Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ndonjehere Merzitemi Kot?

+22
Anakonda
T_o_n_i
EMI
Klio
Intriganti
il conte
Endry
Dardania
Maksi
Space
Dori_sweet
Arabela
Darius
Єямєℓiиdå
Selda
Amazone
Emona
CuN@BosS/
Poeti Dhimbjes
WebMaster
Gjeto Gjetani
Marlen
26 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga Marlen Wed 2 Feb 2011 - 3:51

First topic message reminder :

Ndonjiher mberzitemi per asgje hic...
Tregoni dicka qe ju mberzite JU?
Marlen
Marlen
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 17
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/01/2011
Mosha Mosha : 47

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga il conte Sun 11 Sep 2011 - 6:42

ndonjehere merzitem kot vetem per nje motiv banal qe ajo nuk me shkruan
dhe une pres me kot.
qe te bie shi dhe te freskohet koha.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga WebMaster Sun 11 Sep 2011 - 6:57

Ndonjehere merzitem kot sepse mbase nganjehere sja vlen vetem ju jap nje motiv me teper hasmit tim
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga il conte Sun 11 Sep 2011 - 7:02

nuk e di cfare motivi mund kete nje vajze qe arrin deri ne ate pike qe tjetrin ta quaj hasem.dy jane motivet o ti nuk e di kuptimin e fjales hasem ose une do te jem me te vertet armiku jot.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga WebMaster Sun 11 Sep 2011 - 7:05

aldino82 shkruajti:nuk e di cfare motivi mund kete nje vajze qe arrin deri ne ate pike qe tjetrin ta quaj hasem.dy jane motivet o ti nuk e di kuptimin e fjales hasem ose une do te jem me te vertet armiku jot.

Ah ore aldino sa lodhesh te me kuptosh por kurr nuk do arrish
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga il conte Sun 11 Sep 2011 - 7:07

Klea shkruajti:
aldino82 shkruajti:nuk e di cfare motivi mund kete nje vajze qe arrin deri ne ate pike qe tjetrin ta quaj hasem.dy jane motivet o ti nuk e di kuptimin e fjales hasem ose une do te jem me te vertet armiku jot.

Ah ore aldino sa lodhesh te me kuptosh por kurr nuk do arrish

une doja te dija thjesht nese ti mendon vertet qe une jam hasmi jot.mendoj se u shprehe keq.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga WebMaster Sun 11 Sep 2011 - 7:11

Aldinooo nuk flas per ty lali nuk ka te bej me asnje te forumit
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga il conte Sun 11 Sep 2011 - 7:12

Klea shkruajti:Aldinooo nuk flas per ty lali nuk ka te bej me asnje te forumit


atehere me fal se e mora pak si ne personale.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga WebMaster Sun 11 Sep 2011 - 7:13

Jojo nuk flas per asnje ne kete forum Aldino ta kesh nje gje nga klea qe nuk kam gje me ty edhe me asnje
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 11 Sep 2011 - 11:14

... sepse jeta vertet eshte nje kur** dhe te sjell verdall neper trotuaret e fatit te mallkuar.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga Emona Sat 17 Sep 2011 - 23:45

....Kur sheh sa sa shum kan ndryshuu jeta ne nje momente qe se jeton!!!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga WebMaster Sun 18 Sep 2011 - 12:24

Meritem kot edhe pastaj i rikthehem mendjes time them pse te merzitem kur dicka nuk me perket apo nuk njoh apo pse merzitem per nje fjale qe sme perket mua pse te merzitem per dicka qe mbase do kem apo do e enderroj Pse vall merzitemi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga Intriganti Sun 18 Sep 2011 - 12:27

Merzitem sepse Hobi im eshte Merzia
Intriganti
Intriganti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Elbasan
Postime Postime : 712
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/08/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga Maksi Sun 18 Sep 2011 - 20:13

sepse e krijon vete situata ne forum se disa gjera i marim si te verteta por nuk eshte keshtu
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga Klio Sun 18 Sep 2011 - 21:07

Sepse jemi ne vete ata qe i krijojme stres vetes !!!
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga EMI Sun 18 Sep 2011 - 21:32

duke sjell ndermend kujtime,, te se kaluares...qe s'kthehet pas.....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga T_o_n_i Sun 18 Sep 2011 - 23:01

kur te shikoj te merzitur
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 9:26

acarohem kur merzitem kot se koti pa ndonje arsye.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Jan 2013 - 9:18

Ndonjehere merzitem kot kur o do jet me ndryshe tani e mbrapa
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga Arian 123 Sun 6 Jan 2013 - 10:37

Hahahahha une nuk kam kohe te merzitem.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga Neta E Sun 6 Jan 2013 - 13:58

Per gjera qe s'ja vlen,te derdh asnje pike Loti
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga WebMaster Mon 11 Mar 2013 - 9:28

Kur nxehemi me njerezit qe na duan
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga seriozi Mon 11 Mar 2013 - 10:03

Kur nuk jane te sinqert
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:35

per kujtimet e femijeris

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 21:22

merzitem kur asnje sma merr per mir ate qe mund te bej un

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndonjehere Merzitemi Kot? - Faqe 2 Empty Re: Ndonjehere Merzitemi Kot?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi