra
rifati
Gjakush Tana
Aristogata
Shaban Cakolli
Lot i derdhur
WebMaster
63 posters

Faqja 2 e 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Sat 18 Jul 2009 - 8:35

First topic message reminder :

A thua i pëlqeni atij?
[You must be registered and logged in to see this image.]Meshkujt mund t’ju habisin. Një ditë është i mirë me ju, ndërsa ditën tjetër e shihni sesi flirton me tjetrën para syve tuaj.
Meshkujt mund t’ju habisin. Një ditë është i mirë me ju, ndërsa ditën tjetër e shihni sesi flirton me tjetrën para syve tuaj. A dëshiron të dish nëse ti e tërheq vëmendjen e tij, apo jo? Lexo dhe kupto se çfarë mendon ai...

TË TELEFONON KUR TË KA PREMTUAR

Djemtë dhe vajzat nganjëherë me qëllim nuk i telefonojnë personit që kanë simpati, që ai ose ajo të pyesë veten se për çfarë bëhet fjalë. Në qoftë se ai që të simpatizon, të telefon sapo është kthyer nga shkolla, nga puna etj, me këtë ju tregon haptas se jeni duke i pëlqyer.

KUR ËSHTË AFËR TEJE, NUK FLET

Ai është llafazan i madh kur është me shokët e tij, por kur është me ju, vetëm skuqet në fytyrë. Ai është i dashuruar. Mos harroni se edhe djemtë dinë të bëhen nervozë. Për këtë arsye, kur e shihni se është skuqur në fytyrë, ose nuk flet, ju dhurojini një buzëqeshje, sepse ai ende nuk është i çiltër me ju. Ky djalë pret vetëm një shenjë nga ju.

SHOKËT E TIJ TË PYESIN NËSE TË PËLQEN AI

Djemtë frikohen se mos i refuzoni dhe mendojnë se më mirë është që shokët e tij të bëjnë këtë pyetje. Në këtë mënyrë, ai nuk rrezikon “të [You must be registered and logged in to see this image.]ërohet”

SHOQËROHET ME SHOQET E TUA

Ky djalosh e di sesi të të afrohet ty, kështu përpiqet dhe bën shoqëri me shoqërinë tënde dhe në këtë mënyrë, ai është afër teje. Si të jesh e sigurt se ai nuk flirton me shoqet e tua? Ai çdo bisedë e bën për ty, ai interesohet për problemet tuaja. Ti të gjitha këto i di natyrisht, se shoqja jote të tregon, gjë të cilën e bën një mike e vërtetë.

DASHURIA JUAJ E VËRTETË ËSHTË NËSE:

* I mungoni njëri-tjetrit, edhe pse nuk jeni parë vetëm për një javë.
* Kënaqeni me njëri-tjetrin edhe nëse bëni dhe keni gabime.
* Mbasi grindeni, i kërkoni falje njëri-tjetrit.
* Nuk hidhëroheni me çfarëdo fjale ofenduese, janë thjesht nerva.
* Jeni më shumë e gëzuar sesa xheloze, nëse atij i ka ndodhur diçka shumë e mirë.
* E dëgjoni me vëmendje kur ai ju këshillon.
* Gjithmonë


Edituar për herë të fundit nga Kle@Love në Wed 11 Aug 2010 - 6:51, edituar 2 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Mon 27 Jul 2009 - 6:50

a thua i pelqei un shabanit mo :gezim:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 27 Jul 2009 - 6:54

po thash edhe me lart,edhe shume :bobe:
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Mon 27 Jul 2009 - 6:56

:gezim:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Shaban Cakolli Mon 27 Jul 2009 - 7:01

PERGJIGJEJE JO :gezim: ZNJ
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Aristogata Mon 27 Jul 2009 - 7:34

heshtja flet me shum se mijra fjal
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Mon 27 Jul 2009 - 7:55

:mendoj:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Mon 27 Jul 2009 - 8:47

:habit:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Sun 9 Aug 2009 - 9:33

besoi se po tani smundem te hy ne mendjen e ati po besoi se po
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Aristogata Sun 9 Aug 2009 - 9:35

nga menyra e sjelljes duket qart qe po juhjjjjj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga rifati Mon 10 Aug 2009 - 11:57

PO VARET SE CUNAT PO VLERSOJNE SHUME MENDJEN


BUKUROSHJA PA MENDE ESHTE SI GOMARI NE DIELL
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Mon 10 Aug 2009 - 21:11

ma mer mendja qe po
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga kleopatra Mon 10 Aug 2009 - 22:03

normale qe po ,perderisa e ka treguar vet,,,,,,,
kleopatra
kleopatra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tiran
Postime Postime : 467
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Garat me makina

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga MIMOZA Mon 10 Aug 2009 - 22:40

pa diskutim qe po juhjjjjj
MIMOZA
MIMOZA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 55
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Aristogata Mon 10 Aug 2009 - 22:51

mesa duket.......... juhjjjjj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Tue 11 Aug 2009 - 0:56

Mendoj qe po
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Tue 11 Aug 2009 - 1:42

viola shkruajti:Mendoj qe po

une nuk mendojj

por edi sakttt


qe me don viola muaa
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Tue 11 Aug 2009 - 2:20

po,por jo nga bukuria,mbi te gjitha i pelqej nga shpirti :lol!:

"Κοίταζω ένα αστέρι να πέφτει…
κι κανω μια ευχή…
να πραγματοποιηθούν όλα μου τα όνειρα….
μα… δεν ήξερες πως το όνειρο μου είσαι εσύ"
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga mergimtarja Tue 11 Aug 2009 - 5:41

po i pelqej edhe shum
mergimtarja
mergimtarja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 61
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Aristogata Tue 11 Aug 2009 - 6:44

e ka shprehur .... cte shtoj me un
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Tue 11 Aug 2009 - 7:00

po i pelqei po sma ndjen me mir kshu


Edituar për herë të fundit nga KLEA në Tue 11 Aug 2009 - 7:08, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Tue 11 Aug 2009 - 7:07

per momentin asnjera sme pelqen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Tue 11 Aug 2009 - 7:31

per momentin po mendoi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Aristogata Tue 11 Aug 2009 - 7:40

po i pelqej patjeter
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Tue 11 Aug 2009 - 7:41

patjeter qe i pelqei ati
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Tue 11 Aug 2009 - 7:43

jam e sigurte qe po
"Αγάπη είναι να' χεις όλο τον ουρανό
και να αγαπάς ένα αστέρι.
Να' χεις όλο τον ωκεανό
και ν' αγαπάς μία σταγόνα.
Να'χεις όλο το κόσμο
και ν'αγαπάς μόνο έναν: Εκείνον!!"
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Tue 11 Aug 2009 - 7:44

po edhe shume
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Aristogata Tue 11 Aug 2009 - 7:46

po i pelqej ... e ka then mijra her
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Tue 11 Aug 2009 - 7:48

po e pelqei edhe shumeeeeeeeeee
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Tue 11 Aug 2009 - 7:48

100% :skuqem :
"Αγάπη είναι να' χεις όλο τον ουρανό
και να αγαπάς ένα αστέρι.
Να' χεις όλο τον ωκεανό
και ν' αγαπάς μία σταγόνα.
Να'χεις όλο το κόσμο
και ν'αγαπάς μόνο έναν: Εκείνον!!"
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga WebMaster Tue 11 Aug 2009 - 7:50

100% :kis: shum shum
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Fri 21 Aug 2009 - 3:27

po shum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vellai Fri 21 Aug 2009 - 3:28

hic fare
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Fri 21 Aug 2009 - 3:31

viola shkruajti:po shum

me pelqen por edhe i pelqejjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vellai Fri 21 Aug 2009 - 3:33

:am19:
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 21 Aug 2009 - 3:48

:adult:
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Fri 21 Aug 2009 - 3:52

po e sigurt kjo gje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 21 Aug 2009 - 3:53

mua po,asaj nuk e di
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Fri 21 Aug 2009 - 3:55

pyete ti,se un i pelqej atij juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 21 Aug 2009 - 3:58

e pyeta dhe ishte dakord
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Vizitor Fri 21 Aug 2009 - 3:59

ani na behet qejfi,po pelqehemi ne pse cka kemi,bukurosha jemi :gezim:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua i pëlqeni atij/ose asaj - Faqe 2 Empty Re: A thua i pëlqeni atij/ose asaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi